Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Boya

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Boya BY-MM1 - це компактний мікрофон, який укомплектований двома кабелями і може використовуватися як із невеликими фото відео камерами, так і зі смартфонами.

Даний мікрофон має чудові характеристики, які забезпечують високоякісний запис голосу та звуків.
Пристрій має компактну конструкцію, яка гармонійно виглядатиме з невеликими фото або відео камерами або смартфонами.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон Boya BY-MM1 Pro - це двокапсульний конденсаторний мікрофон. Він здатний записувати високоякісний звук як із передньої, так і з задньої сторони.

Якщо ви вирішили купити мікрофон Boya BY-MM1 Pro, то отримаєте сумісний пристрій зі смартфонами, планшетами і дзеркальними фотокамерами. Така сумісність можлива завдяки спеціальній конструкції кабелю, а перемикання відбувається за допомогою спеціального тумблера на корпусі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон Boya BY-MM1+ - це yjdsq суперкардіоїдний конденсаторний мікрофон, який забезпечує низький рівень шуму та більш високу чутливість звуку на ваших смартфонах, планшетах, дзеркальних фотокамерах, відеокамерах, ПК та інших пристроях.

Завдяки функції «включай та працюй» та дизайну без батареї, BY-MM1+ є ідеальним аудіо рішенням для мобільних журналістів, логерів та любителів відео.

BY-MM1+ відрізняється компактним та міцним алюмінієвим корпусом, але при записі він не буде важким тягарем. Вихід 3,5 мм для навушників дозволяє користувачам відстежувати та відтворювати звук за допомогою сумісних програм, тому ви можете гарантувати цілісність звуку.

В комплект входить знімне ударне кріплення Rycote® Lyre®, що забезпечує надійну та міцну конструкцію, що ефективно усуває шум від вібрацій та роботи з камерою.