Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

7RYMS

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

7RYMS S.LAV 01 - це багатофункціональний мікрофон-петличка. Цей мікрофон створений для запису звуку на будь-які пристрої - смартфони, планшети, фото/відео камери, екшн-камери, комп'ютери та ін. Мікрофон ідеально підходить для запису відеоблогів.

Мікрофон має роз'єм Jack 3,5 мм TRRS, тому може напряму під'єднуватись до смартфонів. Крім того, на кабелі присутній механічний перемикач "смартфон/камера", який дозволяє підключати мікрофон до камери, рекордера, комп'ютера або інших пристроїв, які мають вхід Jack 3,5 мм TRS. Не потребує додаткового адаптера TRRS-TRS. Якщо мікрофон треба під'єднати до пристроїв з роз'ємом USB-C або IPhone з Lightning, тоді необхідно придбати адаптер на Type-C або Lightning.

Мікрофон підтримує функцію "Monitoring of Live Platform". Роз'єм мікрофона 7RYMS S.LAV 01 має вихід на навушники для моніторингу звуку. Функція моніторингу доступна лише для пристроїв, що працюють на платформі живих трансляцій (live platform), наприклад, FB/IG/YB Live Streaming, Live Online Conference, Live Online Course. Не працює в режимі звичайного відео або аудіо.

Довжина кабеля 2,5 м. Петличка має поролоновий вітрозахист у комплекті.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофонна радіосистема для iPhone 7Ryms Rimo S1 LN Lightning - це мініатюрна бездротова мікрофонна система, призначена для пристроїв Apple з роз'ємом Lightning. До сумісних пристроїв належать iPhone або iPad із портом Lightning.

Комплект складається з двох передавачів та приймача, що підключається до телефону або планшета. Вони ідеально підійдуть для створення відеоблогів, інтерв'ю або потокової передачі контенту в соціальних мережах.

Передавачі оснащені всеспрямованими мікрофонами та прищіпками, що дозволяють легко прикріпити мікрофони до одягу.

Передавачі мікрофонів дуже мініатюрні, ненав'язливі та не впадатимуть у вічі на одязі.

Частота дискретизації 48 кГц/16 біт забезпечує якість звуку, еквівалентне записам на компакт-диску.

Комплектація радіомікрофона 7ryms Rimo S1 LN Lightning: 2 передавачі, 1 приймач, зарядний кейс, інструкція, гарантійний талон.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротова мікрофонна система 7Ryms iRay DW30 - це новий петличний радіомікрофон від компанії 7Ryms з можливістю автономного запису на внутрішню пам'ять.

Бездротовий мікрофон 7Ryms iRay DW30 сподобається блогерам, інтерв'юерам і всім кому потрібен якісний звук. Мікрофон має багату комплектацію та функціонал. Може підключатися до смартфонів та комп'ютерів у цифровому та аналоговому режимі.

Бездротовий мікрофон рекордер 7Ryms iRay DW30 створювався спеціально для журналістів, у тому числі й мобільних журналістів, тих, які у своїй діяльності обходяться мінімумом відеотехніки, інтерв'юерів, блогерів, влогерів і всіх тих, кому була потрібна саме така надкомпактна професійна петлична радіосистема. двома передавачами.

Комплектація мікрофона Comica BoomX-D PRO D2: 2 передавачі 7Ryms iRay DW30 Transmitter, 1 приймач 7Ryms iRay DW30 Reciever, 2 провідні петличні мікрофони, 2 вітрозахист для петличного мікрофона, кабель TRS- кабель TRS-TRS 3,5 мм для підключення до рекордерів та камер, багатофункціональний кабель - помаранчевий кабель для заряджання та передачі даних, чорний - тільки для заряджання, зарядний кейс.

Немає на складі

Радіомікрофон 7ryms Rimo S1 Type C - це бездротова мікрофонна радіосистема з двома мікрофонами для використання з пристроями обладнаними портом Type C.

Мікрофон видає дуже якісний звук з частотою дискретизації 48 кГц та глибиною 16 біт.

Використовувати мікрофон дуже просто, треба лише під'єднати його до смартфона або іншого пристрою з портом USB Type C, увімкнути передавач та переконатися що на індикаторі приймача засвітився індикатор який підтверджує з'єднання пристроїв. І все, можна починати запис.

Завдяки тому, що мікрофон має 2 передавачі, то можна записувати одночасно двох людей. Це буде корисно для запису інтерв'ю, подкастів тощо.

Кейс має індикатор заряду власних акумуляторів. Сам кейс заряджається за 2 години, та забезпечує 16 годин роботи для комплекту мікрофонів.

Комплектація радіомікрофона 7ryms Rimo S1 Type C:

  • 2 передавачі
  • 1 приймач
  • кабель
  • зарядний кейс
  • інструкція
  • гарантійний талон