Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Mcoplus

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Зарядний пристрій Mcoplus XM-F970 – це двоканальний зарядний пристрій для акумуляторів NP-F970, F960, F750, F550, FW50, FM500H.

Якщо ви проводите зйомку в польових умовах і під рукою немає розетки, то цей зарядний пристрій буде дуже доречним. Для зарядки потрібно будь-який пристрій, який може видати 5В і мінімум 2,1А. Це може бути ноутбук, повербанк, автомобільний зарядний пристрій і т.д.

При зарядці одного акумулятора він заряджається струмом 1000 мА, за двох - на кожен канал видається по 600 мА.

Для відображення статусу заряду пристрій має LCD дисплей для відображення кожного слота.

Mcoplus XM-F970 має вбудований кабель USB для заряджання від будь-якого пристрою. Крім цього, на самому пристрої є ще два роз'єми: microUSB і USB-C, що надає йому ще більшої універсальності.

За наявності заряджених акумуляторів NP-F цей пристрій може працювати як Power Bank для вашого смартфона. Для цього на пристрої передбачено спеціальний вихід USB.

Зарядний пристрій Mcoplus XM-F970 сумісний з акумуляторами:

 • NP-F970/770/570
 • NP-FM50/70/90/500H
 • NP-FW50
 • Panasonic VBD1/2
 • JVC V607u/617u

У комплекті: зарядний пристрій та вбудований кабель USB.

Немає на складі

Швидке замовлення

LED-освітлювач Mcoplus LEMT-800 RGB - це компактна світлодіодна панель зі змінною колірною температурою в діапазоні 3000-5500K та кольоровими RGB-діодами. Діодна панель підійде для блогерів, стримерів, створення фото- та відеоконтенту.

LED-панель Mcoplus LEMT-800 RGB оснащений 105 надяскравими діодами: 36 шт із температурою світіння 3000К, 36 шт із температурою світіння 5500К, 33 шт кольорових RGB-діодів.

Діоди дуже якісні, мають коефіцієнт передачі кольору більше ніж 96%. А індекс несуперечності телевізійного освітлення (TLCI) вищий за 98%.

Для встановлення на камеру, стійку або штатив на короткій та довгій сторонах пристрою є 2 стандартні внутрішні різьби діаметром 1/4 дюйма.

Комплектація: освітлювач Mcoplus LEMT-800 RGB, тримач телефону/освітлювача, адаптер на холодний черевик, кабель для зарядки Micro USB, захисний чохол, керівництво.

Немає на складі

Швидке замовлення

LED-освітлювач Mcoplus AIR-1000C - це сучасний, легкий та компактний накамерний діодний RGB освітлювач, виконаний у дуже тонкому корпусі товщиною всього 22 мм та масою 220 г.

Купити Mcoplus AIR-1000C RGB ми сміливо можемо рекомендувати тим користувачам, які хочуть використовувати led-освітлювач як на камері, як головний освітлювач, так і встановивши LED-панель на стійку для підсвічування фону.

Діодна RGB-панель Mcoplus AIR-1000C дає сильний потік м'якого світла у поєднанні з широким кутом освітлення, а відмінний індекс передачі кольору, так званий CRI, становить значення більше 95, що робить спектр світла максимально наближеним до сонячного.

Комплектація LED-освітлювач Mcoplus AIR-1000C:

 • освітлювач Mcoplus AIR-1000C 3200-5500K RGB
 • шарнірна головка
 • кліпса для з'єднання кількох панелей
 • Інструкція користувача
 • блок живлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий мікрофон Mcoplus UHF-WMU48 Set A - це неймовірно легка, надкомпактна і зручна у використанні бездротова мікрофонна система, спеціально розроблена для ведення блогів, інтерв'ю та подібних завдань.

Бездротова петличка Mcoplus UHF-WMU48 спроєктована для передачі кришталево чистого звуку мовної якості та використання на цифрових дзеркальних, бездзеркальних та відеокамерах, а також мобільних пристроях.

Мікрофон працює на частотах дециметрового діапазону та має високу захищеність від перешкод. Система складається з одного приймача та одного передавача.

Корпус приймача та передавачів виконаний з якісного та міцного пластику. Усередині приймача та передавача знаходиться літій-полімерний акумулятор ємністю 750 мАг, ємності якого вистачить на тривалий час роботи.

Немає на складі

Швидке замовлення

Подвійний петличний мікрофон Mcoplus LVD2M - новий активний комірковий мікрофон, розроблений компанією Mcoplus. Це всюдинаправлений активний конденсаторний мікрофон з двома голівками. Кожна голівка мікрофона забезпечує запис якісного звуку від всіх джерел, розташованих поблизу від мікрофона.

Кріплення обох головок мікрофона Mcoplus LVD2M на одяг здійснюється за допомогою кліпси, яка допомагає швидко зняти та надіти мікрофон.

Комплектація мікрофона Mcoplus LVD2M:

 • мікрофон Mcoplus LVD2M
 • поролоновий вітрозахист ~ 2 шт
 • кліпса для кріплення ~ 2 шт
 • адаптер мініджек 3,5 мм на джек 6,35 мм
 • м'який чохол для зберігання

 

Немає на складі

Швидке замовлення

Петличний мікрофон Mcoplus LVTC200 - це мікрофон із роз'ємом Type C та кабелем довжиною 2 метри. Мікрофон призначений для використання з пристроями, оснащеними відповідним роз'ємом (Type C), наприклад, смартфони, сучасні ноутбуки, камери, планшети і т.д.

Петличка Type C Mcoplus LVTC200 відмінно підходить для підкастингу, відеоблогів, інтерв'ю та багато іншого. Мікрофон має кругову діаграму спрямованості.

Зручний дизайн кліпси допоможе надійно кріпити мікрофон на одязі.

Кабель довжиною 2 метри дозволяє користувачам адаптувати запис звуку до різних умов.

Купивши Mcoplus LVTC200, ви отримуєте якісний всеспрямований петличний мікрофон для сучасних пристроїв, який можна використовувати без спеціальних адаптерів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий мікрофон Mcoplus UHF-WMU48 Set B - це надкомпактна радіосистема з двома передавачами, яка була спеціально розроблена для інтерв'ю, ведення блогів з кількома оповідачами, лекціями та подібними завданнями.

Якщо ви вирішили та хочете купити Mcoplus UHF-WMU48, то ви отримаєте бездротову мікрофонну систему з двома передавачами, яка передає чистий, безперешкодно звук мовної якості. Бездротова система може використовуватися на цифрових дзеркальних, бездзеркальних та відеокамерах, а також на мобільних пристроях.

Мікрофон працює на частотах дециметрового діапазону та має високу захищеність від перешкод. Система складається з одного приймача та двох передавачів.

Корпус приймача та передавачів виконаний з якісного та міцного пластику. Усередині приймача та передавачів знаходиться літій-полімерний акумулятор ємністю 750 мАг, ємності якого вистачить на тривалий час роботи.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий мікрофон Mcoplus UHF-WMU99 - це професійна бездротова радіосистема мовного рівня з двома передавачами. Мікрофон працює на частотах дециметрового діапазону та має високу захищеність від перешкод.

Корпус приймача та передавачів виконаний з металу, дуже міцний. Усередині приймача та передавачів знаходиться літій-полімерний акумулятор, ємності якого вистачає на тривалий час роботи.

Посилений радіосигнал мікрофона має сильне екранування та антишумові характеристики.

Немає на складі

Швидке замовлення

Петличний мікрофон Mcoplus LVD200 - це петличний мікрофон з роз'ємом Lightning та кабелем довжиною 1.5 метра. Мікрофон призначений для пристроїв iOS, оснащених гніздом Lightning.

Комірцевий мікрофон виготовлений з високоякісних матеріалів. Якість звуку значно краща, ніж у вбудованих мікрофонів. Не потребує зовнішнього живлення.

Mcoplus LVD200 ідеально підходить для запису подкастингу, відеоблогів, інтерв'ю, відео з сім'єю, а також запису важливих моментів вашого життя з чудовою якістю звуку та багато іншого. Мікрофон має кругову діаграму спрямованості.

Зручний дизайн кліпси допоможе надійно кріпити мікрофон на одязі.

Кабель довжиною 1,5 метра дозволяє користувачам адаптувати запис звуку до різних умов.

Мікрофон Mcoplus LVD200 оснащений поролоновим вітрозахистом, який допоможе знизити шум від вітру, дихання та позбутися інших непотрібних шумів.

У комплект поставки мікрофона Mcoplus LVD200 входить:

 • петличний мікрофон LVD200
 • поролоновий вітрозахист
 • кліпс для кріплення на одязі

Немає на складі

Швидке замовлення

Петличний мікрофон Mcoplus LVD600 - це активний дротовий всеспрямований петличний мікрофон з довжиною кабелю 6 метрів. Всеспрямованість мікрофона забезпечує запис звуку від джерел, які розташовані біля мікрофона. Таким чином він ідеально підходить для запису інтерв'ю, проведення стриму тощо.

Немає на складі

Швидке замовлення

Автофокусні макрокільця Mcoplus EXT-FX-M для FX-mount – це подовжувальні кільця або, як їх ще називають, макрокільця для камер Fuji з байонетом FX-mount, які підійдуть для бездзеркальних камер Fuji.

Mcoplus EXT-FX-M мають металевий байонет.

Комплектація:

 • Кільце 10 мм
 • Кільце 21 мм
 • Інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Автофокусні макрокільця Mcoplus EXT-NEX-M для Sony E-mount - це подовжувальні кільця або, як їх ще називають, макрокільця для камер Sony з байонетом E-mount, які підійдуть як для камер з crop-матрицею, так і fullframe.

Макрокільця Mcoplus EXT-NEX-M призначені для встановлення між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що дозволить знімати об'єкти на коротких відстанях у збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка).

Mcoplus EXT-NEX-M мають металевий байонет.

Комплектація:

 • Кільце 10 мм
 • Кільце 21 мм
 • Інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Студійна стійка Mcoplus SL-19M з чохлом - це легка студійна стійка висотою 1.9 м, яка спроектована для роботи зі спалахами, софтбоксами, відеосвітлом та подібним устаткуванням в професійних або домашніх фотостудіях.

Стійки Mcoplus SL-19M комплектуються зручним чохлом для зберігання та транспортування.

Особливості стійки Mcoplus SL-19M:

 • Максимальна висота: 190 см
 • Розмір в складеному стані: 68 см
 • Мінімальна висота: 68 см
 • Максимальний діаметр труби: 0,22 см
 • Кількість секцій: 3
 • Установка устаткування: різьба 1/4дюйма / палець 5/8 дюйма
 • Максимальне навантаження: 2 кг
 • Вага: 0,6 кг
 • Чохол в комплекті

Немає на складі

Кільцеве світло Mcoplus LE-620 - це професійний кільцевий LED-освітлювач діаметром 46 см зі змінною колірною температурою. Кільцеве LED світло Mcoplus LE-620B розроблено для бьюті-майстрів, блогерів, для фотографів та всіх тих, хто веде соціальні мережі. Крім професійного використання, кільцева лампа Mcoplus LE-620B Bi-Color підійде й для домашнього використання: нанесення макіяжу, онлайн-робота або навчання тощо

Освітлювач має можливість працювати від двох акумуляторів типорозміру Sony NP-F750 або Sony NP-F970, це дасть можливість використовувати кільцевий освітлювач на виїзді або під час блекауту.

Передня поверхня освітлювача виконана з білого матового пластику, що відмінно розсіює жорстке світло від 608 світлодіодів.

Точне налаштування колірної температури дозволить гнучко адаптувати освітлювач для різних умов. Плавне регулювання колірної температури та яскравості здійснюється за допомогою димера, який налаштовує одну групу світлодіодів (3200 або 5500К). Перемикання між групами світлодіодів здійснюється натисканням на димер.

На корпусі освітлювача є два "холодні черевики" і 2 внутрішні різьби діаметром 1/4 дюйма для встановлення аксесуарів.

Комплектація кільцевого світла Mcoplus LE-620B:

- Освітлювач LE-620B
- Кріплення для встановлення на стійку/штатив
- 4 гвинти та шестигранник для монтажу кріплення
- Тримач смартфона
- Шарнірна голівка
- Блок живлення

Немає на складі

Блок живлення Mcoplus DN-909-134 - це універсальний імпульсний адаптер живлення потужністю 60 Вт (12А, 5A) для кільцевих світлодіодних ламп, Led-панелей, вузьких освітлювачів та іншої техніки потужністю до 60 Вт з конектором 5.5 x 2.5 мм.

Охолодження блоку живлення пасивне, тому він працює абсолютно безшумно.

Загальна довжина кабеля сягає близько 3 метрів. Тому, використовуючи цей блок живлення, дуже рідко може знадобитися подовжувач.

Немає на складі

Кільцеве світло Mcoplus SY-D240C II - це новий LED-освітлювач з регульованою колірною температурою та високою яскравістю. Є сучасним led-світлом кільцевого типу діаметром 35 см. Купити кільцевий LED освітлювач Mcoplus SY-D240C II ми можемо порекомендувати тим, хто займається блогінгом, портретною фотографією, а також для відеозйомки, для інстаграм, youtube та інших соціальних мереж.

Комплектація кільцевого світла Mcoplus SY-D240C II:

 • Освітлювач Mcoplus SY-D240C II
 • Чохол для перенесення та зберігання
 • Блок живлення
 • Утримувач смартфона на гнучкій ніжці

Комплектація кільцевого світла Mcoplus SY-D240C II

Якщо вам потрібно купити кільцеве світло, то в магазині Фотакс вам допоможуть вибрати та купити кільцевий освітлювач для будь-яких ситуацій: від потужних професійних освітлювачів до компактних діодних кілець для домашнього та напівпрофесійного використання.

У нашому магазині ви побачите низькі ціни на кільцеве світло, а часті акції та розпродажі дозволять вам купити LED-світло за низькою ціною.

Немає на складі

Петличний мікрофон Mcoplus LVDS10 - це петличний мікрофон з роз'ємом 3,5 мм jack (TRRS) та кабелем довжиною 6 метрів. Мікрофон має перемикач для запису на різні пристрої, наприклад смартфони iPhone/Android, DSLR камери, цифрові камери DV, відеокамери, настільні ПК, ноутбуки, планшети, аудіо рекордери, цифрові звукові міксери, підсилювач і т.д.

Петличка Mcoplus LVDS10 відмінно підходить для запису відео, підкастингу, відеоблогів, інтерв'ю, прямих трансляцій, навчань у класі, відеопрезентацій, конференц-мовлення та багато іншого.

Мікрофон має кругову діаграму спрямованості. Зовнішній перемикач шумозаглушення допомагає зменшити низькочастотний шум і звук вітру. Мікрофон має вбудований літій-іонний полімерний акумулятор.

Зручний дизайн кліпси допоможе надійно кріпити мікрофон на одязі.

Кабель довжиною 6 метрів дозволяє користувачам адаптувати запис звуку до різних умов.

Купивши Mcoplus LVDS10, ви отримуєте якісний всеспрямований петличний мікрофон для сучасних пристроїв, який можна використовувати без спеціальних адаптерів.

Немає на складі

Кільцевий освітлювач Mcoplus KY-BK416 - це професійний LED-освітлювач діаметром 45 см. Кільцевій LED освітлювач Mcoplus KY-BK416 відмінно підійде тим, хто веде відеоблог, для портретної фото- та відеозйомки, для інстаграм, youtube та інших соціальних мереж. Крім того, кільцевий формат LED-світла буде дуже до речі салонам краси.

Після покупки кільцевого LED-освітлювача Mcoplus KY-BK416 ви зможете отримати безтіньовий м'який малюнок, тому що камера або смартфон знаходиться всередині конструкції.

Особливості Mcoplus KY-BK416:

 • Високий CRI (індекс передачі кольору): ≤95%
 • Потужні та яскраві світлодіоди
 • Колірна температура що налаштовується в діапазоні 3200-5500К
 • Низький рівень споживання енергії та низька тепловіддача
 • Тривалий термін служби світлодіодів - 50000 годин

Комплектація кільцевого світла Mcoplus KY-BK416:

 • Освітлювач KY-BK416
 • Чохол для транспортування та зберігання
 • Блок живлення
 • Тримач смартфона на гнучкій ніжці

Немає на складі

Конденсаторний мікрофон Mcoplus BM-700 Kit5 - це набір, який входить сам мікрофон, павук, поролоновий вітрозахист, поп фільтр, пантограф (стійка), струбцина для кріплення, кабель XLR-TRS і зовнішня звукова карта.

Комплектація мікрофона Mcoplus BM-700 Kit5:

 • Мікрофон Mcoplus BM-700
 • Пантограф
 • Поп фільтр
 • Поролоновий захист
 • Павук
 • Струбцина
 • Зовнішня звукова картка
 • Кабель XLR-TRS