Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

B+W Schneider

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

B+W EW UV 010 MRC - професійний ультрафіолетовий понад ширококутний світлофільтр. Відсутність віньєтування при куті огляду до 120°. Двостороннє захисне мультипросвітлення MRC. Зводить до мінімуму світлорозсіювання, пропускаючи 99,8% світла.

EW (Extra-Wide) оправи обов'язкові до застосування при роботі з ширококутними об'єктивами, насамперед з об'єктивами, що володіють великим охопленням зображення, які використовуються з регульованими великоформатними фотокамерами, де кут охоплення зображення може досягати 120&deg. ;, а також для понад ширококутних об'єктивів малоформатних та середньоформатних камер. Для таких об'єктивів необхідні світлофільтри спеціальної конструкції, оскільки з цими об'єктивами яскравість по краях кадру падає (за законом фізики про cos4), віньєтування тут проявляється у найбільш вираженій формі.

Немає на складі

Швидке замовлення

B+W UV-Haze 010 MRC F-Pro - професійний ультрафіолетовий світлофільтр з двостороннім захисним мультипросвітленням MRC. Зводить до мінімуму світлорозсіювання, пропускаючи 99,8% світла. Блокує невидиме ультрафіолетове випромінювання.

У B+W Schneider просвітлення не просто MC (Multi Coated), а MRC (Multi Resistant Coated) - мультизахисне просвітлення. Крім чудового просвітлення, воно має підвищену міцність до механічних впливів та вологовідштовхувальні властивості (гідрофобне покриття). Сніг, дощ, конденсат не залишаються на такому покритті, а скочуються з нього подібно до крапельок ртуті, залишаючи світлофільтр завжди чистим.

 

Немає на складі

Швидке замовлення

B+W Clear 007 MRC F-Pro - професійний, захисний фільтр із прозорого скла CLEAR 007 Neutral Protect (нейтральний захист), зроблений з оптично високоякісного скла з високоміцним багатошаровим покриттям (MRC), він необхідний лише захисту передньої лінзи об'єктива. Має мультизахисне просвітлення з двох сторін. Зводить до мінімуму світлорозсіювання, пропускаючи 99,8% світла.

Немає на складі

Швидке замовлення

Світлофільтри Pentacon-Praktica мають одношарове просвітлення та виробляються зі скла Schneider за допомогою фірмового обладнання на заводі Schneider. У них максимально, як тільки можливо для такої ціни, використані всі унікальні методи та технології Schneider B+W.

Ультрафіолетові промені практично неможливо розпізнати неозброєним око, але вони суттєво погіршують якість фотознімків. УФ-промені дають занадто багато синього кольору на фотографіях та тьмяного, туманно-білого на чорно-білих знімках. Для захисту від дії УФ-променів Praktica UV підходить якнайкраще, він особливо ефективний при зйомці віддалених предметів. Цей фільтр потрібний для проведення зйомок на морському узбережжі або в скелястій місцевості, залитій УФ променями в ясні сонячні дні.

Немає на складі

Швидке замовлення

B+W UV 010 MRC nano XS-Pro - нова серія професійних ультрафіолетових фільтрів, спеціально розроблена компанією Schneider для ширококутних Zoom об'єктивів, у надтонкій оправі (ідентична фільтрам Slim). Надзвичайно тонкий дизайн оправи запобігає віньєтуванню навіть на ширококутних об'єктивах з кутом охоплення до 120 градусів - 17 мм об'єктив.

Всі оправи XS-PRO Digital виготовляються з латуні з чорним матуванням, щоб запобігти відбиткам. Крім того, попереду фільтра є різьблення, для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди, чого раніше у виконанні Slim не було.

Немає на складі

Швидке замовлення

B+W UV-Haze 010 F-Pro - професійний ультрафіолетовий світлофільтр, має двостороннє просвітлення.

Блокує ультрафіолетове випромінювання. Відомо, що ультрафіолет часто може стати причиною нерізкості та переважання синього відтінку на кольорових знімках. Цей фільтр ідеальний для зйомки в горах, снігу, на морі або в місцевостях з дуже чистим повітрям, де є підвищене ультрафіолетове випромінювання. Знімки з UV фільтром виходять більш соковитими і насиченими, усувається синюватий серпанок, що заважає сприйняттю, а кольоропередача залишається нейтральною.