Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Marumi

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Поляризаційний фільтр Marumi EXUS Circular PL є важливим світлофільтром для зйомки пейзажів і ландшафтів, оскільки він компенсує поляризацію світла, що виникає при відображенні поверхні предмета, і усуває відблиски, підвищуючи колірний контраст. Висока світлопередача поляризаційного фільтра робить кольори більш насиченими та контрастними та більш помітними у видошукачі. Світлофільтр має нові характеристики такі як, наприклад антистатичне покриття, яке запобігає накопиченню статичного заряду на поверхні світлофільтра і не дозволяє пилу осідати, а плями від води і відбитки пальців забираються неймовірно легко.

Немає на складі

Швидке замовлення

Світлофільтр Marumi DHG Super UV + Lens Protect відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості зображення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Нейтрально-сірий фільтр Marumi DHG Light Control 8 - нейтрально-сірий фільтр, який застосовується для зменшення світлового потоку в 8 разів, тобто. на 3 ступені експозиції.

Нейтрально-сірий фільтр Marumi DHG Light Control 8 належить до останнього покоління висококласних світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Світлофільтр Marumi DHG Light Control 8 виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, ідеальне чорніння оправи, яке було розроблено спеціально для цієї серії фільтрів. об'єктів, а також для «розмиття» заднього плану.

Немає на складі

Швидке замовлення

Світлофільтр Marumi DHG Super Lens Protect давно зарекомендував себе як висококласний захисний світлофільтр для цифрової фототехніки.
Тепер світлофільтр Marumi DHG Super Lens Protect доступний у новому кольоровому дизайні тому Ви легко можете підібрати колір світлофільтра під колір Вашої фотокамери. Діаметри світлофільтрів розраховані саме для таких об'єктивів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Ефектний фільтр Marumi DHG Greenhancer належить до останнього покоління висококласних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Greenhancer мають двостороннє просвітлення, виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку. Тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.

У конструкції світлофільтра Marumi DHG Greenhancer використано спеціальне скло «Dydimium», яке дозволяє збільшити насиченість одного кольору спектра, не зменшуючи інтенсивність інших кольорів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Градієнтний фільтр Marumi GC-Gray це фільтр, поверхня якого розділена на пофарбовану в сірий колір та безбарвну частину з плавним переходом між ними.

Світлофільтр Marumi GC-Gray дозволять знизити яскравість неба, абсолютно не втручаючись у колірну гаму об'єкта зйомки, в результаті Ви отримаєте рівномірно освітлене та збалансоване зображення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Нейтрально-сірий фільтр Marumi DHG Super ND500 (2,7) - на 9 ступенів (або в 500 разів) зменшує кількість світла, яке потрапляє на матри цукамери. При цьому нейтрально-сірий світлофільтр не вносить жодних змін у колірний спектр фотографії.

Компанія Marumi рада оголосити про випуск фільтрів ND серії "DHG Super ND 500 (2,7)". Як і серія фільтрів DHG ND, нейтральний фільтр ND серії зберігає колірний баланс та оригінальний колір зображень.

Немає на складі

Швидке замовлення

Нейтрально-сірий фільтр Marumi DHG ND64 - на 6 ступенів (або в 64 рази) зменшує кількість світла, що потрапляє на матрицю фотоапарата. При цьому нейстрально-сірий світлофільтр не вносить жодних змін колірний спектр фотографії.

У яскравий сонячний день часто бувають ситуації, коли світла надто багато. У таких ситуаціях допоможе застосування світлофільтру Marumi DHG ND 64, який дозволить знімати на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та, відповідно, розмиванням заднього плану.

Немає на складі

Швидке замовлення

Нейтрально-сірий фільтр Marumi DHG ND32 - на 5 ступенів (або в 32 рази) зменшує кількість світла, що потрапляє на матрицю фотоапарата. При цьому нейстрально-сірий світлофільтр не вносить жодних змін колірний спектр фотографії.

У яскравий сонячний день часто бувають ситуації, коли світла надто багато. У таких ситуаціях допоможе застосування світлофільтра Marumi DHG ND 32, який дозволить знімати на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та, відповідно, розмиванням заднього плану.

Немає на складі

Швидке замовлення

Нейтрально-сірий фільтр Marumi ND4X зменшує в 4 рази кількість світла, що потрапляє на матрицю камери або плівку, не змінюючи колірної тональності знімка.

У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтра Marumi ND4X дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту.

Немає на складі

Швидке замовлення

Нейтрально-сірий фільтр Marumi ND8x зменшує у 8 разів кількість світла, що потрапляє на матрицю камери або плівку, не змінюючи колірної тональності знімка.

У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтра Marumi ND8X дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.

Немає на складі

Швидке замовлення

Marumi Circular PL - це циркулярний поляризаційний фільтр, що є одним із найпопулярніших фільтрів. Це його універсальністю. Світлофільтр Marumi Circular PL застосовується для зйомки пейзажів, архітектури, лісових та водних масивів, водоспадів та навіть при макрозйомці.

Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції у 2 рази.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.

Немає на складі

Швидке замовлення

Поляризаційний фільтр Marumi Circular PL WPC є одним із найпопулярніших фільтрів. Це їх універсальністю. Світлофільтри Marumi Circular PL WPC застосовується для зйомки пейзажів, архітектури, лісових та водних масивів, водоспадів та навіть макрозйомки.

Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції у 2 рази.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.

Немає на складі

Швидке замовлення

Світлофільтри Marumi CREATION C-PL/ND допомагають збільшити насиченість кольору та зменшують відблиски від води, скла та інших поверхонь. Фільтр відсікає 5 ступені діафрагми, щільність фільтра 1,5. ND фільтр може зменшити інтенсивність світла без зміни колірного балансу. Світлофільтри Marumi CREATION C-PL/ND можна використовувати як фільтр C-PL і як фільтр нейтральної щільності для зменшення відбиття.

Це фільтр подвійного призначення поляризатор і ND замінює відразу два фільтри. Фільтр має тонку оправу (товщина 5,0 мм без різьблення), яка дозволяє запобігти віньєтуванню.

Немає на складі

Швидке замовлення

Поляризаційний фільтр Marumi DHG Circular PL(D) відноситься до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D) виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні відбиття світла.

Немає на складі

Швидке замовлення

Поляризаційний світлофільтр Marumi Circular PL MC є одним з найпопулярніших фільтрів. Це його універсальністю. Світлофільтр Marumi Circular PL MC застосовується для зйомки пейзажів, архітектури, лісових і водних масивів, водоспадів і навіть макрозйомки. насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Світлофільтр Marumi Circular PL MC допоможе зробити темнішим колір неба, виділивши при цьому білі хмари, усунути небажані відображення та відблиски з поверхні води роблячи її більш опрацьованою. Світлофільтр Marumi Circular PL MC також збільшує контрастність пейзажу за наявності атмосферного серпанку.

Немає на складі

Швидке замовлення

Ультрафіолетовий фільтр Marumi DHG UV + Lens Protect відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» при зйомці віддалених об'єктів і зниженні різкості знімка.

Світлофільтри Marumi DHG UV + Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без або спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око.

Немає на складі

Швидке замовлення

Ультрафіолетовий фільтр Marumi EXUS Lens Protect принципово нове покоління світлофільтрів EXUS, які мають виняткові характеристики та функціональність, а також відповідають найостаннішим вимогам у світі цифрових дзеркальних фотокамер. Світлофільтри EXUS Lens Protect призначені для захисту дорогої оптики від подряпин, забруднень і механічних пошкоджень. Також світлофільтри Marumi EXUS Lens Protect відсікають інфрачервоні промені, шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби. Щоб досягти високих оптичних показників, інженери Marumi пішли на безпрецедентний крок - товщина скла була збільшена до 2 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Світлофільтри EXUS UV + Lens Protect призначені для захисту дорогої оптики від подряпин, забруднень та механічних пошкоджень.

Компанія Marumi Optical Co. LTD (Японія) представляє принципово нове покоління світлофільтрів EXUS, які мають виняткові характеристики та функціональність, а також відповідають найостаннішим вимогам у світі цифрових дзеркальних фотокамер.

Немає на складі

Швидке замовлення

Ультрафіолетовий фільтр Marumi UV WPC - захисний фільтр з вологовідштовхувальним покриттям Water Proof Coated. Основним завданням фільтра є захист оптики від забруднення та пошкоджень, а також усунення ультрафіолетових променів.

Світлофільтр Marumi UV WPC має дуже тонку оправу, що дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.

Немає на складі

Швидке замовлення

Поляризаційний фільтр Marumi DHG Super Circular PL(D) належить до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтр Marumi DHG Super Circular PL(D) виготовлений за найвищими стандартами якості.

Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні відбиття світла.

Немає на складі

Швидке замовлення

Светофильтр Marumi DHG Vari. ND2-ND400 – инновационный нейтрально-серый светофильтр с переменной плотностью.

Немає на складі

Швидке замовлення

Макролінзи Marumi Close-up+1+2+4 - це набір макрофільтрів різної кратності: +1, +2, +4 діоптрії у фірмовому футлярі.

Набір макрофільтрів Marumi Close-up+1+2+4 (set) дозволяє зменшити мінімальну відстань фокусування об'єктива, тобто наблизитись до об'єкта під час зйомки. Як відомо, чим ближче об'єкт зйомки, тим він більший, на цьому і заснований макроефект цих фільтрів.

Світлофільтри Marumi Close-up+1+2+4 є комплектом з 3-х опукло-увігнутих лінз з числом кратності +1+2 і +4 діоптрії, які можна об'єднувати між собою, домагаючись таким чином різних комбінацій, від +1 діоптрії до +7 діоптрії.

Немає на складі

Швидке замовлення

Ультрафіолетовий фільтр Marumi UV - найпоширеніший захисний фільтр.

Його основне завдання - затримувати ультрафіолетове випромінювання та усувати «димку» при зйомці віддалених об'єктів.

Світлофільтр Marumi UV затримує максимальну кількість ультрафіолетових променів, тим самим значно підвищуючи якість зображення.