Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Forfeel

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Студійна парасолька-софтбокс на просвіт Forfeel SLB – це просвітна парасолька-софтбокс, яка застосовується для розсіювання та пом'якшення потоку світла від спалаху.

Працює за принципом звичайного софтбоксу, але у складеному вигляді має розміри звичайної парасольки. Зручний при транспортуванні та дуже швидко розкладається. Дозволяє використовувати як студійні, так і зовнішні камери спалаху.

При виїзній зйомці зручніше за звичайну парасольку на просвіт, оскільки зберігається більше світла від спалаху за рахунок більш спрямованого світлового потоку, як у класичного софтбоксу.

Немає на складі

Студійна парасолька Forfeel Transparent застосовується у студійній зйомці. Використання парасольки дозволяє створити м'яке розсіяне світло.

Студійна парасолька Forfeel Transparent зазвичай використовується для роботи на просвіт, хоча в деяких випадках його можна застосовувати і на відображення.

Немає на складі

Студійний парасолька-софтбокс на відображення Forfeel SRLB 43 дюйма (110 см) - це парасолька-софтбокс, що відображає, яка застосовується для розсіювання і пом'якшення потоку світла від спалаху.

Конструкція парасольки дає унікальне розсіювання світла: світловий потік спочатку відбивається від поверхні парасольки і лише потім проходить через дифузор. Закрита конструкція парасольки-софтбоксу дозволяє уникнути відблисків та втрат світла.