Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

DSLR

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Тримач мікрофона DSLR MH-1P - пристрій для встановлення мікрофона на мікрофонну стійку, студійну стійку з різьбою 3/8 дюйма або штатив (потрібен адаптер різьби).

Тримач виконаний з пластику та призначений для стандартних мікрофонів, але завдяки еластичності пластика здатний розширюватися до 45 мм.

Тримач має внутрішню різьбу 5/8 дюйма з кроком 27 витків на дюйм (стандартна мікрофонна різьба) та, додатково, комплектується адаптером різьби на 3/8 дюйма для встановлення на студійну стійку.

Немає на складі

Швидке замовлення

Зарядний пристрій DSLR DC-K4 - зарядний пристрій, який є повним аналогом зарядки BC-DC17, який заряджає акумулятори Leica BP-DC17  та Ricoh DB-9 швидко та безпечно.

Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальними акумуляторами. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити компактний та оригінальний дизайн та універсальність.

Характеристики:

  • вихідна напруга: 4.2 В
  • струм: 500 мА

Зарядний пристрій можна використовувати замість:

  • Leica BC-DC17
  • CASIO BC-80L

Цей зарядний пристрій заряджає акумулятори:

  • Leica BP-DC17 (камера Leica BP-DC17 SOFORT(Type No.2754) LimoLand)
  • Ricoh DB-9

Немає на складі

Швидке замовлення

Тримач смартфона DSLR D007 з башмаком - це тримач для смартфона з можливістю встановлення додаткового обладнання та обертання на 360 градусів. Тримач застосовується для встановлення смартфона на штатив, монопод, студійну стійку та інше обладнання, яке оснащене стандартним гвинтом 1/4 дюйми.

Тримач має "холодний башмак" для встановлення додаткового обладнання, наприклад LED освітлювача або зовнішнього мікрофона.

Конструктивно складається з 2 частин: тримача та ніжки, на яку він кріпиться. DSLR D007 має 2 металеві різьби, які можна використовувати для кріплення тримача на штативі або подібному фото обладнанні.

Завдяки відсутності пружин смартфон утримується дуже надійно. Тримач розрахований на смартфони завширшки від 50 до 100 мм. Завдяки досить великій глибині затисків можна встановлювати смартфони в товстих чохлах.

Немає на складі

Швидке замовлення

Алюмінієвий тримач смартфона DSLR D042 з черевиком - це тримач для смартфона з кріпленнями для встановлення додаткових аксесуарів: мікрофона, освітлювача тощо.

Крім монтування на внутрішню різьбу тримач має пази для встановлення в штативну голову стандарту Arca Swiss, отже, він підійде до більшості сучасних штативів.

На корпусі тримача є 4 внутрішні різьби зі стандартною внутрішньою фоторізьбою 1/4 дюйма, яку теж можна використовувати для встановлення фотоаксесуарів.

Завдяки відсутності пружин конструкція тримача дуже довговічна та надійно утримує смартфон. Утримувач розрахований на смартфони з шириною від 65 до 95 мм. Завдяки досить великій глибині захватів можна встановлювати смартфони в товстих чохлах.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штативний майданчик DSLR QRP-446 - це швидкознімний майданчик для широкого спектра штативів від Velbon, Beike, QZSD, Sony, Zomei та багатьох інших виробників штативів.

Довжина майданчика 64 мм, ширина - 49 мм, а висота - 13 мм.

Майданчик оснащений прогумованою накладкою, яка запобігає провертанню камери

Гвинт для кріплення камери стандартний - 1/4 дюйма, що забезпечить сумісність із 99% сучасного фотообладнання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне понижувальне кільце 67-62мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришки та інші аксесуари з діаметром різьби 62 мм на об'єктивах з різьбою 67 мм.

Кільце з анодованого алюмінію.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штативна площадка DSLR QRP-35 - це швидкознімна площадка для широкого спектра штативів від Velbon, Beike, QZSD, Sony, Zomei та багатьох інших виробників.

Довжина площадки 63 мм, ширина - 48 мм, а висота - 13 мм.

Площадка оснащена гумовою накладкою, яка запобігає провертанню камери.

Гвинт для кріплення камери стандартний - 1/4 дюйма, що забезпечить сумісність з 99% сучасного фотообладнання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Переходник Dslr f14-m38 Black. Адаптер представляет собой переходник с фоторезьбы 1/4 дюйма на резьбу 3/8 дюйма. Часто применяется для установки старых камер на новые штативы с "маленькой" резьбой.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штативна площадка DSLR QRP-43 - це швидкознімна площадка для широкого спектра штативів від Velbon, Beike, QZSD, Sony, Zomei та багатьох інших виробників штативів.

Довжина площадки 63 мм, ширина - 48 мм, а висота - 13 мм.

Площадка оснащена прогумованою накладкою, яка запобігає провертанню камери.

Гвинт для кріплення камери стандартний - 1/4 дюйма, що забезпечить сумісність із 99% сучасного фотообладнання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптер з внутрішньою різьбою 3/8 дюйма та зовнішньою 5/8 27 витків на дюйм Dslr PF38M5827 призначений для встановлення мікрофонів з внутрішньою різьбою 5/8 дюйма (27 витків на дюйм).

Адаптер виготовлено з пластику.

Характеристики:
- Висота - 14 мм
- Довжина різьби - 9 мм
- Ширина - 21 мм
- Зовнішня різьба - 5/8 дюйма (27 витків на дюйм)
- Внутрішня різьба - 3/8 дюйма (20 витків на дюйм)
- вага - 9 г

Немає на складі

Швидке замовлення

Втулка з внутрішньою різьбою 3/8 дюйма та зовнішньою 5/8 27 витків на дюйм Dslr AF38M5827 призначена для встановлення мікрофонів з внутрішньою різьбою 5/8 дюйма (27 витків на дюйм) на стійки, триноги та інше обладнання з зовнішньою різьбою діаметром 3/8 дюйма.

Втулку виготовлено з металу.

Характеристики:
- Висота - 13 мм
- Довжина різьблення - 6 мм
- Ширина - 16 мм
- Зовнішнє різьблення - 5/8 дюйма (27 витків на дюйм) )
- Внутрішня різьба - 3/8 дюйма (20 витків на дюйм)
- Вага - 9 г

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищуюче кільце для GoPro HD Hero 3/3 + A3 для фільтрів 37мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 37 мм на об'єктивах камер GoPro HD Hero 3, 3 +, A3.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце 32-37мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 37 мм на об'єктивах з різьбою 32 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце 30-37мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 37 мм на об'єктивах з різьбою 30 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Тримач смартфона DSLR D005 - це тримач для смартфона з можливістю обертання на 360 градусів. Тримач застосовується для встановлення смартфона на штатив, монопод, студійну стійку та інше обладнання, яке оснащене стандартним гвинтом 1/4 дюйма.

Конструктивно складається з 2 частин: тримача та ніжки, на яку він кріпиться. DSLR D005 має 2 металеві різьби, які можна використовувати для кріплення тримача на штативі або подібному фото обладнанні.

Завдяки відсутності пружин смартфон утримується дуже надійно. Тримач смартфона DSLR D005 розрахований на смартфони завширшки від 50 до 103 мм. Досить велика глибина затисків дозволяє встановлювати смартфони з товстими чохлами.

Поворотний механізм має тріскачку, тому навіть важкі смартфони не будуть провертатися в ньому.

Немає на складі

Швидке замовлення

Штативна площадка DSLR PU-60 - це швидкознімна площадка для штативних голівок, сумісна зі стандартом Arca-Swiss, а відповідно і з більшістю сучасних штативів.

Довжина площадки 60 мм, ширина - 38 мм, а висота - 10 мм.

Площадка оснащена гумовими накладками, які не дадуть камері прокручуватися.

На площадці є гвинт 1/4 дюйма для кріплення обладнання та 2 додаткові отвори для таких же гвинтів, що забезпечує сумісність зі 100% сучасного фотообладнання. Знімний гвинт, його можна витягнути та переставити в інший отвір або замінити другим гвинтом для штативних майданчиків.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце кільце 30-52мм дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 52 мм на об'єктивах з різьбою 30 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце 30-58мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 58 мм на об'єктивах з різьбою 30 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

DSLR PU-50 - це швидкознімна площадка для штативних голівок, яка сумісна зі стандартом Arca-Swiss, і, відповідно, сумісна з більшістю сучасних штативів.

Наприклад, якщо ви купите швидкознімну площадку Arca Swiss, то зможете її використовувати з усіма шатівамі Beike, які продаються в нашому магазині.

Ґвинт для кріплення камери стандартний - 1/4 дюйма, що забезпечить сумісність з 99% сучасного фотообладнання.

Площадка оснащена гумовими накладками, які не дадуть камері обертатися.

Немає на складі

Швидке замовлення

Перехідник F58-M14. Адаптер призначений для переходу з великої різьби для лазерів та нівелірів 5/8 дюйма на маленьке різьблення 1/4 дюйма. Часто застосовується для встановлення сучасних камер та аксесуарів на штативи для лазерних рівнів та нівелірів з "великою" різьбою.

Характеристики:

  • Висота - 25,3 мм
  • Ширина - 21,6 мм
  • Внутрішнє різьблення - 5/8 дюйма (11 витків на дюйм)
  • Зовнішнє різьблення - 1/4 дюйма (20 витків на дюйм)

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптер-перехідник з різьби 1/4 дюйма на різьбу 5/8 дюйма з кроком різьби 11 витків на дюйм підійде для встановлення на звичайний фотоштатив або інше фотообладнання лазерних рівнів та нівелірів, які здебільшого мають різьблення 5/8 дюйма.

Якщо у вас є нівелір або лазерний рівень і ви хочете встановити його на звичайний фотоштатив з різьбою 1/4 дюйма, то вам знадобиться купити перехідник для лазерного нівеліра з внутрішньою різьбою 1/4 дюйма і зовнішньою різьбою 5/8 дюйма і кроком різьби 11 витків на дюйм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце 34-52мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 52 мм на об'єктивах з різьбою 34 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце 34-58мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 58 мм на об'єктивах з різьбою 34 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищувальне кільце 37-40.5мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 40.5мм на об'єктивах з різьбою 37 мм.