Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Commlite

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Тримач смартфона Commlite SH-1 застосовується для використання смартфона на штативі, селфі-моноподі та іншому обладнанні зі стандартним гвинтом на 1/4 дюйма. Тримач розрахований на смартфони шириною від 55 до 85 мм.

На корпусі тримача є 2 стандартні фоторізьби 1/4 дюйма. Корпус тримача виконаний з міцного пластику, внутрішня різьба металева.

Немає на складі

Швидке замовлення

Риг із плечовим упором DSLR Rig Commlite ComStar CS-V2 - це модульний пристрій, спеціально розроблений компанією Commlite™ для відеозйомки. Риг сумісний з усіма цифровими дзеркальними фотокамерами та середнього рівня відеокамерами.

Завдяки плечовому упору, пристрій дозволяє ефективно запобігати та усувати будь-які мікровібрації або розмитості під час зйомки, викликані рухом або тремтінням під час зйомки. Завдяки ригу Commlite ComStar V2 відео виходить більш стабільним і чітким.

Монтаж системи дуже простий і гнучкий. Риг можна додатково укомплектувати пристроями за власним бажанням. Наприклад, встановити систему фоллов фокус, Мeтбокс (Matte Box), і т.д.

Немає на складі

Швидке замовлення

Спідбустер Commlite CM-AEF-MFT Booster – це новий адаптер, який перетворює фокусну відстань об'єктива на 0.71x, тим самим зменшуючи кроп-фактор. Адаптер дозволяє встановити об'єктиви Canon EF на камери з байонетом Micro 4/3 (MFT, Micro Four Thirds).

Перехідник ідеально підійде як для фотографів, так і для відеографів, оскільки адаптер забезпечує роботу автофокусу, електронного керування діафрагмою та стабілізації зображення.

Основною особливістю спідбустера є зміна фокусної відстані на 0,71x та збільшення світлосили об'єктива на один крок експозиції. Ця особливість особливо актуальна на ширококутних об'єктивах, де потрібно максимально зберегти широкий кут на камері з матрицею. А збільшення діафрагми дозволяє сильніше розмити фон та покращити роботу при недостатньому освітленні.

Приклад розрахунку фокусної відстані для об'єктиву з фокусною відстанню 24мм, одягненого на камеру з байонетом micro 4:3 за допомогою спідбустера Commlite CM-AEF-MFT Booster: 24 мм (оригінальна фокусна відстань об'єктива EF) × 0,71 (спідбустер) коефіцієнт перетворення MFT) = 34 мм

Немає на складі

Швидке замовлення

Перехідне кільце спідбустера Commlite CM-EF-FX Booster - це адаптер нового покоління, який призначений для встановлення об'єктивів Canon EF на камери з байонетом Fuji FX-mount.

Перехідник має електронні контакти, завдяки чому підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення. Тому покупка такого адаптера позбавить вас необхідності купувати нову оптику Fuji.

Основною причиною для того, щоб купити спідбустер CM-EF-FX Booster, є зміна фокусної відстані на 0,71x та збільшення світлосили об'єктива на один крок діафрагми. Ця властивість адаптера особливо актуальна для тих, хто купує Commlite CM-EF-FX Booster для використання на ширококутних об'єктивах, де потрібно максимально зберегти широкий кут об'єктива на камері з "кропнутою" матрицею. А збільшення діафрагми дозволяє сильніше розмити фон та покращити роботу при недостатньому освітленні.

Приклад розрахунку фокусної відстані для об'єктива з фокусною відстанню 24мм, одягненого на камеру з байонетом Fuji FX за допомогою спідбустера Commlite CM-EF-FX Booster: 24 мм (оригінальна фокусна відстань об'єктива EF) x 0,71 (спідбустер) кроп-фактор Fuji FX) = 25,5 мм. Тобто. бачимо, що кроп-фактор матриці практично повністю компенсується лінзою.

Немає на складі

Швидке замовлення

ComTrig H550 Ultra Speed - багатофункціональний радіосинхронізатор, головною особливістю якого є здатність досягати швидкості синхронізації аж до 1/8000 с при роботі на будь-яких камерних і студійних спалахах. Для цього пристрій потрібно "навчити" для роботи на конкретній фотокамері. При цьому синхронізатор не є пристроєм TTL.

Немає на складі

Швидке замовлення

Приймач CommLite ComTrig CT-G430 - це додатковий приймач для радіосинхронізатора Commlite ComTrig CT-G430, який використовується для синхронізації камери та спалахів (накамерних або студійних) на відстані до 150 метрів (при прямій видимості).

Крім того, цей приймач сумісний з "навченим" передавачем Commlite ComTrig H550 Ultra Speed, що дозволить вам використовувати синхронізацію до 1/8000 с, а також з радіосинхронізатором CommLite ComTrig CT-T320.

Немає на складі

Швидке замовлення

Приймач Commlite ComTrig CT-T320 - багатофункціональний приймач радіосинхронізатора, який використовується для синхронізації камери та спалахів (накамерних або студійних) на відстані до 150 метрів (при прямій видимості).

Крім того, цей приймач сумісний з "навченим" передавачем Commlite ComTrig H550 Ultra Speed, що дозволить вам використовувати синхронізацію до 1/8000 с, а також з радіосинхронізатором CommLite ComTrig CT-G430.

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-EOS R – це аналог оригінального адаптера Canon MT ADP EF-EOSR, який призначений для встановлення об'єктивів з байонетом Canon EF та Canon EF-S на нові бездзеркальні камери Canon EOS R з байонетом Canon RF-mount.

Для використання з важкими об'єктивами та зниження навантаження на байонет камери адаптерне кільце CM-EF-EOS R обладнане спеціальною штативною ніжкою, що знімається.

Адаптер байонета Commlite CM-EF-EOS R виконаний з металу та дозволяє зберегти всі функції камери та об'єктива: - автофокус, керування діафрагмою, стабілізацію зображення (якщо вона підтримується об'єктивом).

Основні характеристики:

 • Підтримка автофокусу
 • Управління діафрагмою
 • Використання вбудованого стабілізатора зображення об'єктива
 • Підтримка EF та EF-S об'єктивів

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-EOSR ARC – це перший адаптер від компанії Commlite з багатофункціональним електронним кільцем керування, розроблений для використання об'єктивів EF/EF-S на камерах EOS R.

Електронне кільце керування дозволяє гнучко та швидко налаштовувати значення діафрагми, швидкість затвора, ISO та компенсацію експозиції.

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-EOSM Booster з автофокусом застосовується для встановлення об'єктивів, які мають байонет Canon EF на фотокамери серії Canon M з байонетом EF-M.

Commlite CM-EF-EOSM Booster ми можемо порадити тим користувачам, в арсеналі яких вже є один або кілька об'єктивів з байонетом Canon EF або EF-S. У цьому випадку після зміни камери на нову з байонетом EF-M не доведеться купувати нові дорогі об'єктиви. Після покупки адаптера Commlite EF - EF-M можна скористатися висококласними об'єктивами Canon і на цих камерах.

Перехідник CM-EF-EOSM Booster має електронні контакти, завдяки чому підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення.

Купивши перехідник Canon EF на EF-M Commlite CM-EF-EOSM Booster користувачі фотокамер серії Canon EOS M отримують можливість встановлювати всі об'єктиви Canon EF і використовувати їх без жодних обмежень, оскільки зберігається автофокус та керування діафрагмою з камери. Перехідник має знімне кріплення з різьбленням 1/4 дюйми для встановлення фотокамери на штатив з одягненим об'єктивом.

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-EOSM з автофокусуванням застосовується для встановлення об'єктивів, які мають байонет Canon EF на фотокамери серії Canon EOS M з байонетом EF-M.

Перехідник CM-EF-EOSM має електронні контакти, завдяки чому підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення.

З перехідником Commlite CM-EF-EOSM користувачі фотокамер серії Canon EOS M отримують можливість встановлювати будь-які об'єктиви Canon EF/EF-S (тобто об'єктиви від усіх цифрових дзеркальних камер Canon) і використовувати їх без будь-яких обмежень, оскільки зберігається автофокус і керування діафрагмою з камери. Перехідник має знімне кріплення з різьбленням 1/4 дюйми для встановлення фотокамери на штатив з одягненим об'єктивом.

Немає на складі

Ремінь для камери Commlite CS-S01 – це ремінь для камери через плече або як їх ще називають "розвантаження". Використовуючи цей ремінь камера завжди буде у вас під рукою.

Ремінь одягається "через плече", завдяки чому знімається навантаження з шиї фотографа. Шлейка, що пропускається під рукою, не дає ременю перекручуватися і з'їжджати з плеча фотографа.

Максимальне навантаження, з яким перевірявся плечовий ремінь для камери Commlite CS-S01, становить 15 кг.

Немає на складі

Комплект Commlite ComTrig H550 - це багатофункціональний радіосинхронізатор, який дозволить вам збільшити швидкість синхронізації до 1/8000 с, не будучи TTL-синхронізатором. Такий комплект може використовуватися для синхронізації камери та спалаху (накамерних або студійних) із високою швидкістю синхронізації, так званої HSS, до 1/8000 секунд. Максимальна дистанція роботи синхронізатора – 150 метрів (при прямій видимості).

Немає на складі

ComTrig CT-T320 - багатофункціональний радіосинхронізатор, який використовується для синхронізації камери та спалахів (накамерних або студійних) на відстані до 150 метрів (при прямій видимості).

ComTrig CT-T320 має наскрізний канал TTL, при цьому передавач автоматично визначає на фотокамері якої системи встановлено (Canon або Nikon). Тому ComTrig CT-T320 є універсальним синхронізатором.

Немає на складі

Автофокусні макрокільця Commlite CM-PE-AFC для Canon EF (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що, у свою чергу, дозволяє знімати об'єкти на коротких відстанях у збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка) ). Перевагою кілець є те, що вони замінюють дуже дорогі макрооб'єктиви. Сумісні з байонетом Canon EF та EF-S. Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість підсумкових фотографій.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дозволяє управляти діафрагмою і зберігає функцію автофокуса.

Комплект містить три кільця (13 мм, 21мм та 31 мм). Є можливість комбінування, яка дасть такі варіанти: 13 мм, 21 мм, 31 мм, 34 мм, 44 мм, 52 мм, 65 мм. Ці варіанти будуть давати різноманітне масштабування при макрозйомці.

Пластиковий байонет.

Чохол у комплекті.

Макрокільця працюватимуть з усіма камерами, що мають байонет Canon EF.

Немає на складі

Автофокусні макрокільця Commlite CM-ME-AFC для Canon з металевим байонетом (AF-макрокільця, подовжувальні кільця). Встановлюються між камерою та об'єктивом та дозволяють скоротити фокусну відстань, що, у свою чергу, дозволяє знімати об'єкти на коротких відстанях у збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка). Перевагою кілець є те, що вони замінюють дуже дорогі макрооб'єктиви. Сумісні з байонетом Canon EF та EF-S. Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість підсумкових фотографій.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дозволяє управляти діафрагмою і зберігає функцію автофокуса.

Комплект містить три кільця (13 мм, 21мм та 31 мм). Є можливість комбінування, яка дасть такі варіанти: 13 мм, 21 мм, 31 мм, 34 мм, 44 мм, 52 мм, 65 мм. Ці варіанти будуть давати різноманітне масштабування при макрозйомці.

Металевий байонет.

Немає на складі

Автофокусні макрокільця Commlite CM-ME-AFMM для Micro 4/3 (Olympus, Panasonic, Leica) (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що дозволяє знімати об'єкти на коротких відстанях у збільшеному масштабі ( т. Н. макрозйомка). Перевагою кілець є те, що вони замінюють дуже дорогі макрооб'єктиви.

Сумісні з байонетом Micro 4/3 або MFT. Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість підсумкових фотографій.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дозволяє управляти діафрагмою і зберігає функцію автофокуса.

Комплект складається з кілець 10 мм та 16мм. Є можливість комбінування, яка надасть такі варіанти: 10 мм, 16 мм, 26 мм. Ці варіанти будуть давати різноманітне масштабування при макрозйомці.

Металевий байонет.

Немає на складі

Шарнірна голівка Commlite CM-BHSF призначена для встановлення різних аксесуарів. Шарнірна голівка Commlite CM-BHSF виконана з металу.

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-NZ - це новий адаптер Pro серії від Commlite, який призначений для встановлення об'єктивів з байонетом Canon EF/EF-S на камери з байонетом Nikon Z-mount. Адаптер працює на камерах Nikon Z6, Nikon Z7, Nikon Z50 та інших камерах із байонетом Nikon Z.

Перехідник має електронні контакти, завдяки чому підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення.

Немає на складі

Змінний байонет Commlite CM-E-MR – це металевий байонет для камер Sony E-mount. Повністю металевий байонет, яким можна замінити "рідний" пластиково-металевий, є надійнішим. Виконаний із міді.

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-FX – це адаптер нового покоління, який призначений для встановлення об'єктивів з байонетом Canon EF та Canon EF-S на камери з байонетом Fuji FX-mount.

Перехідник має електронні контакти, завдяки чому підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення.

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite CM-EF-E HS - це адаптер нового покоління, який призначений для встановлення об'єктивів із байонетом Canon EF та Canon EF-S на камери із байонетом Sony E-mount.

Адаптер підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення.

Від попередніх модифікацій цього адаптера відрізняється тим, що крім підтримки звичайної системи контрастної автофокусування має також і фазовий автофокус. Перемикання між цими системами відбувається за допомогою відповідної кнопки на корпусі перехідного кільця. Основна перевага фазового автофокусу перед контрастним – це швидкість роботи.

Ще одним нововведенням є система оновлення прошивки адаптера, яка допоможе оперативно виправляти помилки та вносити вдосконалення. Прошивка оновлюється за допомогою стандартного кабелю USB-MicroUSB.
З перехідником Commlite Comix CM-EF-E HS користувачі фотокамер Sony з байонетом E-mount отримують можливість встановлювати будь-які об'єктиви Canon EF/EF-S та використовувати їх без жодних обмежень. Перехідник має знімне кріплення з різьбленням 1/4 дюйми для встановлення адаптера на штатив.

Основні характеристики:

 • Супершвидке фокусування
 • Перемикання фазового та контрастного автофокусування
 • Супершвидке фокусування
 • Електронний контроль діафрагми
 • Можливість використання вбудованого стабілізатора в об'єктиві
 • Оновлення прошивки через USB
 • Підходить для камер з повнорозмірною матрицею
 • Різьблення 1/4 дюйма для встановлення на штатив
 • Позолочені контакти для кращої передачі сигналу

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite Comix CM-EF-NEX з автофокусом застосовується для встановлення об'єктивів, які мають байонет Canon EF на фотокамери Sony з байонетом E-mount.

Адаптер підтримується керування діафрагмою, автофокусом, а також працює стабілізатор зображення.

З перехідником Commlite Comix CM-EF-NEX користувачі фотокамер Sony з байонетом E-mount отримують можливість встановлювати будь-які об'єктиви Canon EF/EF-S та використовувати їх без жодних обмежень. Перехідник має знімне кріплення з різьбленням 1/4 дюйми для встановлення адаптера на штатив.

Основні характеристики:

 • Підтримка автофокусу
 • Управління діафрагмою
 • Можливість використання вбудованого стабілізатора в об'єктиві
 • Виконаний із сплаву цинку для більшої міцності
 • Підходить для камер з повнорозмірною матрицею
 • Різьблення 1/4 дюйма для встановлення на штатив
 • Позолочені контакти для кращої передачі сигналу

Немає на складі

Перехідне кільце Commlite Comix CM-AEF-MFT – це адаптер із нової лінійки виробника, яка називається Comix. Цей адаптер дозволяє встановити об'єктиви Canon EF на камери з байонетом Micro 4:3 (MFT, Micro Four Thirds, Micro 4/3).
Адаптер підтримує автофокусування, керування діафрагмою та роботу стабілізатора зображення в об'єктиві.
З перехідником Commlite Comix CM-AEF-MFT користувачі фотокамер Panasonic, Olympus та іншими камерами з байонетом micro 4/3 отримують можливість встановлювати будь-які об'єктиви Canon EF/EF-S та використовувати їх без будь-яких обмежень.

Основні характеристики:

 • Підтримка автофокусу
 • Управління діафрагмою
 • Використання вбудованого стабілізатора зображення об'єктива
 • Виконаний із сплаву цинку для більшої міцності
 • Позолочені контакти для кращої передачі сигналу