Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Opus

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Інтелектуальний зарядний пристрій Opus BT-C3100 - це універсальний "розумний" зарядний пристрій з відмінним функціоналом. Зарядний пристрій C3100 вміє заряджати, розряджати, тестувати акумулятори та вимірювати їх внутрішній опір.

Універсальний інтелектуальний зарядний пристрій Opus BT-C3100 купити який можна в нашому магазині, здатний заряджати більшість типів циліндричних акумуляторів - Li-Ion, Ni-Mh та Ni-Cd. Обмеження є лише за висотою акумулятора, що становить 70 мм. Кожен із чотирьох слотів зарядного пристрою є незалежним, тобто ви зможете встановлювати не тільки режим роботи для кожного акумулятора окремо, але й бачити вичерпну інформацію для кожного акумулятора: режим, ємність, напруга, внутрішній опір, сила струму заряду, час, що минув від початку зарядки.

Немає на складі

Швидке замовлення

Зарядний пристрій Opus BT-C700 v2.2 – це сучасний інтелектуальний зарядний пристрій, сумісний з акумуляторами АА та ААА. Зарядний пристрій підтримує та розпізнає NiMh та NiCad типи акумуляторів.

Якщо ви вирішили купити Opus BT-C700, то ви зробили правильний вибір. Це один із найкращих зарядних пристроїв з представлених на ринку. Функціонала зарядного пристрою опус вистачить для 99% потреб користувача акумуляторів формату АА та ААА, а ціна Opus BT-C700 не є надхмарною.