Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Photex

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Бокс для макрозйомки PHOTEX Cubelite PB01 40x40 см призначений для фотографування невеликих предметів та макрозйомки. При використанні боксу для макрозйомки PHOTEX Cubelite PB01 світло виходить рівномірно розсіяним, м'яким та об'ємним.

Цей бокс виготовлений із білої прозорої тканини з вбудованими металевими рамками для утримання його в робочому стані. Бокс для макрозйомки PHOTEX Cubelite PB01 видаляє яскраві відображення та пом'якшує тіні, швидко збирається та розбирається, а у складеному вигляді має невеликі габарити, що дуже важливо для його транспортування. Ідеальне рішення для фотографів, які працюють як у студії, так і на виїзді.

Немає на складі

Штатив Photex FT3530 - це фотоштатив аматорського рівня, який відрізняється мініатюрністю та бюджетною ціною.

Фотоштатив Photex FT3530 виконаний зі сплаву алюмінію, внаслідок чого він дуже легкий і міцний - власна вага штатива всього 1100 грам.

Конструкція штатива - трисекційні ноги та підйомна центральна штанга. Штанга піднімається за допомогою ручки, що обертається.

Фіксація довжини ніжок штатива відбувається за рахунок затискних фіксаторів.

Немає на складі

Штатив Photex FT 330A - це фотоштатив аматорського рівня, який відрізняється невеликим розміром, малою вагою та бюджетною ціною.

Фотоштатив Photex FT330A виконаний зі сплаву алюмінію, внаслідок чого він дуже легкий та міцний - власна вага штатива 820 грам.

Конструкція штатива - трисекційні ноги та підйомна центральна штанга. Фіксація довжини ніжок штатива відбувається затискними фіксаторами. Штанга підіймається за допомогою ручки, що обертається.

Немає на складі

Стійка Photex LS803 - найпопулярніша та затребувана фотографами для використання з невеликим студійним обладнанням. Висота - 2 м.

Немає на складі

Стійка Photex LS806 - найпопулярніша та оптимальна для більшості видів студійних робіт. Збільшений діаметр секцій і подовжені опори роблять стійку більш стійкою.

Завдяки застосуванню у виробництві стійки Photex LS806 високоякісних матеріалів, конструкція володіє високою міцністю і малою вагою, і витримує навантаження до 6 кг. Стійка має три секції та дозволяє підняти фотообладнання на максимальну висоту 2,56 м.

Немає на складі

Портретна тарілка Photex MF04622 (т.зв. бьюті діш, beauty dish) – це модифікатор світла, який призначений для любителів та професіоналів портретної фотографії. У зібраному стані має діаметр 46 см. Відомий також за назвою портретний дефлектор. На відміну від звичайних розсіювачів, софтбоксів, у центральній частині портретної тарілки є дефлектор.

Немає на складі

Штатив Photex FT-3150 - це фотоштатив аматорського рівня, який відрізняється мініатюрністю та бюджетною ціною.

Фотоштатив Photex FT3150 виконаний зі сплаву алюмінію, внаслідок чого він дуже легкий і міцний - власна вага штатива всього 650 грам. Конструкція штатива - чотирьохсекційні ноги та підйомна центральна штанга. Штанга піднімається за допомогою ручки, що обертається.

Немає на складі

Штатив Photex VT-1550 PRO - професійний штатив, що виконаний з високоякісного алюмінієвого сплаву. Трипод Photex VT-1550 PRO призначений для камер, вага яких не перевищує шести кілограм. Головка штатива оснащена спиртовим рівнем для зручного виставлення горизонту та довгою ручкою для зручної та плавної проводки камерою.