Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Snoppa

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Стедикам для смартфона Snoppa Atom - це нова версія тривісного стабілізатора для смартфонів, яка прийшла на зміну моделі Snoppa M1. У стабілізаторі можна встановити смартфон товщиною до 9 мм і шириною в межах 55-90 мм. Максимальна вага смартфона не повинна перевищувати 310 г. Стедікам можна використовувати з екшн-камерами.

Для зручності стабілізатор зроблений так, що користувачі можуть однією рукою керувати джойстиком, повзунком масштабування, перемикачем режиму портрет/пейзаж та кнопками запису/зупинки. Snoppa Atom також має дві кнопки, яким можна призначити потрібні функції.

Для керування стедикамом та його функціями можна використовувати програму для смартфона, посилання на яку є в інструкції та на коробці. Програма Snoppa дозволяє використовувати різні режими зйомки: рух, статичний таймлапс, зйомка з довгою витримкою, автоматична панорама, уповільнена зйомка (slow motion), відстеження обличчя (face tracking) та багато іншого.

Стедикам Snoppa Atom має вхід для мікрофона, куди можна під'єднати будь-який зовнішній мікрофон та отримати звук чудової якості.

Ще одна "фішка", що є в цьому стедикамі для смартфона - це бездротова зарядка для смартфона. Звичайно ж, щоб скористатися цією опцією, потрібен смартфон, який оснащений безконтактним модулем зарядки. Для тих смартфонів, в яких індукційна зарядка відсутня, у комплекті стабілізатора є кабель для класичної зарядки.

Друге, що привертає увагу у стедикамі Snoppa Atom - це його розміри. У складеному вигляді він легко вміщується в долоні, адже його розмір у транспортному стані лише 50 × 106 × 178 мм. Якщо стабілізатор для смартфона привести в робоче положення, його габарити складуть 123 × 73 × 297 мм. Це найменший стедік для телефону на ринку.

Комплектація стедикаму:

  • Стабілізатор для смартфона Snoppa Atom
  • Кабель micro USB типу C - micro USB тип C
  • Кабель USB type C - Lighting
  • Аудіокабель mini jack 3,5mm – mini jack 3,5mm для запису звуку
  • Чохол для зберігання та перенесення
  • Трініжка для калібрування або встановлення на рівну поверхню

Немає на складі

Стедікам Snoppa Kylin M - універсальний інноваційний стабілізатор від компанії Snoppa, що володіє унікальним дизайном та оригінальними функціями. Стабілізатор розрахований на використання з легкими камерами вагою до 1.8 кг, смартфоном та екшн-камерами.

Точність стабілізації та гнучкість.

Kylin M використовує свій власний новий алгоритм у поєднанні з новою структурою управління зі зворотним зв'язком. Завдяки цьому час відгуку зменшився до 0,16 мс, внаслідок чого було досягнуто високої точності стабілізації та плавності управління.

Унікальний дизайн.

Ручка в Snoppa Kylin M змінює спосіб утримання стабілізатора, що дає більшу свободу дій. Snoppa Kylin M можна використовувати не тільки вертикально, як звичайний стабілізатор, але й змінивши положення ручки, перемістити камеру вниз, що дозволить зробити ще більше динамічних та плавних кадрів.