Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Weifeng

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Софтбокс Weifeng Easy Soft Box SB1009 S-type - це софтбокс для студійних та камерних спалахів, в якому замість звичайного кріплення використовується кріплення-тримач Godox S-type. Ключовою перевагою тримача Godox S-Type є оригінальна універсальна система кріплення спалаху в тримачі, що дозволяє встановити в нього будь-який камерний спалах з синхронізатором будь-якої товщини і конфігурації. Затискний механізм має м'яку гумову накладку, яка перешкоджає ковзанню спалаху в тримачі, а також запобігає появі подряпин на голові спалаху.

Немає на складі

Швидке замовлення

Постійне студійне світло Weifeng SFL-5 - постійне студійне освітлювач джерелом світла в якому служать 5 флюоресцентних ламп сумарною потужністю 150 Вт (750 Вт в еквіваленті ламп розжарювання).

Постійне студійне світло Weifeng SFL-5 - це потужне і доступне рішення для фото- і відеозйомки. При використанні цього освітлювача ви отримуєте потужний світловий потік при компактних розмірах приладу.

Немає на складі

Швидке замовлення

Weifeng Easy Soft Box SB1009 – це софтбокс для накамерних спалахів. Застосовується такий софтбокс не тільки для роботи в студії, але і для домашньої чи натурної зйомки. Завдяки тому, що внутрішня поверхня, що відбиває, має досить великий розмір, софт-бокс SB1009 дає рівномірне м'яке світло.

У комплекті софтбоксу SB1009 є два додаткові дифузори білого кольору (внутрішній та зовнішній), які кріпляться на "липучках" та карабінах. Залежно від бажаного ефекту, ви можете встановлювати додаткові білі дифузори разом, що дасть більш м'яке світло або одним з них, що дозволить отримати більш інтенсивне та контрастне освітлення.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фотобокс (лайткуб) для предметної зйомки Weifeng PB-01 призначений для безтіньової предметної або макрозйомки. Тканинний корпус лайт-куба дозволяє рівномірно розподілити світло та позбутися жорстких тіней.

Внутрішня поверхня фотобоксу має м'яку шорстку поверхню, яка унеможливлює переображення світла всередині лайт-боксу. Завдяки цьому досягається рівномірне освітлення без відблисків.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кріплення для софтбоксу EasyBox сконструйоване таким чином, щоб дозволити легко позиціонувати головку спалаху в софтбоксі за висотою та глибиною. Шарнірне з'єднання, яке використовується у кріпленні софбоксу до студійної стійки, дозволяє швидко змінювати положення софтбоксів типу EasyBox, які випускаються Weifeng, Godox, Phottix та іншими виробниками.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кришка для об'єктива без логотипу. Діаметр від 49 мм до 82 мм. Кришка має центральний захват, який забезпечує зручність використання кришки з одягненою блендою, та шнурок.

Немає на складі

Швидке замовлення

Відбивач 5 в 1 Weifeng Wavy Gold RE2002 - відбивач 5 в 1. Містить такі поверхні: срібна, Wavy gold (хвилясто-золота), чорна, біла, матова (на просвіт).

Відмінність цього відбивача, від класичних відбивачів 5 в 1 полягає в одній з поверхонь. Замість поверхні "золото", цей відбивач має поверхню Wavy Gold (хвилясте золото). Звичайне "золото" часто дає занадто насичений теплий колір, а поверхня Wavy Gold має золоті і нейтрально-сріблясті смуги, що чергуються, завдяки чому відбите світло виходить з м'яким теплим відтінком.

Чохол для зберігання та транспортування в комплекті.

Немає на складі

Швидке замовлення

Відбивач 2 в 1 c White-Silver - це двосторонній біло-сріблястий відбивач, який більш універсальний та зручний, ніж звичайний Gold/Silver відбивач. Як правило, відбивачі застосовуються при зйомці зі штучним освітленням і для зйомки при сонячному світлі.

Відбивач є круглою або овальною основою, на якій закріплені сріблясте і біле полотно. Це найпопулярніші і затребувані поверхні, що відбивають. Срібляста поверхня відбиває світло з високою інтенсивністю, не змінюючи колірний баланс. Біла поверхня дає більш м'яке та розсіяне світло.

Чохол для зберігання та транспортування в комплекті.

Немає на складі

Швидке замовлення

Відбивач 2 в 1 Weifeng RE2005 Gold-Silver - це двосторонній сріблясто-золотий відбивач, який застосовується при зйомці зі штучним освітленням і для зйомки при сонячному світлі.

Відбивач є круглою або овальною основою, на якій закріплені сріблясте і золоте полотно. Це популярні поверхні, що відбивають. Срібляста поверхня відбиває світло з високою інтенсивністю, не змінюючи колірний баланс. Золотиста призначена для надання відбитому світлу теплого відтінку.

Чохол для зберігання та транспортування в комплекті.

Немає на складі

Швидке замовлення

Студійна парасолька Forfeel Black-Silver - це парасолька на відображення із сріблястою внутрішньою поверхнею, яка використовується для формування світлового потоку від спалаху.

Покриття парасольки, що відображає, створює більш спрямоване розсіяне світло, ніж біла парасолька на відображення.

Робоча поверхня парасольки має термостійкі властивості, що дозволяє використовувати парасольку парасольку в роботі як з імпульсним, так і з постійним світлом.

Немає на складі

Швидке замовлення

Студійна парасолька Weifeng UR-05 Black-White 2 в 1 на просвіт і відображення використовується для формування світлового потоку від студійного або камерного спалаху. Покриття фотозонту, що відображає, створює м'яке розсіяне світло. При цьому парасолька Weifeng UR-05 Black-White 2 в 1 не змінює колірну температуру джерела. Крім того, завдяки знімній поверхні, що відображає парасольку Weifeng UR-05 Black-White 2 в 1 на просвіт і відображення може працювати як звичайна біла парасолька на просвіт.

Робоча поверхня парасольки Weifeng UR-05 Black-White 2 в 1 має термостійкі властивості, що дозволяє використовувати парасольку у роботі як з імпульсним, так і з постійним світлом.

Немає на складі

Швидке замовлення

Фотогруша Weifeng B-08 призначена для здування пилу з лінз об'єктивів, матриці й т.д. Має зручну для хвату форму. Груша досить жорстка та забезпечує сильний потік повітря. Спеціальний клапан запобігає затягуванню пилу в грушу.

Немає на складі

Восьмикутний міні софтбокс Weifeng SB-02 - восьмикутний міні софтбокс, передній дифузор якого має діаметр від 15 до 18 см.

Міні софтбокс має розсіювальну поверхню у формі восьмикутника, яка надає портретним знімкам своєрідний художній ефект, а саме, характерні відблиски в очах моделі.

Зручна конструкція дозволяє закріпити софтбокс на будь-якому спалаху. При використанні спалаху, дозволяє досягти надзвичайно м'якого освітлення з мінімальними тінями або м'яко освітлювати фон у разі використання групи спалахів.

У комплекті є чохол для зберігання.

Немає на складі

Студійна стійка Weifeng W806A - це потужна стійка для студійного обладнання, яка підійде для більшості видів студійних робіт, пов'язаних з використанням важкого студійного обладнання. Збільшений діаметр секцій стійки та подовжені опори роблять її більш стійкою.

Основна відмінність від аналогів - наявність повітряного амортизатора.

Немає на складі

Студійна стійка Weifeng W807 - це потужна стійка для студійного обладнання, яка підійде для більшості видів студійних робіт, пов'язаних з використанням важкого студійного обладнання. Збільшений діаметр секцій стійки та подовжені опори, роблять її більш стійкою.

Немає на складі

Чохол для карт пам'яті Fancier WF-9024 має 8 відділень. Кожне відділення містить картку формату Compact Flash.

Чохол має застібку-"блискавку". Кейс для карт пам'яті Fancier WF-9024 може кріпитися на ремені, оскільки має для цього спеціальну петлю.

Немає на складі

Weifeng RE-2017 White Balance-Gold - це трикутний відбивач-експозиційна панель. Одна сторона відбивача золотиста, а інша розділена на три сектори: білого кольору, чорного і 18% сірого. Ця сторона відбивача допоможе швидко і правильно налаштувати баланс білого кольору на вашій камері.

Розмір розгорнутого відбивача Weifeng RE-2017 - 80 см, в складеному стані діаметр становить 32 см.

Комплектується чохлом для перенесення і зберігання.

Немає на складі

Софтбокс Weifeng SB-1010 - це парасолька-софтбокс (інші назви: brolly box, umbrella box), яка застосовується для розсіювання та пом'якшення потоку світла від спалаху.

Brolly box Weifeng SB-1010 поєднує риси традиційної парасольки та софтбоксу. Софтбокс у складеному вигляді має форму та габарит парасольки. У розкладеному - є софтбокс, в якому джерело світла знаходиться всередині конструкції. Джерелом світла може бути як невеликий студійний спалах, встановлений на стійку, так і зовнішній камерний спалах, який може бути встановлений на тримачі спалаху та парасольки. За допомогою тримача спалаху та парасольки DSLRKIT THS-1, в софтбокс можна встановити до трьох камерних спалахів, тим самим збільшивши потужність джерела світла.

Немає на складі

Стойка Weifeng W803 – самая популярная и востребованная фотографами для использования с небольшим студийным оборудованием. Высота - 2 м.

Немає на складі

Студійна парасолька Weifeng WOS3004 Black-Gold - це парасолька для відображення із золотистою внутрішньою поверхнею. Використовується для формування світлового потоку спалаху. Покриття парасольки, що відображає, створює м'яке і тепле розсіяне світло.

Парасолька змінює колірну температуру джерела.

Робоча поверхня парасольки має термостійкі властивості, що дозволяє використовувати парасольку в роботі як з імпульсним, так і з постійним світлом.

Немає на складі

Набір для чищення оптики Weifeng WOA2013 B - це необхідний аксесуар для кожного фотографа, який стежить за тим, щоб його об'єктиви та фільтри були чистими та готовими до використання в будь-який момент.

У набір входить якісна одностороння серветка з мікрофібри розміром 17×17 см і рідина для чищення оптики на основі спирту, яка не залишає слідів та розводів (30 мл, спрей).

Немає на складі

Постійне студійне світло Weifeng SFL04 - постійне студійне освітлювач джерелом світла в якому служать 4 флюоресцентні лампи сумарною потужністю 104 Вт (520 Вт в еквіваленті ламп розжарювання).

Постійне студійне світло Weifeng SFL04 - це потужне та доступне рішення для фото- та відеозйомки. Завдяки конструкції з жорстким дзеркальним рефлектором ви отримаєте потужний світловий потік при компактних розмірах приладу.

Патрон з лампами оснащений незнімним металевим рефлектором із дзеркальним покриттям діаметром 38 см, який забезпечить високий коефіцієнт світловіддачі та спрямований світловий потік, а знімний розсіювач перетворює освітлювач на софтбокс.

Флюоресцентні лампи характеризуються генерацією м'якого світлового потоку з колірною температурою 5500K, низьким енергоспоживанням та низьким тепловиділенням.

Немає на складі

Патронний освітлювач Weifeng FAN6212 - компактне джерело постійного світла для фото- або відеозйомки. Для освітлювача характерні компактні розміри та невелика маса.

Освітлювач дуже простий у встановленні та роботі, буде корисний при предметній зйомці з використанням лайткубів, макрозйомці, відеозйомці та ін. Освітлювач складається з патронного тримача для двох ламп з цоколем E27 (тобто стандартним великим цоколем), який поєднаний з кріпленням для установки на студійну стійку та тримачем для парасольки. Кожна лампа має тумблер відключення.

Немає на складі

Тримач відбивача Weifeng RE2006 H-2566 - універсальний тримач за допомогою якого можна встановити і регулювати відбивач або розсіювач.