Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Comica

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Кабель адаптер Comica CVM-В-UC 3.5мм TRS на Type-C застосовується для підключення мікрофонів до пристроїв із роз'ємом Type-C.

Придбати TRS-адаптер на Type-C потрібно, якщо ви бажаєте підключити звичайний або бездротовий мікрофон з виходом 3.5 мм "мама" TRS до пристрою з роз'ємом USB-C.

Кабель гнучкий та зручний у використанні.

Довжина кабелю 45 см.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий петличний мікрофон Comica CVM-WS60 Combo (комплект 1+2) – універсальна міні бездротова мікрофонна система для смартфона/камери, з 12 каналами, робочою дальністю 60 м, вбудованим тримачем для смартфона та штативом. Система має два передавачі та один приймач.

Бездротова система Comica CVM-WS60 Combo чудово передає сигнал на відстань до 60 метрів у зоні прямої видимості та до 30 метрів в умовах перешкод. Звук пишеться чистий та без шумів.

Перемикач Mono/Stereo, 10-ступінчасте регулювання рівня гучності, функції вимкнення звуку. Монітор у реальному часі. Контроль динамічної гучності.

Приймач та передавачі "спілкуються" між собою на частотах від 520.00 до 534.10 МГц і мають 12 незалежних каналів, які можна встановлювати в налаштуваннях мікрофона.

Приймач мікрофона призначений для використання не лише з фото- та відеокамерами, а й зі смартфонами за допомогою відповідного адаптера.

З особливостей мікрофона слід виділити низькочастотний фільтр, що відключається (low cut filter), перемикання між режимами стерео/моно, 10-ти рівневий регулятор гучності, автоматичний режим входу MIC/LINE IN, перемикач режиму смартфон/камера та ін. Крім того, високоякісний мікрофон має сильним захистом від шуму, еквівалентним за якістю рівня радіомовлення.

Пристрої мають якісні РК-екрани для зручного налаштування параметрів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротова мікрофонна система Comica BoomX-D PRO D2 - це нове покоління та логічний розвиток бездротової петличної радіосистеми Comica BoomX-D D2. Найголовнішою відмінністю від попереднього покоління є те, що кожен передавач є автономним рекордером, який записує дані на вбудовану внутрішню пам'ять об'ємом 8 Гб.

Бездротовий мікрофон рекордер Comica BoomX-D PRO D2 створювався спеціально для журналістів, у тому числі й мобільних журналістів, тих, які у своїй діяльності обходяться мінімумом відеотехніки, інтерв'юерів, блогерів, і всіх тих, кому була потрібна саме така надкомпактна професійна петлична радіосистема. двома передавачами.

Комплектація мікрофона Comica BoomX-D PRO D2:

 • Кабель TRS-TRRS 3,5 мм для підключення до смартфона
 • Кабель TRS-TRS 3,5 мм для підключення до рекордерів, камер Canon, Nikon та аналогічних
 • Кабель TRS-TRS 3,5 мм з імпедансом для підключення до камер Sony, Panasonic, Fujifilm
 • Багатофункціональний кабель - помаранчевий кабель для заряджання та передачі даних, чорний - тільки для заряджання
 • Жорсткий кейс для транспортування та зберігання

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий петличний мікрофон Comica BoomX-D UC1 - це нова компактна радіосистема орієнтована на використання зі смартфонами.

Бездротова петличка Comica BoomX-D UC1 - це всеспрямований мікрофон, який забезпечить відмінний запис звуку на відстані до 50 метрів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Радіомікрофон Comica Vimo S UC Type-C - це нова мікрофонна радіосистема з двома мікрофонами, призначена для пристроїв з інтерфейсом Type-C.

Радіомікрофон Type-C Comica Vimo S UC без перехідників працює з усіма пристроями з портом USB Type C, наприклад з ноутбуками, планшетами, смартфонами, а також з новими моделями від Apple: Ipad та Iphone з Type-C (IPhone 15 та наступні моделі). Крім того, підключення мікрофона підтримують деякі сучасні екшнкамери.

Радіомікрофон Comica Vimo S UC Type-C може працювати в режимах моно та стерео, для чого на корпусі приймача є відповідна кнопка.

У безперервному режимі працює до 5 годин, а завдяки комплектному зарядному кейсу, який заряджає всі частини радіосистеми, до 15 годин.

Запис звуку здійснюється в режимі 48 кГц/24 біт (lossless), з надзвичайно низьким рівнем фонового шуму. Звук, що записується, виходить виняткової якості (порівняний із записами на CD) з багатими деталями, включаючи кришталево чисті високі частоти та глибокі баси.

Комплектація бездротового мікрофона Comica Vimo S UC:
- 2 передавачі
- 1 приймач
- Зарядний кейс
- 2 хутряні вітрозахисти
- Кабель Type-C
- Кабель для заряджання та моніторингу звуку
- Інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Радіомікрофон Comica Vimo S MI Lightning White - це нова мікрофонна радіосистема з двома мікрофонами білого кольору, яка призначена для використання з iPhone, iPod та iPad.

Мікрофон Comica Vimo S MI Lightning пройшов схвалення Apple та отримав сертифікацію MFI (Made For IPhone) тому на екрані вашого iPhone не спливатимуть помилки та попередження.

Приймач мікрофона оснащений портом Type-C, який призначений для заряджання смартфона під час зйомки, а також для моніторингу звуку в реальному часі (навушники повинні мати конектор Type-C).

Комплектація бездротового мікрофона для iPhone Comica Vimo S MI Lightning White:

 • 2 передавачі
 • 1 приймач
 • зарядний кейс
 • 2 хутрових вітрозахиста
 • кабель Type-C
 • кабель для зарядки та моніторинга звука
 • інструкція

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Радіомікрофон Comica Vimo S MI Lightning - це нова мікрофонна радіосистема з двома мікрофонами, яка призначена для використання з iPhone, iPod та iPad.

Всі складові радіосистеми дуже легкі та компактні, що робить зручним використання мікрофона.

Мікрофон Comica Vimo S MI Lightning пройшов схвалення Apple та отримав сертифікацію MFI (Made For IPhone) тому на екрані вашого iPhone не спливатимуть помилки та попередження.

Комплектація бездротового мікрофона для iPhone Comica Vimo S MI Lightning: 2 передавачі, 1 приймач, зарядний кейс, 2 хутряні вітрозахисти, кабель Type-C, кабель для зарядки та моніторингу звуку, інструкція.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий петличний мікрофон Comica Vimo C1 - це високоякісна мініатюрна радіосистема з одним мікрофоном, яка розроблялася для ведення стриму, подкастів, блогів і т.д.

Попри своїй мініатюрності, бездротова система Comica Vimo C1 дуже функціональна. Є моніторинг звуку під час запису та заряджання приймача під час роботи мікрофона.

Вбудовані акумулятори дозволяють передавачеві працювати до 7 годин в автономному режимі.

Комплектація радіосистеми Comica Vimo C1: приймач, передавач, хутровий вітрозахист, кабель TRS-TRS (для підключення до камери, комп'ютера, рекордера), кабель TRS-TRRS (для підключення до смартфона), кабель для заряджання 3-в-1, кабель для заряджання та моніторингу 2-в-1, інструкція.

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий комірцевий мікрофон з двома мікрофонами Comica Vimo C2 - це високоякісна мініатюрна радіосистема з двома передавачами, яка розроблялася для запису блогів, подкастів, стриму тощо.

Всі компоненти мікрофона дуже легкі та маленькі й таким чином не будуть помітні на одязі.

Мікрофон видає звук відмінної якості, з частотою дискретизації 48 кГц та розрядністю 24 біт.

Вбудовані акумулятори дозволяють передавачам працювати до 7 годин в автономному режимі.

Комплектація радіосистеми Comica Vimo C2: приймач, 2 передавачі, 2 вітрозахист, кабель TRS-TRS (для підключення до камери, комп'ютера, рекордера), кабель TRS-TRRS (для підключення до смартфона), кабель для заряджання 3-в-1, кабель для заряджання та моніторингу 2-в-1, інструкція.

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон Comica VM10 PRO - це спрямований зовнішній мікрофон для камер та смартфонів. Призначений для використання з камерами, рекордерами, смартфонами, комп'ютерами тощо, для чого комплектується двома кабелями, конектори яких підходять для більшості видів пристроїв.

Мікрофон вміє працювати в цифровому та аналоговому режимах, перемикання між якими здійснюється відповідним перемикачем на корпусі.

Комплектація мікрофона Comica VM10 PRO: мікрофон, кріплення-антишок, 3.5 мм TRS-TRS аудіокабель для підключення до камери, 3.5 мм TRS-TRRS аудіокабель для підключення до смартфона, Type C-Type C кабель, вітрозахист, інструкція.

Немає на складі

Швидке замовлення

Comica CVM-V30 PRO - це камерний спрямований конденсаторний мікрофон з креативним дизайном. CVM-V30 Pro має суперкардіоїдний полярний малюнок. Завдяки цьому мікрофон здатний приймати звук у певному напрямку, запобігаючи влученню зайвих фонових звуків на запис.

Мікрофон призначений для використання з екшн камерами, смартфонами, стедікамами, а також відео-, цифровими компактними та дзеркальними камерами.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон Comica CVM-VM10 II – це зовнішній односпрямований конденсаторний мікрофон. Мікрофон призначений для використання з екшн камерами, смартфонами, стедікамами, а також відео-, цифровими компактними та дзеркальними камерами.

Зовнішній спрямований мікрофон Comica CVM-VM10 II призначений для запису звуку при відеозйомці, і може встановлюватися не тільки в "черевик" камери або відповідний тримач, але може бути встановлений і на стандартний "фото"-гвинт з різьбленням 1/4 дюйма.

Висока чутливість мікрофона робить його ідеальним для репортажної зйомки.

"П'ятка" мікрофона з'єднується з корпусом пружними ніжками, які запобігають передачі вібрацій від камери на мембрану, т. зв. "антишок".

Корпус мікрофона виконаний з алюмінію, що не тільки захищає його від перешкод і забезпечує чистоту звуку, але й надає додаткову міцність, зберігаючи його малу вагу - всього 34 грами.

Мікрофон для відеозйомки Comica CVM-VM10 II має суперкардіоїдну полярну діаграму і записує звук тільки в напрямку попереду від себе, що робить його зручним у використанні тоді, коли потрібно позбутися фонових звуків та записувати звук з одного напрямку.

Як і більшість мікрофонів компанії Comica, цей зовнішній мікрофон комплектується двома вітрозахистами: хутряним та поролоновим. Вітрозахисні насадки покликані зберегти якість звуку під час роботи на вулиці або в студії та забезпечити якісний звук без стороннього шуму вітру.

У комплекті постачання мікрофона CVM-VM10 II є 2 кабелі, які допоможуть підключити мікрофон до різних пристроїв, наприклад, до смартфона або цифрової камери.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон для смартфона Comica CVM-VS08 – це спеціальне рішення для запису звуку на смартфон. Завдяки своїм мініатюрним розмірам мікрофон Comica CVM-VS08 легко носити із собою, що дозволить не пропустити той момент, коли він може стати у нагоді.

Comica CVM-VS08 – це спрямований мікрофон, завдяки чому він відсіче непотрібні сторонні звуки та запише тільки те, що вам потрібно.

Немає на складі

Швидке замовлення

Comica CVM-SIG.LAV V05 MI - це професійний всеспрямований активний петличний мікрофон для iPhone, iPad, iPod. Мікрофон-петличка CVM-SIG.LAV V05 MI розроблений для роботи зі смартфонами та планшетами Apple.

На корпусі блоку управління розташований трипозиційний перемикач, який вмикає/вимикає мікрофон або активує фільтр низьких частот.

Зверху на корпусі розташований діод, який допоможе відстежувати стан батареї. Про заряджену батарею сигналізує зелений колір діода, про розряджену - червоний.

Оскільки мікрофон активний, можна плавно посилювати звук в діапазоні від 0 до 10 дБ. Завдяки цьому можна налаштувати рівень запису звуку. Для роботи комірцевого мікрофона використовується батарейка формату CR2032 (є в комплекті).

Мікрофон має функцію моніторингу звуку в реальному часі, таким чином, під'єднавши до нього навушники, ви можете чути, що буде записано та оперативно поправити мікрофон або змінити його положення.

Мікрофон має відмінне екранування, що допоможе записати чистий звук без перешкод і шумів.

Довжина кабелю від блоку керування до головки мікрофона складає 3,8 м, а від штекера до блоку керування 1,2 м.

Немає на складі

Швидке замовлення

Comica CVM-SIG.LAV V05 - це професійний всеспрямований активний петличний мікрофон. Мікрофон-петлічка CVM-SIG.LAV V05 спроектований не тільки для роботи з цифровими камерами та смартфонами, але може підключатися і до комп'ютерів, ноутбуків та іншого обладнання.

На корпусі блоку управління розташований трипозиційний перемикач, який вимикає мікрофон або включає сумісність із камерою чи смартфоном.

Зверху на корпусі розташований діод, який допоможе відстежувати стан батареї. Про заряджену батарею сигналізує зелений колір діода, про розряджену - червоний.

Оскільки мікрофон активний, можна плавно посилювати звук у межах 10 ДБ. Завдяки цьому можна налаштувати рівень запису звуку, незалежно від зовнішнього шуму. Для роботи петлички використовується батарейка формату CR2032 (є в комплекті).

Мікрофон має функцію моніторингу звуку в реальному часі, таким чином, підключивши до нього навушники, ви можете чути, що буде записано і оперативно поправити мікрофон або змінити його положення.

Мікрофон має відмінне екранування, що допоможе записати чистий звук без перешкод і шумів.

Довжина кабелю від блоку керування до головки мікрофона 3,35 м-коду, а від штекера до блоку керування 1,25 м-коду.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кабель адаптер Comica CVM-SPX-UC 3.5мм TRRS на Type-C застосовується для підключення гарнітур та мікрофонів до пристроїв з роз'ємом Type-C.

Дає можливість працювати з усіма пристроями, незалежно від того, чи є ЦАП в самому смартфоні або планшеті. Саме цим він і відрізняється від дешевих адаптерів, які правильно працюють із кількома флагманськими моделями телефонів.

Кабель гнучкий та зручний у використанні.

Довжина кабелю 88 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Петличний мікрофон Comica CVM-SIG.LAV V05 UC - це професійний всеспрямований активний комірцевий мікрофон. Мікрофон на комірець CVM-SIG.LAV V05 UC призначений для роботи з різними пристроями, оснащеними портом Type-C: смартфонами, комп'ютерами, планшетами та іншими пристроями.

На корпусі блоку управління розташований трипозиційний перемикач, що включає/вимикає мікрофон і фільтр низьких частот, що активує.

Зверху на корпусі розташований діод, який допоможе відстежувати стан батареї. Про достатній рівень заряду сигналізує зелений колір діода, про розряджену батарею - червоний.

Мікрофон має функцію моніторинга звука в реальному часі, таким чином, під'єднавши у відповідний порт навушники ви можете чути, що буде записано та оперативно поправити мікрофон або змінити його положення.

Комплектація мікрофона-петлички Comica CVM-SIG.LAV V05 UC Type C: мікрофон, скоба для кріплення на пояс, батарейка CR2032 (встановлена), торбинка з застібкою для зберігання, інструкція.

Немає на складі

Швидке замовлення

Петличний мікрофон Comica SIG.LAV V03 - це професійний всеспрямований активний петличний мікрофон. Мікрофон-петличка SIG.LAV V03 розроблений не тільки для роботи з цифровими камерами або смартфонами, але може підключатися і до комп'ютерів, ноутбуків та іншого обладнання.

Якщо ви ведете свій відеоблог, записуєте інтерв'ю, то купити мікрофон петличний Comica SIG.LAV V03 буде відмінною ідеєю.

На корпусі блоку управління розташований трипозиційний перемикач, який вимикає мікрофон або включає сумісність із камерою чи смартфоном.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон-петличка Comica CVM-V01CP створений для запису звуку на компактні пристрої - камери, рекордери, а також він може підключатися до передавача радіомікрофона. Мікрофон CVM-V01CP ідеальний для запису відеоблогів, подкастів та інтерв'ю.

Комірцевий мікрофон Comica CVM-V01CP належить до мікрофонів з всеспрямованою діаграмою.

Петличка Comica CVM-V01CP не вимагає зовнішнього живлення та підходить для будь-яких пристроїв з роз'ємом Mini Jack 3,5мм.

Комплектація CVM-V01CP: мікрофон, кліпса для кріплення на одяг, поролоновий вітрозахист.

Немає на складі

Швидке замовлення

Мікрофон-петличка Comica CVM-V01SP створений для запису звуку на компактні пристрої - смартфони, планшети, екшн-камери та ін. Мікрофон ідеальний для запису відеоблогів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Commlite Comica CVM-D02 - петличний всеспрямований конденсаторний подвійний мікрофон, який забезпечує запис звуку від усіх джерел, що знаходяться біля мікрофона.

Мікрофон-петлічка Comica CVM-D02 розроблений для використання з цифровими фото- та відеокамерами, смартфонами (адаптер у комплекті), диктофонами, екшн-камерами (адаптер у комплекті).

призначений для використання в умовах, коли необхідна непомітність та зручність носіння, наприклад у лекційних аудиторіях, записи інтерв'ю, конференц-залах, на сцені та ін.

Кріплення обох головок мікрофона здійснюється за допомогою кліпси, яка допомагає швидко зняти та одягнути мікрофон.

Мікрофон підключається до роз'єму mini Jack 3.5мм, але в комплекті є адаптер для використання зі смартфонами та екшн камерами. Вітрозахист в комплекті. Довжина кабелю 6м.

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптер Comica CVM-USBC-LN - це мініадаптер USB-C "мама" на Lightning інтерфейс "тато". Призначений для підключення всіх пристроїв з інтерфейсом USB-C до пристроїв інтерфейсом Lightning.

Купити адаптер Comica CVM-USBC-LN потрібно для того, щоб підключати навушники, мікрофони або гарнітури до IPhone, Ipad.

Основні характеристики:

 • Адаптер USB-C "мама" на Lightning "тато"
 • Стандартний USB-інтерфейс, Plug and Play
 • Призначений для двосторонньої передачі даних OTG
 • Матеріали з алюмінієвого сплаву для максимальної надійності та довговічності
 • Мініатюрний та легкий, легко носити із собою

Адаптер являє собою пристрій, з одного боку якого розміщений роз'єм Lightning (тато), а з іншого боку - гніздо USB-C.

Довжина адаптера 2,5 см.

Сам адаптер виконаний із якісних матеріалів. Під час роботи з аудіопристроями немає сторонніх шумів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кабель адаптер Сomica CVM-SPX-Mi 3.5мм TRRS на Lightning застосовується для підключення навушників, гарнітур та мікрофонів до пристроїв з роз'ємом Lightning (IPhone, IPad).

Кабель гнучкий та зручний у використанні.

Оригінальний сертифікований кабель-адаптер для IPhone (цей адаптер відноситься до так званих сертифікованих MFI-пристроїв, використання яких не викликає помилок на екрані телефону).

Довжина кабелю 8,2 см.