Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Tokina

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Tokina AT-X 12-28 PRO DX (AF 12-28mm F/4) - ширококутний об'єктив з діапазоном фокусних відстаней 12-28 мм, що на APS-C матриці еквівалентно 19.2-44.8 мм для повноформатних камер На всьому діапазоні фокусних відстаней доступна постійна світлосила F4, що дозволяє проводити зйомку навіть в умовах з обмеженою освітленістю. Водночас об'єктив має розумну вагу та розмір.

Даний об'єктив є удосконаленою версією широко відомої та визнаної моделі Tokina AT-X 124 F4 PRO DX (12-24mm) зі збільшеною фокусною відстанню з 24 мм до 28 мм.

Немає на складі

Швидке замовлення

Об'єктив Tokina AT-X 16-28 F2.8 PRO FX – перший представник нового покоління моделей Tokina для повнокадрових дзеркальних фотоапаратів.

Фокусна відстань 16-28 мм з урахуванням повного кадру дозволяє віднести об'єктив Tokina AT-X 16-28 F2.8 PRO FX до категорії надширококутних. Ширококутні та надширококутні об'єктиви – ідеальний варіант для подорожей та прогулянок. Вони вміщують у кадр весь простір, що відкривається перед вашими очима, створюючи ефект занурення у картинку. Чим ширший кут огляду, тим більше підкреслюється відстань між переднім, середнім і заднім планами, дистанція між предметами. Завдяки цій властивості, ширококутні об'єктиви незамінні для пейзажної зйомки, хай то види природи чи міські вулиці. У репортажній зйомці ширококутні об'єктиви посилюють динаміку рухів, передають експресію моменту, роблять знімки "живими". Широкий кут дозволяє охопити сюжет.

Немає на складі

Швидке замовлення

Tokina AT-X 17-35 F4 PRO FX – функціональний та бюджетний ширококутний об'єктив для повноформатних дзеркальних камер.

Фокусна відстань від 17 мм для повного кадру дозволяє віднести об'єктив Tokina AT-X 17-35 F4 PRO FX до категорії надширококутних. Надширококутні об'єктиви – ідеальний варіант для походів та подорожей. Широкий огляд охоплює велику перспективу, підкреслює відстань між переднім, середнім та заднім планами. А головне, велика глибина різкості зображуваного простору дозволяє глядачеві не тільки побачити загальну картину, а й розглянути деталі. . Завдяки широкому огляду, надширококутні об'єктиви ідеально підходять для зйомки архітектури, дозволяючи охопити будинки повністю навіть з невеликих відстаней (наприклад, на вузьких вулицях). іншими ширококутними об'єктивами - усунення спотворень (дисторсії). Дисторсія - поширена проблема ширококутних і більше надширококутних об'єктивів. І те, що в даному об'єктиві вона усунена, дає йому безумовну перевагу перед іншими моделями для повноформатних камер.

Немає на складі

Швидке замовлення

Tokina atx-i 100mm F2.8 FF MACRO - це оновлений об'єктив-бестселер AT-X M100 PRO D Macro в новій серії atx-i.

Розроблений на основі популярної моделі AT -X M100 PRO D Macro новий об'єктив отримав сучасний дизайн та покращені оптичні характеристики, щоб задовольняти високі вимоги сучасних камер.

До вже відомої абревіатури AT-X було додано букву "i", що означає "інтерактивний". Це має на увазі тісний зв'язок між фотографом та об'єктивом. Ми впевнені, що з об'єктивами нової серії фотографи зможуть краще відчувати цей зв'язок та передавати образи так, якими вони їх справді бачать.

Зовнішній вигляд, характеристики та якість об'єктивів серії AT-X PRO були переглянуті з урахуванням високих вимог сучасних камер та втілені в об'єктивах нової серії atx-i.

Немає на складі

Tokina AT-X 116 PRO DX-II (11-16 F/2.8) - ширококутний об'єктив з діапазоном фокусних відстаней 11-16 мм, що на APS-C матриці еквівалентно 17.6-25.6 мм. На всьому діапазоні фокусних відстаней є постійна світлосила F2.8, що дозволяє вести зйомку навіть в умовах з обмеженою освітленістю. В той самий час об'єктив має розумну вагу і розмір. розміру, якісному складанню та малій вазі його зручно брати з собою в поїздки та на прогулянки. Надширокий кут охопленого простору 104° дозволяє знімати розкішні пейзажі та міську архітектуру навіть з невеликої відстані.

В об'єктиві використовується безшумний DC-мотор, який дозволяє робити автоматичне фокусування швидше та тихіше в порівнянні з моделями попередніх поколінь.

Немає на складі

Tokina AT-X 11-20mm F2.8 PRO DX - широкоугольный объектив с диапазоном фокусных расстояний 11-20 мм, что на APS-C матрице эквивалентно 17.6-32 мм для полноформатных камер. На всём диапазоне фокусных расстояний доступна постоянная светосила F2.8, что позволяет вести съёмку даже в условиях с ограниченной освещённостью. В то же время объектив обладает разумным весом и размером.

Немає на складі

Об'єктив Tokina AT-X 24-70 F2.8 PRO FX - відноситься до серії FX і розроблена для повнокадрових цифрових камер. Діапазон фокусних відстаней 24-70 мм є оптимальним і дозволяє фотографу вести зйомку більшої частини сюжетів за допомогою одного об'єктива. У той час, як висока світлосила F2.8 дає можливість робити чіткі знімки "з рук" (тобто без штатива) навіть в умовах обмеженої освітленості.