Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Kiwi Fotos

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Фільтр-адаптерне підвищуювальне кільце 30.5-37мм, яке дозволяє використовувати світлофільтри, бленди, кришечки та інші аксесуари з діаметром різьби 37 мм на об'єктивах з різьбою 30.5 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптерне кільце Kiwi Fotos LA-72S3200T розроблено для використання світлофільтрів на фотоапаратах Fujifilm FinePix S3200HD.

Адаптерне кільце Kiwi Fotos LA-72S3200T дозволяє використовувати весь спектр фільтрів діаметром 72 мм, наприклад, ультрафіолетові, поляризаційні, нейтрально-сірі та інші творчі фільтри. Також з'явиться можливість використовувати теле-, макро- та ширококутні конвертори.

Адаптерне кільце сконструйовано таким чином, що запобігає віньєтуванню, коли об'єктив знаходиться в "широкому" положенні. Крім того, фільтр покриватиме всі фокусні відстані об'єктива камери.

Перехідник Kiwi Fotos LA-72S3200T легко монтується та знімається з камери. Для встановлення достатньо приєднати його, провернувши за годинниковою стрілкою.

Кільце виконане з анодованого алюмінію.

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптерне кільце Kiwi Fotos LA-52EX2F розроблено для використання світлофільтрів на фотоапаратах Samsung EX1 та Samsung EX2F.

Немає на складі

Дворівневі рейки KiwiFotos FC-1 призначені для точного фокусування при макрозйомці.

Фокусувальні макрорейки є необхідним аксесуаром для професійної макрозйомки, яка вимагає точної зміни відстані та твердої руки, а також для використання у ситуаціях, коли точне позиціонування камери має вирішальне значення для якості знімка.

Немає на складі

KiwiFotos CS це так званий адаптер-рогатка для кріплення на камері додаткового обладнання.

Адаптер холодного башмака KiwiFotos CS дозволяє встановлювати мікрофони, відеосвітло та інші аксесуари з відповідним кріпленням.

Адаптер KiwiFotos виконаний з легкого і міцного сплаву алюмінію, що робить його дуже легким. Ніжка адаптера має 2 гайки. Одна гайка дозволяє надійно зафіксувати рогатку в гарячому башмаку камери, тоді як другий гайкою фіксується положення самого адаптера щодо центральної осі, тобто зсув.

Немає на складі

Адаптер JJC RN-DC58E - це адаптерне кільце для використання фільтрів та інших аксесуарів на камері Canon PowerShot G1X mark II. Це повний аналог Canon FA-DC58E.

Адаптерне кільце JJC RN-DC58E дозволяє використовувати весь спектр фільтрів діаметром 58 мм, наприклад ультрафіолетового, поляризаційного, нейтрально-сірих та інших творчих фільтрів.

Немає на складі

Перехідне кільце Kiwi Fotos LMA-SM(A)_EM розроблено для використання об'єктивів Sony Alpha (A-mount) та Minolta AF на фотоапаратах та камкордерах серії Sony NEX (E-mount).

Це кільце – друга версія такого адаптера. Головною відмінністю є наявність обертового кільця управління діафрагмою.

Адаптер Kiwi Fotos LMA-SM(A)_EM монтується безпосередньо на корпус камери. Дозволяє використовувати весь спектр об'єктивів камер Sony Alpha та Minolta.

Адаптер не має функції автофокусування, фокусування здійснюється вручну за допомогою кільця фокусування на об'єктиві.

Немає на складі

Переходное кольцо Nikon F (G) - Canon EOS (Kiwifotos LMA-NK(G)_EOS) применяется для установки объективов, которые имеют байонет стандарта Nikon F на камеры серии Canon EOS.

Немає на складі

Адаптерне кільце Kiwi Fotos LA-72P600T розроблено для використання світлофільтрів на фотоапаратах Nikon Coolpix P600.

Немає на складі

Адаптерне кільце Kiwi Fotos LA-55FX200 розроблено для використання світлофільтрів на фотоапаратах Panasonic DMC-FZ200.

Адаптерне кільце Kiwi Fotos LA-55FX200 дозволяє використовувати весь спектр фільтрів діаметром 55 мм, наприклад, ультрафіолетові, поляризаційні, нейтрально-сірі та інші творчі фільтри. Також з'явиться можливість використовувати теле-, макро- та ширококутні конвертери (Panasonic DMW-LT55, Panasonic DMW-LC55 та ін.).

Адаптерне кільце сконструйовано таким чином, що запобігає віньєтування (іноді воно може виникнути під час зйомки на широкому вугіллі). Крім того, фільтр покриватиме всі фокусні відстані об'єктива камери.

Перехідник Kiwi Fotos LA-55FX200 легко монтується та знімається з камери

Кільце виконане з анодованого алюмінію.