Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Mircopro

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Пілотна Mircopro ML-075 - це галогенна лампа пілотного світла, яка використовується у студійних спалахах серії Mircopro MQ та MQ-S, а також деяких інших виробників. Колірна температура 3200K.

Немає на складі

Швидке замовлення

Тримач відбивача Mircopro RH-012 - універсальний тримач за допомогою якого можна встановити відбивач або розсіювач в те положення, яке забезпечить вам потрібний ефект.

Немає на складі

Швидке замовлення

Комплект стійок "ворота" Mircopro VS-B809 - це універсальна стійка-ворота, яка може бути використана, наприклад, як тримач фону. Високоякісні матеріали виробу гарантують надійність та тривалий час експлуатації. Довжина поперечини регулюється в діапазоні 162-300 см.

Немає на складі

Швидке замовлення

Mircopro SB-040 - це прямокутний софтбокс, який ще відомий під назвою "стріп-софтбокс". Це софтбокс середнього розміру, який забезпечить м'яке та рівномірне розсіяне світло.

Софтбокс Mircopro SB-040 зазвичай використовується як малюючий, контровий і фоновий світла.

Купити Mircopro SB-040 варто, якщо у вас є спалах з байонетом Bowens, наприклад, Visico, Mircopro, Weifeng, Arsenal, Menik, Hyundae Photonics, Rime Lite, деякі спалахи Godox та інші.

Немає на складі

Швидке замовлення

Набір Mircopro RF-505 - це портретний рефлектор в одному комплекті з тканинним дифузором і стільниками.

Набір Mircopro RF-505 має параболічну форму, а тому забезпечує витончений та м'який світлотіньовий малюнок, який є незамінним засобом виразності у портретній зйомці.

Немає на складі

Швидке замовлення

Тримач Mircopro TMB-FUBW призначений для використання накамерного спалаху спільно з будь-яким софтбоксом або насадкою з байонетом Bowens.
Регульоване кріплення дозволяє закріпити спалах практично будь-якого розміру незалежно від виробника.

Гумові проставки запобігають появі подряпин та потертостей на корпусі спалаху.

Тримач оснащений ручкою, що дозволяє використовувати спалах при репортажній зйомці тримаючи її в руці.

Немає на складі

Швидке замовлення

Студійна парасолька Mircopro UB-001 soft застосовується в студійній зйомці. Використання парасольки дозволяє створити м'яке розсіяне світло.

Студійна парасолька Mircopro UB-001 soft зазвичай використовується для роботи на просвіт, хоча в деяких випадках його можна застосовувати і на відображення.

При роботі парасольки для відображення виходить специфічний об'ємний малюнок світлотіней. Виходить, що на об'єкт зйомки потрапляє світло, відбите від внутрішньої поверхні парасольки та світло, яке розсіялося пройшовши через парасольку й відбилося від стін студії.

Немає на складі

Стійка студійна Mircopro LS-8003E-5 - стійка для камерних та студійних спалахів, софтбоксів, LED-панелей, кільцевого світла та іншого обладнання з максимальним навантаженням до 2 кг. Висота стійки регулюється від 82 см до 190 см.

Конструктивно стійка складається з трьох секцій, які фіксуються міцними затискачами-баранчиками.

Стійка легка та компактна 800 г та 68 см у складеному вигляді.

У комплекті чохол з ручкою для транспортування та зберігання.

Немає на складі

Студійна стійка Mircopro LS-8004D - це п'ятисекційна компактна стійка для світлодіодних панелей, легкого студійного освітлення та іншого обладнання. Крім того, таку стійку купити можна для використання з відбивачем або фоном на пружині.

Ніжки стійки можуть повністю лягати на підлогу, надаючи їй максимальної стійкості.

Немає на складі

Студійна стійка Mircopro LS-8008 - це стійка висотою 2,82 метра з пружинною амортизацією.

Якщо ви вирішили купити стійку Mircopro LS-8008 то використовувати її можна для накамерних та студійних спалахів з софтбоксами та іншого фотообладнання.

Стійка розрахована на максимальну вагу обладнання до 3,5 кг. Висота стійки регулюється від 83 см до 2,82 м.

Немає на складі

Стійка-журавель Mircopro LS-5001 - універсальна студійна стійка, призначена для встановлення освітлювального обладнання (постійного світла з рефлекторами або софтбоксами, студійних спалахів та ін.) під різними кутами. Ця стійка дозволяє працювати зі світлом вагою до 5 кг.

Стійка-журавель Mircopro LS-5001 виготовлена з алюмінієвого сплаву зі спеціальним покриттям, яке не відблискує та стійке до подряпин. Для легкого регулювання напрямку журавель оснащений зручним кріпленням стріли.

Немає на складі

<p><strong>Софтбокс Mircopro SB-030</strong> сумісний зі спалахами Mircopro, Arsenal, Bowens, Hyundae Photonics, Menik.</p>

Немає на складі

Стійка студійна Mircopro LS-8015В - це професійна висока студійна стійка для важкого студійного обладнання, наприклад, накамерних спалахів до масивних студійних моноблоків з софтбоксами та іншого обладнання загальною вагою до 5 кг! Висота стійки регулюється від 1,27 до 3,60 м. Завдяки універсальному знімному адаптеру-кріпленню різне обладнання можна встановлювати на стійку як у вертикальному, так і горизонтальному положенні.

Характеристики:

 • Максимальна висота зйомки: 3,60 м
 • Довжина у складеному стані: 1,10 м
 • Максимальне навантаження: 5 кг
 • Максимальний діаметр труби: 40 мм
 • Кількість секцій: 3
 • Вага: 3 кг

Немає на складі

Стійка Mircopro LS-8005 - одна із найбільш купованих стійок для фотообладнання. Стійка ідеально підходить для виїзної та студійної роботи з камерними та студійними. Максимальна висота стійки 2 м, а мінімальна - 73 см.

Немає на складі

Стойка для оборудования Mircopro LS-8006 – студийная стойка для софтбоксов, вспышек, постоянного света, которая рассчитана на нагрузку до 6 кг. Высота стойки регулируется от 1,1 до 2,56 м.

Немає на складі

LED-освітлювач Mircopro EX-100LED – потужний освітлювач на світлодіодах нового покоління з малим енергоспоживанням для постійного освітлення. Завдяки сучасним світлодіодам, Mircopro EX-100LED володіючи потужністю 100 Вт, може видавати потік світла, еквівалентний за потужністю галогенній лампі з потужністю 1000 Вт.
Освітлювач вмикається відразу, без розігріву та дає постійну колірну температуру 5500К, близьку до денного світла та світла накамерних спалахів.

Світлодіодний освітлювач Mircopro EX-100LED має стандартний байонет Bowens, що дозволяє використовувати всі існуючі софтбокси та відбивачі. Похилий кронштейн з отвором для парасольки дозволяє встановлювати освітлювач на будь-які стійки. Для охолодження використовуються потужні алюмінієві радіатори із вбудованим вентилятором.

Немає на складі

Набір Mircopro 550 Flash Kit зі стільниками - набір для студійного спалаху (байонет Bowens), який включає портретний рефлектор (т.зв. б'юті діш), дифузор і стільники.

Портретна тарілка з набору Mircopro 550 Flash Kit зі стільниками має параболічну форму і т.зв. дефлектор - відбиває компонент, що повертає світло у тарілку. Це не дає найінтенсивнішій світловій ділянці системи домінувати у формованій світловій плямі і поширює світло по всій поверхні тарілки, роблячи її відносно м'яким джерелом світла, що забезпечує витончений малюнок світла та тіні, який є незамінним засобом виразності при портретній зйомці.

Немає на складі

Стійка для обладнання Mircopro LS-8006 - студійна стійка для софтбоксів, спалахів, постійного світла, розрахована на навантаження до 6 кг. Висота стійки регулюється від 1,1 до 2,56 м. Конструктивно стійка складається з трьох секцій, які фіксуються надійними алюмінієвими затискачами. Для збільшення терміну служби та безпеки обладнання стійка оснащена спеціальною пружинною системою амортизації.

Немає на складі

Набір студійного світла Mircopro MQ-300S Unique Kit - комплект студійного світла для створення домашньої студії або виїзної зйомки та роботи в жанрах портретної (включаючи ростовий портрет), предметної фотографії.

Спалах Mircopro MQ-S серії обладнано вбудованим модулем радіосинхронізації 2.4GHz

Цей набір включає:

 • 3 спалахи Mircopro MQ-300S (з аксесуарами - кабелями живлення, захисними ковпаками, пілотними лампами 75 Вт)
 • 3 студійні стійки Mircopro LS-8005
 • софтбокс Mircopro SB-030 50×70 см
 • кабель для синхронізації
 • 2 стандартні рефлектори Mircopro
 • набір розсіювачів Mircopro BD-200 (шторки, стільники, кольорові фільтри)
 • розсіювач Mircopro Snoot
 • парасолька на відображення Mircopro Black/Silver 33 дюйми (85 см)
 • зручна сумка для транспортування та зберігання обладнання.

Немає на складі

Набір студійного світла Mircopro MQ-200S Unique Kit - комплект студійного світла для створення домашньої студії або виїзної зйомки та роботи в жанрах портретної (включаючи ростовий портрет), предметної фотографії.
 
Спалах Mircopro MQ-S серії обладнано вбудованим модулем радіосинхронізації 2.4GHz
 
Цей набір включає:
 • 3 спалахи Mircopro MQ-200S (з аксесуарами - кабелями живлення, захисними ковпаками, пілотними лампами 75 Вт)
 • 3 студійні стійки Mircopro LS-8005
 • софтбокс Mircopro SB-030 50×70 см
 • кабель для синхронізації
 • 2 стандартні рефлектори Mircopro
 • набір розсіювачів Mircopro BD-200 (шторки, стільники, кольорові фільтри)
 • розсіювач Mircopro Snoot
 • парасолька на відображення Mircopro Black/Silver 33 дюйми (85 см)
 • зручна сумка для транспортування та зберігання обладнання.

Немає на складі

Набір студійного світла Mircopro MQ-300 софтбокси - невеликий та відносно компактний набір переносного студійного освітлення.
В основі комплекту два спалахи Mircopro MQ-300S з потужністю 300 Дж, оптимальним для роботи в невеликій домашній або професійній студії, для предметної чи портретної зйомки. Традиційно для компанії Mircopro спалах виготовлений з темного пластику і має малу вагу, що робить його максимально зручним під час численних переміщень усередині студії та тривалого транспортування.

Спалах Mircopro MQ-S серії обладнано вбудованим модулем радіосинхронізації 2.4GHz

Цей набір включає:

 • 2 спалахи Mircopro MQ-300S (з аксесуарами - кабелями живлення, захисними ковпаками, пілотними лампами 75 Вт)
 • 2 студійні стійки Mircopro LS-8005
 • 2 софтбокси Mircopro SB-030 50×70 см
 • зручна сумка для транспортування та зберігання обладнання.

Немає на складі

Набір студійного світла Mircopro MQ-200S софтбокси - простий та бюджетний комплект студійного світла для створення домашньої студії або виїзної зйомки та роботи в жанрах портретної (включаючи ростовий портрет), предметної фотографії.

Цей набір включає:

 • 2 спалахи Mircopro MQ-200 (з аксесуарами - кабелями живлення, захисними ковпаками, пілотними лампами 75 Вт)
 • 2 студійні стійки Mircopro LS-8005
 • 2 софтбокси Mircopro SB-030 50×70 см
 • передавач Mircopro Radio Trigger EX-816TC
 • зручна сумка для транспортування та зберігання обладнання.

Немає на складі

Набір студійного світла Mircopro MQ-150 софтбокси - комплект студійного світла для створення невеликої домашньої студії або виїзної зйомки та роботи в жанрах портретної (включаючи ростовий портрет), предметної фотографії.

Цей набір включає: 2 спалахи Mircopro MQ-150, 2 студійні стійки LS-8005, два софтбокси Mircopro SB-030 50×70см і зручна сумка для транспортування та зберігання обладнання.

Немає на складі

Спалах Mircopro MQ - серія компактних та легких студійних спалахів для невеликих студійних залів та виїзних зйомок. Спалах серії також підійде для обладнання великих професійних фотостудій як додаткові джерела світла.

А серія S означає наявність вбудованого радіосинхронізатора з робочою частотою 2,4 Гц, який вловлює імпульс у радіусі 100 метрів. Крім того, є можливість синхронізації спалаху за світловим імпульсом та за допомогою синхрокабеля 5.

Спалах Mircopro MQ-400S має оптимальну вихідну потужність для модельної зйомки. Підтримка трьох типів синхронізації значно полегшує роботу з побудовою складних схем світла. Корпус (традиційно для компанії Mircopro) виготовлений з темного пластику та має малу вагу, що зручно під час численних переміщень усередині студії та при транспортуванні.