Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Доставка

Самовивіз

Зручний, безкоштовний та швидкий спосіб отримання замовлення.

Ми маємо офіс, який знаходиться за адресою вул. Чистяківська 2а, оф. 412 (200 метрів від метро Святошин), де ви зможете самостійно подивитися та забрати своє замовлення.

Доставка "Нова Пошта"

Замовлення доставляється на відділення, поштомат або кур'єру компанії "Нової Пошти" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт чи права та номер товарно-транспортної накладної, який ми повідомляємо вам одразу після відправлення замовлення.

Посилку бажано отримати протягом 5 днів з моменту приходу вантажу, інакше компанія "Нова Пошта" може нараховувати додаткову оплату за зберігання.

Доставка на точки видачі "Rozetka"

Замовлення доставляється на точку видачі "Rozetka" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт чи права та номер ТТН, який ми повідомляємо вам одразу після відправлення замовлення.

Надсилання бажано отримати протягом 10 днів з моменту приходу вантажу, інакше транспортна компанія "Rozetka" поверне товар відправнику.

Доставка "Укрпошта"

Замовлення доставляється на відділення "Укрпошта" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт чи права та номер ТТН, який ми повідомляємо вам одразу після відправлення замовлення.