Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Maha Energy

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Акумулятор Maha Powerex Precharged 2600mAh - найпопулярніший тип акумуляторів. Акумулятори характеризуються тривалим терміном служби (до 1000 циклів перезарядки). Стабільно працюють за температури від -20 до +50С.

Немає на складі

Акумулятори AA MAHA Powerex 2700mah Pro Ni-MH - найпопулярніший тип акумуляторів. Акумулятори характеризуються тривалим терміном служби (до 1000 циклів перезарядки). Стабільно працюють за температури від -20 до +50С.

Немає на складі

<p><strong>Зарядний пристрій Powerex MH-C800S-E</strong> - професійний зарядний пристрій, який може заряджати до 8 акумуляторів типорозміру АА або ААА.</p>

Немає на складі

Акумулятори AAA MAHA Powerex 950mah Ni-MH Imedion - найпопулярніший тип акумуляторів. Акумулятори характеризуються тривалим терміном служби (до 1000 циклів перезарядки).

Немає на складі

Акумулятори Maha Powerex 2400mah Ni-MH Imedion акумулятори з низьким струмом саморозряду останнього покоління виконані за технологією Low Self Dischrge (LSD-технологія).

На відміну від традиційних акумуляторів NiMH POWEREX IMEDION можуть зберігатися протягом тривалого часу без істотної втрати заряду та готові до використання "з коробки".

Немає на складі

Maha Powerex MH-C9000 Charger-Analyzer Euro - це професійний зарядний пристрій, який призначений для заряджання, розряджання, контролю, формування та відновлення акумуляторів типу AA та AAA.

Немає на складі

Зарядний пристрій Powerex MH-C801D-E - професійний зарядний пристрій, який може заряджати до 8 акумуляторів типорозміру АА або ААА.