Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Beike

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Штанга для горизонтальної зйомки QZSD Q-AK120 - перша горизонтальна штанга для штатива, яка може бути встановлена як на місце штативної голови, так і на саму голову завдяки пазам сумісним зі стандартом Arca Swiss.

Штанга для горизонтальної зйомки Q-AK120 дозволить винести камеру за вертикальну вісь штатива на 105 см. Допустиме навантаження становить 10 кг (при обов'язковому використанні противаги та стабільного штатива).

Оскільки винос штанги дуже великий, то й навантаження на штатив, яке дає такий важіль досить значне, тому ми рекомендуємо використовувати цю штангу з важкими та стабільними штативами.

Конструктивно штанга складається з двох секцій, які фіксуються зручним цанговим затискачем. У складеному вигляді штанга має довжину 66 см, повністю розкладеному вигляді - 123 см.

Комплектація горизонтальної штанги Beike QZSD Q-AK120: штанга з механізмом кріплення, кільце для противаги, захисний ковпачок для різьблення, чохол із щільної тканини.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штанга для горизонтальної зйомки QZSD Q-AK90 - перша горизонтальна штанга для штатива, яка може бути встановлена як на місце штативної голови, так і на саму голову завдяки пазам сумісним зі стандартом Arca Swiss.

Штанга для горизонтальної зйомки Q-AK90 дозволить винести камеру за вертикальну вісь штатива на 78 см. Допустиме навантаження становить 10 кг (при обов'язковому використанні противаги та стабільного штатива).

Оскільки винос штанги дуже великий, то й навантаження на штатив, яке дає такий важіль досить значне, тому ми рекомендуємо використовувати цю штангу з важкими та стабільними штативами.

Конструктивно штанга складається з двох секцій, які фіксуються зручним цанговим затискачем. У складеному вигляді штанга має довжину 52 см, повністю розкладеному вигляді - 93 см.

Комплектація горизонтальної штанги Beike QZSD Q-AK90: штанга з механізмом кріплення, кільце для противаги, захисний ковпачок для різьблення, чохол із щільної тканини.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike QZSD QZ2201 - це настільний штатив, який кріпиться до стільниці струбциною, що має горизонтальну штангу.

Вертикальна та горизонтальна штанга штатива оснащені стандартною різьбою 1/4 дюйма. Таким чином виходить універсальне рішення для одночасного кріплення смартфона або камери та освітлювача. Такий штатив сподобається фудблогерам, стрімерам, розпакувальникам та іншим контентмейкерам.

Горизонтальна штанга штатива має довжину 89 см та довільний кут нахилу. Максимальна висота штатива - 71 см.

Комплект штатива Beike QZSD QZ2201: вертикальна стійка зі струбциною, горизонтальна штанга, шарнірна головка, утримувач смартфона.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike QZSD Q338 з 3D головою з ручкою Q08 – це новий штатив професійного рівня від компанії Beike QZSD. Штатив дуже універсальний. При довжині у складеному вигляді 66 см його максимальна висота становить 189 см.

Ніжки штатива Beike QZSD Q338 мають чотирисекційну конструкцію з кліпсовими затискачами та виготовлені за допомогою високоточного лиття з алюмінієвого сплаву. Поверхня ніг штатива покрита спеціальним фторовуглецевим напиленням, яке має хорошу стійкість до ковзання та зносостійкість.

Штатив швидко встановлюється на будь-яку висоту в діапазоні від 66 до 189 см.

Комплектація штатива Beike QZSD Q338: штатив, штативна голова Beike QZSD Q08, шестигранник для налаштування та регулювання, чохол із щільної тканини.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike QZSD Q720 - це новий професійний штатив із горизонтальною штангою. Штатив ще може продаватися під назвою Q620H, це той самий штатив, просто виробник вирішив поміняти його назву, щоб не було плутанини з моделлю Q620. Штатив дуже стабільний, характеризується відмінною стійкістю. Штатив може використовуватися як горизонтальний завдяки штанзі, яка переводиться в горизонтальне положення. Ця штанга дозволить знімати відео та фото зверху. Така можливість сподобається блогерам, які знімають розпакування та огляди, фудблогерам, а також усім користувачам, яким потрібна зйомка робочого місця зверху.

Максимальна висота штатива 184 см, а мінімальна - 66 см. У режимі горизонтальної штанги максимальна висота штатива – 144 см, винос штанги – 45 см.

Ноги штатива QZSD Q720 виготовлені за технологією високоточного лиття з алюмінієвого сплаву. Поверхня ніг штатива покривається спеціальним фтор-вуглецевим напиленням, яке має гарну адгезивність (стійкість до ковзання) та зносостійкість.

Конструктивно ніжки складаються із чотирьох секцій зі зростаючим діаметром трубок від 20 до 32 мм, довжина яких фіксується кліпсами.

Центральна штанга трипода має спеціальний гачок, за допомогою якого можна додатково навантажити штатив підвищення його стійкості.

На верхній частині корпусу штатива знаходиться компас та рівень бульбашки, додатковими рівнями також обладнана штативна голова.

Штатив оснащений високоякісною професійною 3D головою з ручками Beike Q80 (QZSD Q80) зі швидкознімним штативним майданчиком. На корпусі штативної голови знаходяться 2 бульбашкові рівні. Один розташований біля швидкознімного майданчика і призначений для зйомки в горизонтальному режимі, а другий знаходиться в рукоятці, що фіксує майданчик.

У нижній частині штативної голови є індексна шкала, яка допоможе під час зйомки панорам.

Комплектація штатива з горизонтальною штангою Beike QZSD Q720:

- Штатив
- 3D-голова Beike QZSD Q80
- Набір шипів для ніжок
- 2 шестигранники
- Чохол із щільної тканини

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив з горизонтальною штангою Beike Q958 - це повністю новий штатив із горизонтальною штангою в лінійці штативів компанії Beike QZSD. Зміни торкнулися насамперед конструкції та функціоналу горизонтальної штанги. Тепер вона має прямокутний переріз, а не круглий як в попередніх моделях. Також змінився механізм переведення штанги в горизонтальний режим, тепер для цього потрібно набагато менше часу.

Максимальна висота штатива 177 см, а у складеному вигляді всього 48 см.

Штатив оснащується професійною кульовою головою Beike Q-02 зі знімною штативною площадкою. На шарнірній голові знаходяться 2 бульбашкові рівні. Один розташований біля швидкознімної площадки та призначений для зйомки у горизонтальному режимі, а другий знаходиться у рукоятці, що фіксує швидкознімний майданчик, застосовується для зйомки у вертикальній орієнтації.

Комплектація штатива Beike QZSD Q958
- Штатив Beike Q958
- Кофр із щільної тканини
- Шестигранники для регулювання
- Інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Beike QZSD Q1730 – це штатив початкового рівня від компанії Beike QZSD. Штатив Beike Q1730 підходить для фото та відеозйомки.

Максимальна висота штатива 173 см, мінімальна – 65 см, а довжина у складеному стані – 60 см при масі 1,4 кг. Штатив розрахований на максимальне навантаження 4 кг.

Головка штатива оснащена ручкою, відноситься до 3D-голов і має швидкознімний майданчик зі стандартним гвинтом 1/4 дюйма.

Центральна штанга штатива має гак для підвішування тяжіння.

На штативній головці збоку є додатковий отвір 1/4", що дозволить при необхідності встановити додаткові девайси, наприклад, Magic Arm з відеосвітлом або мікрофоном.

Штатив має трисекційні ноги із кліпсовими фіксаторами. Ноги виготовлені зі сплаву алюмінію.

Комплект Beike QZSD Q1730: штатив та чохол для зберігання та перенесення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив із горизонтальною штангою Beike Q996H - це логічний розвиток лінійки штативів із горизонтальною штангою від компанії QZSD (Beike). Від самої схожої моделі - штатива Q999H, ця модель відрізняється тим, що тепер можна регулювати висоту розташування штанги в горизонтальному режимі.

Зазвичай ідея купити штатив з горизонтальною штангою спадає на думку тим фотографам, які займаються предметною фото- та відеозйомкою, фуд-блогерам, розпакувальникам, оглядачам та багатьом іншим, яким потрібен штатив з можливістю горизонтальної зйомки.

Комплектація штативу Beike QZSD Q996H

 • Штатив Beike Q996H
 • Кофр із щільної тканини
 • чохол для штативної голови
 • Кріплення на пояс
 • Шестигранники для регулювання
 • Інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Beike Q61 - це горизонтальна штанга для виносу камери за вертикальну вісь штатива. Виготовлена ??з алюмінієвого сплаву. Beike Q61 представляє собою штангу довжиною 61 см з різьбою 3/8 дюйма на обох сторонах та внутрішньою різьбою для кріплення на штатив.

За допомогою даної штанги з'являється можливість винести камеру за вертикальну вісь штатива. Це стане в нагоді для зйомки зверху вниз. Оскільки різьба для установки голови знаходиться з обох сторін, з'являється можливість установки двох штативних голів та двох камер на один штатив.

Штанга Beike Q61 обладнана зручною рукояткою для нахилу та обертання в горизонтальній площині. Біля рукоятки знаходиться затиск, який дозволяє зафіксувати необхідну довжину виносу за межі штатива.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив з горизонтальною штангою Beike Q-298H - це універсальне рішення для тих, кому потрібен штатив для зйомки з горизонтальною штангою. Штатив має дуже якісну конструкцію, яка дозволяє використовувати його як класичний штатив, так і переставляти центральну штангу в горизонтальне положення. У горизонтальному положенні штатив Beike Q298H можна використовувати для предметної зйомки або, наприклад, для знімання документів.

Якщо ви вирішили купити штатив Beike Q-298H, то ви отримаєте штатив професійного рівня та дуже високої якості. Штатив оснащений якісною штативної голівкою, антиковзаючим покриттям ніжок, гаком для підвішування вантажу та іншими атрибутами професійних штативів.

Комплектація штатива Beike Q298H:

 • Штатив
 • Чохол для носіння та зберігання
 • Шестигранник для регулювання ніжок

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив для смартфона Beike ZP100 - це штатив для смартфона з пультом спуску затвора. Крім того, купити штатив ZP100 варто тим, хто шукає монопод для cелфі, так як він з успіхом виконує і цю роль. А комплектний пульт керування тільки допоможе в цьому, так як він вміє не тільки робити фото, але і запускає відеозйомку.

У складеному вигляді штатив Beike ZP100 дуже компактний і легкий: всього 420 грам при довжині всього 33 см, що дозволить взяти його з собою на прогулянку по місту або в подорож.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike Q111H – це новий компактний штатив початкового рівня з горизонтальною штангою від компанії Beike. Для штативів з горизонтальною штангою штатив дуже бюджетний, але разом із цим надійний та функціональний.

Штатив Beike Q111H оснащений незнімною штативною головою. Головка має рукоятку, яка робить дуже зручними будь-які рухи камерою.

Комплектація штатива Beike Q111H:

- Штатив
- Чохол для перенесення та зберігання

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike Q202F - це новий штатив з горизонтальною штангою від компанії Beike. В порівнянні з іншими штативами з горизонтальною штангою ця модель має привабливу ціну, але, разом з цим, вона дуже надійна та функціональна.

Штатив Beike Q202F укомплектований штативною головою дуже високого рівня. Головка має рукоятку, яка робить дуже зручними будь-які рухи камерою. Рукоятка переставляється для зручності використання під ліву чи праву руку.

Комплектація штатива Beike Q202F:

 • Штатив
 • Штативна голова
 • Чохол для перенесення та зберігання
 • Шестигранник для регулювання

Немає на складі

Швидке замовлення

Студійна стійка Beike LS32-3 2,70 метра - це нова висока стійка для студійного світлового обладнання та іншої апаратури, випущена компанією Beike.

Висота стійки Beike LS32-3 в робочому положенні складає 2,7 метра, а в складеному стані - всього 94 см при масі в 1,44 кг. Цю стійку купити варто тим, кому потрібна висока студійна стійка для спалахів, софтбокса або кільцевого світла.

Стійка Beike LS32-3 оснащена фоторізьбою 3/8 дюйма та "пальцем" 5/8 дюйма, таке кріплення підійде для установки всього спектру сучасної апаратури та аксесуарів для світла.

Навантаження, на яку розрахована студійна стійка Beike LS32-3 становить 6 кг.

Немає на складі

Швидке замовлення

Настільна стійка Beike QZSD LS10 - це компактна стійка з максимальною висотою 50 см, яка призначена для використання зі смартфонами, кільцевими освітлювачами та будь-якими іншими аксесуарами для фотографії.

Відмінною рисою стійки є її ніжки. Вони забезпечують стабільність та стійкість на рівних та твердих поверхнях. На корпусі знімних ніжок є фіксатор, який фіксує їх у складеному положенні.

Центральна штанга стійки знімається з ніжок і може бути використана як подовжувальна ручка. Своєю чергою, ніжки оснащені зовнішньою різьбою діаметром 1/4 дюйма і туди можуть бути встановлені будь-які аксесуари.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив QZSD MFC54 - це мультифункціональний настільний штатив зі струбциною, який можна монтувати до столу, або до круглих та овальних в розрізі предметів, наприклад труб, фотостійок, підлокітників крісел.

Штатив конструктивно виконаний з 2 телескопічних секцій, що дозволяє регулювати висоту центральної колони від 37 до 54 см. А завдяки тому, що центральна колона, своєю чергою, може рухатись в кріпленні струбцини, то мінімальна висота над поверхнею столу складає всього 18 см.

Струбцина розрахована на велике навантаження. Вона має потужний гвинт який надійно її фіксує. Губи струбцини мають гумові накладки, які перешкоджають ковзанню струбцини та дряпанню поверхонь.

Комплектація мультифункціонального штатива QZSD MFC54 зі струбциною: центральна штанга, кульова штативна голова QZSD Q02, струбцина

Немає на складі

Швидке замовлення

Компактна студійна стійка Beike LS-Q210 заввишки 2,1 метра - це одна з найкомпактніших і найлегших стійок для освітлювальної та іншої апаратури, яка наразі представлена на ринку фотоаксесуарів.

Висота стійки Beike в робочому положенні становить 2,1 метра, а в транспортному положенні - всього 48 см за вагою 590 г. Для порівняння, звичайна стійка висотою 2 метри в складеному стані займає 72 см і важить понад 1 кг.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штанга для горизонтальної зйомки Beike QZSD YT03 – нова горизонтальна штанга для штатива від компанії Beike QZSD. Це логічний розвиток попередніх моделей від цієї компанії, які називають Q61 та Q81. Нова модель горизонтальної штанги вийшла дуже вдалою у плані функціонала та можливостей.

Штанга для горизонтальної зйомки YT03 купити яку можна в магазині Fotax.com.ua, дозволить винести камеру за вертикальну вісь штатива на 62 см. Допустиме навантаження становить 5 кг (при обов'язковому використанні противаги та стабільного штатива).

Комплектація горизонтальної штанги Beike QZSD YT03:

 • штанга YT03 з механізмом кріплення
 • кільце для противаги
 • захисний ковпачок для різьби
 • чохол з міцної тканини

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив з горизонтальною штангою Beike QZSD Q308H – це новий штатив середнього рівня від компанії Beike, який має функціонал горизонтальної зйомки. Цей штатив є дуже вдалою модифікацією іншої популярної моделі – Beike Q308. У новій версії штатива на 11 см збільшена максимальна висота, встановлена ??зручніша у використанні штативна голова Q02 та, найголовніше, з'явилася можливість горизонтальної зйомки.

Купити штатив із горизонтальною штангою Beike QZSD Q308H можна у Києві в магазині фотоаксесуарів Fotax.com.ua. Штатив має відмінну функціональність і підійде як для аматорів, так і для професіоналів.

Комплектація горизонтального штатива Beike QZSD Q308H:

 • Штатив з горизонтальною штангою Q308H
 • Кульова штативна голова Q02
 • Шестигранник
 • Чохол із щільної тканини
 • Інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Beike QZSD610 – це якісний важкий штатив професійного рівня. Штатив має унікальний дизайн і конструктив, що в повністю розкладеному вигляді робить його дуже високим - 180 см і при цьому компактним у зібраному вигляді, всього 65 см.

Ноги штатива виготовлені за допомогою високоточного лиття із алюмінієвого сплаву. Поверхня ніг штатива покривається спеціальним фтор-вуглецевим напиленням, яке має хорошу адгезивність (стійкість до ковзання) та зносостійкість.

Ще однією корисною особливістю штатива є те, що його конструкція передбачає переворот центральної штанги, завдяки чому камеру можна опустити практично на землю (у положенні "нагору ногами"). Центральна штанга трипода має спеціальний гачок, за допомогою якого можна додатково навантажити штатив для підвищення його стійкості.

Штатив оснащений високоякісною професійною кульовою головою Beike Q10 (QZSD-10) зі швидкознімною штативною площадкою. У нижній частині кульової голови є індексна шкала, яка допоможе під час зйомки панорам.

Комплектація штатива Beike Q610:

 • штатив Q610
 • чохол для перенесення та зберігання
 • 2 шестигранники для регулювання

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike QZSD Q620 – це професійний важкий штатив. Штатив характеризується відмінною стійкістю та стабільністю. А також має унікальний конструктив, тому в повністю розкладеному вигляді він високий - 180 см і при цьому компактний у складеному вигляді - 63 см.

Ноги штатива QZSD Q620, купити який можна у Києві в магазині Fotax, виготовлені за технологією високоточного лиття з алюмінієвого сплаву. Поверхня ніг штатива покривається спеціальним фтор-вуглецевим напиленням, яке має хорошу адгезивність (стійкість до ковзання) та зносостійкість.

Комплектація штатива Beike Q620:

 • штатив Q620
 • штативна голова Q80
 • чохол для перенесення та зберігання
 • 2 шестигранники для регулювання

Комплектация штатива Beike Q620

Немає на складі

Швидке замовлення

Beike QZSD-308 - це високоякісний штатив аматорського рівня. На відміну від штативів такого ж рівня від інших виробників, які в цілях економії ставлять дуже дешеві штативні голови, штатив Beike Q-308 оснащений штативної головою QZSD-04 високої якості, з відмінним функціоналом.

Ноги штатива Beike QZSD-308 виготовлені за допомогою техніки високоточного литва з алюмінієвого сплаву. Штатив легко налаштовується на потрібну висоту аж до 150 см завдяки трьохсекціонній конструкції висувних ніжок із затискним фіксатором.

Конструкція передбачає переворот центральної штанги, завдяки чому камеру можна опустити практично на землю (в положення "догори ногами"). Центральна штанга штатива має спеціальний гак, на який можна підвісити вантаж для підвищення стійкості штатива.

Штатив оснащений якісною кульової головою Beike QZSD-04 з швидкознімною майданчиком. Конструкція замка швидкознімнго майданчика має запобіжник, який збільшить безпеку вашої камери, виключивши можливість випадкового відкриття.

Штатив QZSD-308 укомплектований зручним чохлом для транспортування і шестигранником.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike Q-666 - це якісний штатив професійного рівня. Якщо ви вирішили купити Beike Q666, то ви зробили відмінний вибір! Штатив має унікальний дизайн та конструктив, а в складеному він дуже компактний - всього 36 см.

Штатив легко налаштовується на потрібну висоту аж до 153 см завдяки п'ятисекційній конструкції висувних ніжок з цанговим фіксатором. Конструкція передбачає переворот центральної штанги, завдяки чому камеру можна опустити практично на землю (в положенні "догори ногами").

Штатив оснащений професійної кульової головою Beike QZSD-02 зі знімною штативною площадкою. У нижній частині кульової голови є індексна шкала, яка допоможе при панорамної зйомці на 360 °.

Головною особливістю цієї моделі тріпода, яка вигідно відрізняє її від подібних штативів - це швидке перетворення штатива в монопод з максимальною висотою 156,5 см, а мінімальною - 40 см.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штатив Beike QZSD-999 - це якісний штатив професійного рівня. Штатив має унікальний дизайн та конструкцію, що в складеному вигляді робить його дуже компактним, всього 43 см.

Ноги штатива виготовлені за допомогою високоточного литва з магнієвого сплаву. Незважаючи на маленьку масу сплав магнію володіє більшою жорсткістю, ніж алюмінієвий сплав при такій же міцності на одиницю об'єму. Поверхня ніг штатива покривається спеціальним фтор-вуглецевим напиленням, яке має хорошу адгезивність (стійкість до ковзання) та зносостійкість.

Штатив легко налаштовується на потрібну висоту аж до 157 см завдяки чотирьохсекційній конструкції висувних ніжок з цанговим фіксатором.