Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

JYC

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Пульт JYC SR - дротовий пульт керування, який застосовують для дистанційного спуску затвора і TTL-заміру.

Такий пульт дуже простий у використанні й має лише одну кнопку, що виконує функцію кнопки спуску затвора фотоапарата. При натисканні "половини спуску" здійснюється TTL-вимірювання та автофокус, при повному натисканні, відповідно - спуск затвора, фіксування кнопки дозволяє керувати тривалістю витримки.

Немає на складі

Швидке замовлення

Пульт дистанційного керування JYC JY-110 - це бездротовий пульт керування. Пульт складається з двох елементів: приймача та передавача.

Пульт може працювати на 16 каналах, які допоможуть вам комфортно знімати навіть у відвідуваній фотостудії, без остраху, що ваша камера спрацює після натискання "чужого" пульта. Крім того, це дає можливість роботи з кількома камерами, на яких встановлені приймачі, які налаштовані на різні канали. Все, що вам потрібно, це перемикати канали на передавачі й натискати на кнопку "спуск".

Максимальна дальність, де приймач чітко реагує на сигнали передавача, на відкритій місцевості без перешкод, становить 100 метрів.

JYC JY-110 оснащений спусковою кнопкою з дворівневим ходом. Як і кнопка на камері, якщо натиснути "половину спуску" відбудеться автофокусування камери. При повному натисканні відбувається спуск затвора. Режим "BULB" дозволить встановити тривалість витримки: перше натискання закриває затвор, друге натискання відкриває його. Також є режим серійної зйомки.