Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Pixel

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Кабель Pixel CL - це змінний кабель для пультів дистанційного керування, який застосовується з дротовими та бездротовими пультами управління, наприклад, Pixel TW-282, Pixel RW-221, Pixel TC-252, Viltrox JY-710 та іншими моделями. Крім того, цей кабель можна використовувати з синхронізаторами для їх роботи в режимі пульт керування.

Немає на складі

Швидке замовлення

Змінний кабель для пульта дистанційного керування Pixel J3.5-30 - це змінний кабель спуску затвора. Сумісний з пультом що програмується Meyin TW-830, Pixel TW-283 та радіосинхронізаторами Dslrkit RF-16 NE, Pixel Rook та ін. при їх використанні в режимі бездротового пульта керування (радіопульта).

Кабель Pixel J3.5-30 підійде і до інших пристроїв, які мають стандартний mini jack 3.5mm роз'єм підключення для кабелю.

Компанія Pixel пішла шляхом мінімізації витрат користувача і передбачила у своїх пультах і синхронізаторах можливість заміни кабелю з роз'ємом. Що дозволяє при зміні моделі камери або навіть при зміні системи (наприклад, з Canon на Nikon тощо) заощадити на покупці нового пульта, обмежившись тільки покупкою кабелю.

Немає на складі

Швидке замовлення

Пульт ДК Pixel RC-201 - дротовий пульт керування, який застосовують для дистанційного спуску затвора та TTL-заміру.

Такий пульт дуже простий у використанні й має лише одну кнопку, що виконує функцію кнопки спуску затвора фотоапарата. При натисканні "половини спуску" здійснюється TTL-замір та автофокус, при повному натисканні, відповідно - спуск затвора.

Немає на складі

Швидке замовлення

Бездротовий програмований пульт інтервалометр Pixel TW-283 - це нова версія бездротового пульта дистанційного керування для камери. Вийшов як заміна для попередньої моделі пульта для таймлапсів Pixel TW-282.

Програмовані пульти називаються пульт для інтервальної зйомки, пульти для таймлапсів. Купити пульт Pixel TW-283 знадобиться в тому випадку, якщо ви займаєтеся інтервальною фотографією, зйомкою таймлапсів (або цейтраферного відео).

Головною його відмінністю від звичайних бездротових пультів є можливість використовувати даний пульт не тільки з метою уникнення струсу камери при натисканні затвора, але і для програмування камери для зйомки в режимах, які задає фотограф.

Немає на складі

Швидке замовлення

Приймач радіосинхронізатора Pixel Rook (модель F-508) використовується для синхронізації віддалених камер або студійних спалахів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Приймач для радіосинхронізатор Pixel Knight використовується для синхронізації віддалених камер або студійних спалахів.

У комплекті є заглушка для гарячого башмака і тримач для кріплення приймача до корпусу студійного спалаху (на клейкій основі).

Немає на складі

Швидке замовлення

Додатковий приймач TTL-синхронізатора Pixel King. Призначений для роботи як з камерами, так і зі студійними спалахами.

Приймач Pixel King прошитий останньою прошивкою (див. на офіційному сайті виробника) повністю сумісний із передатчиком синхронізатора Pixel King PRO.

Немає на складі

Швидке замовлення

TTL-кабель Pixel FC-313 - це синхрокабель, який є повним аналогом кабелю виносної колодки. Застосовується для підключення фотокамер Sony з гарячим черевиком Minolta до сумісних моделей спалахів TTL.

Підтримує всі функції камер серії Sony (з башмаком Minolta) та TTL-функції спалахів.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок для спалахів Pixel TD-383 - це повний аналог батарейного блоку Nikon SD-8A. Pixel TD-383 застосовується для зменшення часу перезаряджання спалаху та збільшення часу автономної роботи спалаху.

Немає на складі

TTL-кабель Pixel FC-311 - це синхрокабель повний аналог кабелю виносної колодки Canon OC-E3. Застосовується для підключення камер Canon до сумісних моделей спалахів TTL.

Немає на складі

TTL-кабель Pixel FC-312 - це синхрокабель, який є повним аналогом кабелю виносної колодки Nikon SC-28. Застосовується для підключення фотокамер Nikon до сумісних моделей спалахів TTL.

Підтримує всі функції камер Nikon та TTL-функції спалахів.

Немає на складі

TTL-кабель Pixel FC-314 - це синхрокабель, що є повним аналогом кабелю виносної колодки. Застосовується для підключення фотокамер Olympus та Panasonic до сумісних моделей TTL-спалахів.

Підтримує всі функції камер серії Olympus і Panasonic та TTL-функції спалахів.

Немає на складі

Батарейний блок для спалахів Pixel TD-384 - це повний аналог батарейного блоку Sony FA-EB1AM. Pixel TD-384 для спалаху Sony HVL-F56AM застосовується для зменшення часу перезаряджання спалаху та збільшення часу його автономної роботи.

Немає на складі

Батарейний блок для спалахів Pixel TD-381 – це повний аналог батарейного блоку Canon CP-E4. Pixel TD-381 застосовується для зменшення часу перезаряджання спалаху та збільшення часу автономної роботи спалаху.

Немає на складі

Pixel TF-335 - це адаптер, який дозволяє використовувати на нових камерах від Sony з Multi Shoe старі спалахи з "мінолтівською" п'ятою. Адаптер підтримує режим TTL.

Немає на складі

Pixel TF-321 - це адаптер, головною відмінністю якого від подібних є наявність синхроконтакту, який дозволяє за допомогою синхрокабеля "зняти" з камери Сanon сигнал для підключення до студійних спалахів, радіосинхронізаторів і т.д. буд. Використовується на камерах, у яких немає PC-роз'єму.

Наскрізний TTL. Можна використовувати TTL спалах на перехіднику.

Немає на складі

Pixel TF-322 - це адаптер, головною відмінністю якого від подібних є наявність синхроконтакту, який дозволяє "зняти" з камери Nikon сигнал для підключення до студійних спалахів, радіосинхронізаторів і т.д. Використовується на камерах, які не мають PC-роз'єму. Функції TTL спалаху встановленого на цей перехідник зберігаються.

Немає на складі

Pixel TF-323 - це адаптер, головною відмінністю якого від подібних, є наявність синхроконтакту який дозволяє за допомогою PC-кабелю "зняти" з камери з "черевиком" Sony/Minolta сигнал для підключення до студійних спалахів, радіосинхронізаторів і т.д. Використовується на камерах, які не мають PC-роз'єму. Функції TTL спалаху встановленого на цей перехідник зберігаються.