Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Samyang

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS - новий світлосильний ширококутний об'єктив, розроблений для бездзеркальних камер, а також для камер з APS-C матрицями.

Об'єктив відрізняється низькими спотвореннями при досить широкому вугіллі (109.5°), завдяки чому об'єктив підходить як для зйомки всередині приміщень, так і для зйомки архітектури та ландшафту.

Крім того, вперше в історії Samyang Optics було використано нове нанопокриття NCS (Nano Coating System). Нове просвітлення зменшило кількість відображень порівняно з попереднім покриттям UMC і дало більшу контрастність зображення. Також мінімізувалися відблиски при контровому світлі.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єктив Samyang 12mm T/2.2 ED AS NCS CS VDSLR - новий світлосильний ширококутний об'єктив, розроблений для бездзеркальних камер (Fuji X, micro 4/3, Sony NEX, Samsung NX).

Зроблено спеціально для відеозйомки із цифровими дзеркальними фотоапаратами. На корпусі об'єктива нанесено шкалу дистанції та діафрагми з поворотом на 90 градусів.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 85mm T1.5 AS IF UMC VDSLR - оновлений об'єктив для відеооператорів. Плавний перебіг кільця діафрагми. Об'єктив призначений для повнорозмірних цифрових камер.

Зроблено спеціально для використання з механізмами відеозйомки цифровими дзеркальними фотоапаратами. На корпусі об'єктива нанесено шкалу дистанції та діафрагми з поворотом на 90 градусів. Кільце фокусування і кільце діафрагми має спеціальну зубчасту передачу і плавний хід.

Немає на складі

Автофокусний об'єктив Samyang AF 85mm F/1.4 Nikon - це надсвітлосильний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 85 мм і максимальною діафрагмою 1.4.

Після покупки об'єктива Samyang AF 85mm F/1.4 Nikon ви отримаєте оптимізований для експлуатації на повноформатних камерах об'єктив, який може використовуватися і на камерах з APS-C матрицями.

Висока світлосила об'єктива та класична портретна фокусна відстань, припускають використання цього об'єктива саме для зйомки портретів.

Немає на складі

Кришка для об'єктиву Samyang 14mm f/2.8. Кришка для об'єктива Samyang 14mm виконує захисну функцію та оберігає передню лінзу об'єктива від пошкоджень.

Сумісність з об'єктивами:

  • Samyang 14mm F/2.8 Aspherical IF ED UMC
  • Samyang 14mm T3.1 Aspherical IF ED UMC

Немає на складі

Об'єктив Samyang 7,5mm f/3,5 UMC Fish-eye Micro 4/3 (MFT) - так зване "риб'яче око" (фішай, fish-eye) об'єктив з фокусною відстанню 7.5 мм. Завдяки своїй конструкції для компактних камер об'єктив набагато менший, ніж попередній "риб'яче око" 8 мм цього виробника.

Для камер з байонетом micro 4/3.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 50mm T1.5 AS UMC VDSLR - новинка від Samyang для відеооператорів. Плавний перебіг кільця діафрагми. Об'єктив призначений для повнорозмірних цифрових камер.

Для забезпечення високої контрастності та точної передачі кольору, всі елементи об'єктива були покриті багатошаровим UMC просвітлюючим покриттям.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 50mm f1.4 AS UMC - новинка від Samyang. Стандартний об'єктив із ручним фокусуванням Samyang 50мм f/1.4 AS UMC призначений для повнокадрових цифрових фотоапаратів. Для забезпечення високої контрастності та точної передачі кольорів, всі елементи об'єктива були покриті багатошаровим UMC просвітлюючим покриттям.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 35mm T1.3 ED AS UMC CS - новий ширококутний об'єктив з ручним фокусуванням для відеооператорів. Об'єктив призначений для бездзеркальних системних камер із датчиком APS-C та Micro 4/3.

Зроблено спеціально для використання з механізмами відеозйомки цифровими фотоапаратами. На корпусі об'єктива нанесено шкалу дистанції та діафрагми з поворотом на 90 градусів. Кільце фокусування і кільце діафрагми має спеціальну зубчасту передачу і плавний хід.

Немає на складі

Об'єктив Samyang MF 35mm T1.5 ED AS UMC VDSLR II - оновлена версія ширококутного об'єктива з ручним фокусуванням. Об'єктив призначений для повнорозмірних цифрових камер.

Зроблено спеціально для відеозйомки з використанням цифрових дзеркальних камер. На корпусі об'єктива нанесено шкалу дистанції та діафрагми з поворотом на 90 градусів. Кільце фокусування і кільце діафрагми має спеціальну зубчасту передачу і плавний хід.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 8 мм f/2,8 UMC Fish-eye II - новий об'єктив Fish-eye для бездзеркальних фотокамер з сенсором APS-C.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 24mm T1.5 ED AS IF UMC - ширококутний об'єктив з ручним фокусуванням для відеооператорів. Об'єктив призначений для повнорозмірних цифрових камер.

Зроблено спеціально для використання з механізмами відеозйомки цифровими дзеркальними фотоапаратами. На корпусі об'єктива нанесено шкалу дистанції та діафрагми з поворотом на 90 градусів. Кільце фокусування і кільце діафрагми має спеціальну зубчасту передачу і плавний хід.

Немає на складі

Samyang 8mm f/3.5 UMC Fish-eye CS II - оновлена версія популярного об'єктива. Головні відмінності від попередньої версії - оновлене просвітлення та знімна бленда, яка суттєво підвищує зручність користувачам з повнокадровими камерами.

Нова версія об'єктива отримала фірмове багатошарове просвітлення UMC (Ultra Multi Coating), що у поєднанні з відмінним чорнінням бічних поверхонь лінз та внутрішнього об'єму об'єктива забезпечує майже повну відсутність відблисків та мінімізує засвітлення кадру при зйомці проти світла, а також за наявності джерел світла у кадрі.

Немає на складі

Об'єктив Samyang 16mm T2.2 ED AS UMC CS VDSLR - ультра ширококутний об'єктив для відеооператорів.

Основна відмінність від фото версії - наявність зубчастого приводу кільця діафрагми та кільця наведення на різкість (немає гумових кілець), необхідні для встановлення моторного приводу в кіно та ручного приводу у відео системах; відсутність фіксатора значень діафрагми, як наслідок безшумна та плавна робота; шкала грип повернена на 90 градусів, що зручно оператору для контролю зйомки.