Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Triopo

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Софтбокс-октобокс Triopo 90 см - це професійний складаний октобокс для роботи з накамерним спалахом.

У комплекті є соти, які надають потоку світла спрямованість та контрастність.

Купивши октобокс Triopo 90 см ви побачите, що він дуже зручний у використанні. Октобокс Triopo KX90 дуже компактний та зручний для транспортування в складеному вигляді, а підготовка його до роботи займає не більше 1 хвилини. Для приведення октобокса Triopo в робочий стан потрібно лише розправити та замкнути 8 спиць.

Немає на складі

Швидке замовлення

Софтбокс-октобокс Triopo 65 см - це професійний доладний октобокс для роботи з накамерним спалахом.

Октобокс Triopo KS65 дуже зручний у використанні. Він дуже компактний і зручний для транспортування у складеному вигляді, а підготовка до роботи займає не більше 1 хвилини. Для приведення октобокса Triopo в робочий стан потрібно лише розправити та зафіксувати 8 спиць.

У зібраному вигляді октобокс має жорстку конструкцію, що не деформується, а ручка, яка йде в комплекті, має потрійне призначення, тому що дозволяє встановити софтбокс студійну стійку, штатив або просто тримати в руці. 

Немає на складі

Швидке замовлення

Стільники Triopo Grid 90cm - це стільники для софтбокса Triopo KX90, які використовуються для надання потоку світла спрямованості та контрастності.

Немає на складі

Софтбокс Triopo KQ55 - це універсальний модифікатор світла для студійних спалахів з байонетом Bowens. Являє собою швидкознімний круглий софтбокс у вигляді ліхтаря зі спеціальної розсіюючої тканини та відбиваючого шару всередині. Завдяки такій конструкції софтбокс-ліхтар Triopo KQ55 дає рівномірний потік м'якого розсіяного світла.

Софтбокс Triopo KQ55 Bowens легко розкладається в робоче положення та легко монтується на студійний моноблок. У складеному положенні софтбокс дуже компактний та легкий 870 г при довжині 79 см.

Софтбокс-ліхтар - це чудове рішення для фотографів та відеографів, які хочуть отримати якісне та м'яке освітлення для своїх проєктів. Він підходить для використання у студії, на відкритому повітрі, усередині приміщень

Комплектація софтбокса Triopo KQ55:
- Софтбокс
- Чохол із ручкою для транспортування

Немає на складі

Triopo MagDome Kit TR-07 - це набір розсіювачів різних типів, який можна використовувати з будь-яким спалахом. Кожен розсіювач із набору кріпиться до спеціального утримувача або між собою за допомогою магнітів. Такий метод кріплення забезпечує швидку установку та зміну розсіювачів.

Комплектація набору Triopo MagDome Kit TR-07:

  • Адаптер для кріплення на спалах
  • Кулястий матовий дифузор
  • Стільникова насадка
  • Тримач кольорових фільтрів
  • Кольорові фільтри (4 шт)

Набор рассеивателей Triopo MagDome Kit TR-07

Немає на складі

Софтбокс-октобокс Triopo S2 90 см - це професійний складний октобокс для роботи зі студійним спалахом.

Купивши октобокс Triopo S2 90 см ви зрозумієте, що він дуже зручний у використанні. Октобокс Triopo 90 см дуже компактний та зручний для транспортування у складеному вигляді, а підготовка його до роботи займає не більше 1 хвилини. Для приведення октобоксу Triopo в робочий стан потрібно лише розправити та зафіксувати 8 спиць.