Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Nissin

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Nissin MG 8000 Extreme - високошвидкісний, потужний спалах професійного рівня, призначений для фотографування будь-якої складності. Революційна новинка, реалізована в цій моделі - заміна звичайної лампи кварцовою, стійкою до перегріву. Завдяки цьому нововведенню MG8000 підтримує стабільну колірну температуру і здатна зробити 1000 спалахів без перегріву та перебоїв!

Високе провідне число робить MG8000 одним із найпотужніших зовнішніх спалахів професійного рівня. Воно становить 60 метрів за фокусної відстані 105 мм. За потужністю MG8000 перевершує брендові фотоспалахи Canon та Nikon.

Другий спалах, розташований під основним, – чудове доповнення, що суттєво розширює можливості для зйомки.

Режим бездротової TTL системи дозволяє синхронізувати MG8000 у ролі ведучої (Master) або веденої (Slave) спалаху. Спалах підтримує повний функціонал TTL систем Canon та Nikon, включаючи високошвидкісну синхронізацію.

Немає на складі

Компактний спалах TTL Nissin i40 Sony - це повністю автоматичний спалах, сумісний з камерами Sony.

Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі, спалах Nissin i40 Sony зручно брати з собою на будь-які види зйомок, він легко поміститься в кишеню і не викличе незручностей під час транспортування.

Немає на складі

TTL-кабель Nissin SC-01 - це унікальна розробка компанії Nissin, яка є універсальним синхрокабель виносної колодки, сумісний з кількома системами різних розробників.

Контакти для всіх систем.

Nissin SC-01 дозволяє підключати до цифрових фотокамер не тільки оригінальні спалахи Canon, Fujifilm, Nikon, Pentax, але також фотоспалахи сторонніх розробників.

Немає на складі

Nissin MF18 - кольцевая макровспышка, предназначенная для системных и некоторых моделей компактных цифровых фотокамер Nikon и Canon. Состоит из двух модулей, связанных между собой кабелем. Управляющий блок вспышки устанавливается в горячий башмак фотокамеры. Задняя панель вспышки оснащена цветным OLED-дисплеем и кнопками управления.
  • Ведущее число - 16 (100 ISO)
  • Режимы работы - TTL, M, Auto, Master TTL
  • Режимы синхронизации - Высокоскоростная синхронизация; Синхронизация по задней шторке затвора