Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

La Crosse

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Зарядний пристрій La Crosse BC-250 має чотири незалежні канали, які контролюються мікропроцесором. Є дисплей, на якому відображається інформація про процес заряджання у відсотках. Оснащено системами визначення дефектних батарей та захисту від перегрівання. Сила струму складає 250mA. Підходить для NiCd і NiMH батарей типорозміру АА/ААА, що перезаряджаються.

Немає на складі

Швидке замовлення

Зарядний пристрій La Crosse BC-700 - інтелектуальний зарядний пристрій оснащений мікропроцесором, який контролює процес заряджання кожного окремого каналу. Кожна встановлена батарея контролюється індивідуально за допомогою окремого дисплея, який показує: напругу, силу струму, акумульовану ємність (mAh), час заряджання/розрядження та ємність у mAh наприкінці режиму тест.

Немає на складі

Зарядное устройство La Crosse BC-500 имеет четыре независимых канала, которые контролируются микропроцессором. Есть дисплей, на котором отображается информация по процессу зарядки в реальном времени. Оно позволяет, как заряжать батареи, так и разряжать их. Оснащено системами определения дефектных батарей и защиты от перегревания. Сила тока составляет 450mA. Подходит для NiCd и NiMH батарей размером АА/ААА.