Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Yongnuo

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Вузький освітлювач Yongnuo YN100 Soft RGB - це новий легкий і компактний світловий жезл із вбудованим акумулятором.

Yongnuo YN100 Soft RGB виконаний у дизайні світлового жезла. Колірна температура регулюється у розширеному діапазоні від 2000К до 10000К.

Купити Yongnuo YN100 Soft RGB можна рекомендувати фотографам та відеографам, які можуть використовувати його для налаштування спеціального освітлення та використовувати 31 світловий спецефект. Фотографам освітлювач нагоді для підсвічування фону та тонування фотографій.

Комплектація вузького освітлювача Yongnuo YN100 Soft: освітлювач, стільники, кріплення для встановлення на стійку, блок живлення, кофр для зберігання та транспортування, інструкція.

Немає на складі

Швидке замовлення

Освітлювач Yongnuo YNLUX100 LED Light Kit 3200-5600K - це потужна та компактна діодна лампа у формі куба. Має ергономічну конструкцію зі зручними органами управління.

В ролі джерела світла використовується потужний COB-діод зі змінною колірною температурою. Діапазон регулювання 3200-5600 К.

Крім потужності в 100 Ватт діод має високий індекс передачі кольору (≥95%), що забезпечить правильне відображення кольорів на ваших фото та відео.

Активне охолодження дає можливість освітлювачу Yongnuo YNLUX100 без перегріву працювати на потужності 100% (у продуктивному режимі на повній потужності температура підіймається до 64 градусів Цельсія, у звичайному режимі - до 46 градусів. При цьому рівень фонового шуму від кулера становить всього 2 дБ.

Комплект постачання освітлювача Yongnuo YNLUX100 LED Light Kit: освітлювач, рукоятка, рефлектор, блок живлення, кейс, інструкція.

Немає на складі

Швидке замовлення

LED-освітлювач Yongnuo YN660S LED 3200-5600K - це новий освітлювач від Yongnuo, який є дешевшим, але яскравішим варіантом популярного освітлювача Yongnuo YN660LED Ice Light RGB.

Відмінності полягають у відсутності кольорових діодів і вужчому діапазоні зміни колірної температури (3200-5600К, замість 2000-9900К). Але є відмінності у плані яскравості - новий освітлювач яскравіший.

Деяке обрізання функціонала здешевило підсумковий виріб. Таким чином тим, кому не потрібні колірні ефекти та хто вирішив купити Yongnuo YN660S, отримують дешевший та яскравий освітлювач.

Основні параметри:

 • Модель продукту: YN660S LED
 • Джерело світла: 672 світлодіоди
 • Вихідна потужність: 60 Вт
 • Колірна температура: 3200K-5600K
 • Вага: 1430 г
 • Зовнішнє живлення: DC 12V5A
 • Автономне живлення від 2 акумуляторів серії NP-F
 • Розмір: 765 x 76 x 105 мм
 • Відстань дистанційного керування: ≤15 м
 • Середній термін служби: 50000 год
 • Кут освітлення: 55 °

Комплектація LED-освітлювача Yongnuo YN660S LED 3200-5600K: Світлодіодне відео світло, сумка для зберігання, інструкція з використання.

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптерне кільце для макроспалаху Yongnuo YN14EX (II) та Yongnuo YN24EX дозволить вам використовувати макроспалах Yongnuo на об'єктиві.

У комплекті з макроспалахами Yongnuo йдуть всього 4 або 6 адаптерних кілець для установки на об'єктиви з найпопулярнішими діаметрами. Але якщо у вас об'єктив іншого діаметра, то для використання макроспалаху вам доведеться купити адаптерне кільце для Yongnuo YN14EX (II) або адаптерне кільце для Yongnuo YN24EX.

Немає на складі

Швидке замовлення

Yongnuo YNE3-RX - це приймач, який дозволяє додати будь-який E-TTL спалах Canon або Yongnuo в одну систему, побудовану на основі системи Canon RT (системи радіосінхронізаціі, яку розробила компанія Canon спеціально для своїх синхронізаторів і спалахів серії RT).

Приймач YNE3-RX може приймати сигнал від наступних пристроїв: TTL-передавачів Canon ST-E3-RT, Yongnuo YNE3-RT або від спалахів Yongnuo Speedlite YN-600EX-RT, Yongnuo Speedlite YN-600EX-RT II, ??Canon Speedlite 600EX -RT, Yongnuo YN680EX-RT Lithium, ??Yongnuo YN968EX-RT.

До виходу цього приймача, окрім оригінального спалаху Canon Speedlite 600EX-RT і передавача Canon Transmitter ST-E3-RT для цього спалаху існувало всього 2 пристрої стороннього виробника - це аналоги цих пристроїв від компанії Yongnuo: спалах YN600EX-RT і трансмітер YN-E3- RT.

Але зараз, за допомогою приймача Yongnuo YNE3-RX в перелік пристроїв, що підтримують систему Canon RT, можна додати будь-який спалах з підтримкою TTL. За відносної дорожнечі спалахів, які сумісні з новою системою RT від Canon, такий пристрій буде дуже доречний.

Пристрій має наскрізний "гарячий башмак", кнопку "Тест", (вона ж грає роль кнопки спуску затвора при роботі в режимі "пульт керування") і діодний індикатор, який відображає встановлення зв'язку з передавачем.

Крім того, приймач оснащений роз'ємом PC-Sync для підключення й підпалу студійних спалахів, а також інтерфейсом miniUSB, який призначено для оновлення прошивки приймача.

На корпусі пристрою є рідкокристалічний дисплей, який допоможе вибрати канал (1-15) або групу (А, B, C, D, E).

Немає на складі

Швидке замовлення

Кабель Yongnuo LS-02 для синхронізатора RF-602. Застосовується спільно з радіосинхронізатором Yongnuo RF-602 при використанні його в режимі бездротового пульта дистанційного керування (радіопульта).

Немає на складі

Швидке замовлення

Трансмітер Yongnuo YN560-TX Pro Nikon - новий передавач від компанії Yongnuo. Трансмітер розроблено для взаємодії камер Nikon зі спалахами компанії Yongnuo.

YN560-TX PRO Nikon є унікальним і універсальним пристроєм, який може керувати всіма синхронізаторами і спалахами з вбудованим синхронізатором, які є в модельному ряду Yongnuo.

Немає на складі

Швидке замовлення

Макро-спалах Yongnuo YN24EX Sony - біполярний спалах для макро- та предметної зйомки з двома голівками, які можуть бути налаштовані незалежно один від одної. Крім імпульсних ламп спалах оснащений LED-лампою для підсвічування фокусування та моделювання світла. Спалах має гарячий башмак Sony та підходить для всіх бездзеркальних камер Sony з башмаком MultiShoe.

Спалах є розвитком лінійки макроспалахів від компанії Yongnuo і є наступним у лінійці після YN14EX II.

На відміну від попередника, що є класичним кільцевим спалахом, користувачі, які вирішили купити YN24EX Sony, отримають можливість не тільки керувати потужністю кожної з голівок спалаху, але й змінювати їх положення та кут нахилу.

Комплектація Yongnuo YN24EX Sony

 • Спалах Yongnuo YN24EX Sony
 • адаптери для об'єктивів діаметром 49 мм, 52 мм, 58 мм, 62 мм, 67 мм і 72 мм (якщо ваш об'єктив має різьбу іншого діаметра, то окремо можна купити адаптерне кільце для YN24EX)
 • Кільце тримач
 • Чохол із щільної тканини

Немає на складі

Швидке замовлення

Кільцевий TTL макро спалах Yongnuo YN14EX II Sony - новий потужний TTL макроспалах від відомого китайського виробника Yongnuo. Цей макроспалах розроблений для макро фотографії, зйомки крупного плану, медичної, наукової та судової фотографії.

Спалах підтримує режим TTL, але може працювати й в мануальному режимі. У режимі TTL можна розподіляти потужність між двома половинами освітлювача спалаху. Є підтримка брекетингу експозиції.

Комплектація спалаху YN14EX II для Sony:

- Спалах YN14EX II Sony
- Адаптерні кільця 49мм, 52мм, 55мм, 58мм, 62мм, 67мм, 72мм
- Кольорові фільтри - 4шт
- Чохол-сумка для спалаху
- Інструкція англійською мовою

Немає на складі

Швидке замовлення

Акумулятор Yongnuo YN-B2000 - це потужний літій-іонний акумулятор для деяких спалахів Yongnuo.

Немає на складі

Швидке замовлення

Трансмітер Yongnuo YN560-TX Pro Canon - новий передавач від компанії Yongnuo. Трансмітер розроблено для взаємодії камер Canon зі спалахами компанії Yongnuo.

YN560-TX PRO Canon є унікальним і універсальним пристроєм, який може керувати всіма синхронізаторами і спалахами з вбудованим синхроніхатором, які є в модельному ряду Yongnuo.

Немає на складі

Швидке замовлення

Програмований пульт інтервалометр Yongnuo MC-36 - це провідний програмований пульт дистанційного керування для камери, застосовується для зйомки таймлапсів. Головною його відмінністю від звичайних провідних пультів є можливість використовувати даний пульт не тільки з метою уникнення струсу камери при натисканні кнопки спуску затвора, але і для програмування камери для зйомки в режимах, які задає фотограф.

Введення числових значень здійснюється за допомогою мультиселектора.

Пульт оснащується і звичайною кнопкою спуску, яка має три позиції: половина спуску - автофокусування і замір експозиції, повний спуск - відбувається спрацьовування затвора, зафіксована в натиснутому положенні - тривала витримка (режим "Bulb"). РК-дисплей пульта має підсвічування.

Немає на складі

Швидке замовлення

Yongnuo YN-622N II Nikon - радіосинхронізатор для накамерних спалахів з повною підтримкою i-TTL системи Nikon. Від першої версії синхронізатора відрізняється наявністю режиму прийому сигналу від передавача Yongnuo YN560-TX.

Пристрій виконаний у формі трансивера, тобто він може виступати як в якості передавача, так і приймача. Зовні відбулися такі зміни: вимикач пристрою не двопозиційний, як раніше (ON-OFF), а трьохпозиційний (622-560-RX-OFF); новий механізм кріплення на камеру "quick release"; з'явився інтерфейс micro-usb для оновлення прошивки.

За допомогою радіосинхронізатора Yongnuo YN-622N II фотограф може дистанційно запускати спалахи з підтримкою управління потужністю i-TTL, в мануальному режимі, використовувати високошвидкісну синхронізацію (FP або HSS) і роботу за другою шторкою.

Все управління здійснюється через меню управління спалахами в камерах Nikon.

Немає на складі

Швидке замовлення

Приймач Yongnuo YN622 II - це додатковий приймач для серії синхронізаторів (Yongnuo YN622 і Yongnuo YN622 II) з повною підтримкою TTL. Крім того в цій версії приймача доданj синхронізаці. в мануальному режимі з передавачем Yongnuo YN560-TX.

Пристрій виконаний у формі трансивера, тобто він може використовуватися як в якості передавача, якщо встановлено на камеру, так і в якості приймача, якщо на нього встановлено спалах.

Немає на складі

Швидке замовлення

Yongnuo RF-603II - це нове покоління трансиверів серії RF603 від компанії Yongnuo.

Основні зміни в порівнянні з першою версією:

 • синхронізатор оснащений притискною гайкою для більш щільної фіксації на "башмаку" фотокамери,
 • кнопка увімкнення тепер розташована на бічній грані, що полегшує вмикання і вимикання пристрою з одягненим спалахом,
 • з'явився перемикач OFF / TX / TRX за допомогою якого можна переводити пристрій в режим передавача або приймача. У режимі передавача пристрій сумісний з будь-якою фотокамерою.


Синхронізатор може працювати як бездротовий пульт управління фотокамерою (за допомогою відповідного кабелю). Радіосинхронізатор Yongnuo RF-603II має PC-роз'єм, що дає можливість підключення не тільки через "гарячий башмак", але й за допомогою кабеля з РС-штекером.

Радіосинхронізатор Yongnuo RF-603II сумісний з усіма накамерними спалахами, які мають стандартний "гарячий башмак" (крім спалахів для камер Sony / Minolta), студійними спалахами, які мають вхід для підключення jack-роз'єму 6.35мм (1/4 ") або 3.5мм (1/8 ").

Немає на складі

Швидке замовлення

Приймач синхронізатора Yongnuo RF-603II.

Основні зміни в порівнянні з першою версією:

 • синхронізатор оснащений притискною гайкою для більш щільної фіксації на "башмаку" фотокамери,
 • кнопка увімкнення тепер розташована на бічній грані, що полегшує вмикання і вимикання пристрою з одягненим спалахом,
 • з'явився перемикач OFF / TX / TRX за допомогою якого можна переводити пристрій в режим передавача або приймача. У режимі передавача пристрій сумісний з будь-якою фотокамерою.

Приймач може працювати як бездротовий пульт управління фотокамерою (за допомогою відповідного кабелю). Радіосинхронізатор Yongnuo RF-603II має PC-роз'єм, що дає можливість підключення не тільки через "гарячий башмак", але й за допомогою кабеля з РС-штекером.

Приймач Yongnuo RF-603II сумісний з усіма накамерними спалахами, які мають стандартний "гарячий башмак" (крім спалахів для камер Sony / Minolta), студійними спалахами, які мають вхід для підключення jack-роз'єму 6.35мм (1/4 ") або 3.5мм (1/8 ").

Немає на складі

Швидке замовлення

TTL-кабель Yongnuo SC-28 - кабель для TTL-синхронізації, який дозволяє використовувати спалахи, сумісні з протоколом TTL Nikon (т.зв. iTTL).

Башмак, який призначений для встановлення спалаху, оснащений штативною різьбою (1/4 дюйма). Крім того, на ньому розташовані 2 гнізда, куди підключаються додаткові башмаки для спалахів AS-10A.

Можна під'єднати до двох додаткових спалахів.

Довжина кабелю у повністю розкрученому стані 1,8 метра, але довжина, комфортна для роботи, становить близько 1 метра.

Немає на складі

Швидке замовлення

Yongnuo SC-27 - з'єднувальний кабель для керування кількома спалахами в режимі TTL. Дозволяє з'єднати між собою додаткові башмаки AS-10A.

Довжина кабелю 1,5м.

Немає на складі

Швидке замовлення

Адаптер TTL Yongnuo AS-10A (повний аналог NIkon AS-10A) - додатковий "гарячий башмак" для TTL кабелів серії Yongnuo SC-28.
Додаткові башмаки можна з'єднати між собою за допомогою кабелю Yongnuo SC-27A.

Немає на складі

Швидке замовлення

Блок живлення FJ-SW1905000D для LED світла Yongnuo YN900.

Підходить для моделей Yongnuo:

Немає на складі

Швидке замовлення

Блок живлення для LED світла Yongnuo YN600, YN320, YN216 FJ-SW1205000D.

Підходить для моделей Yongnuo:

YN600L series, YN6000, YN300 III, YN600Air, YN300AIR, YN168, YN216, YN360, YN160III, YN1410.

Немає на складі

Швидке замовлення

Yongnuo YN135 RGB - високоякісний портативний LED освітлювач з регульованою температурою та RGB діодами з повним кольоровим охопленням.

Компактний освітлювач Yongnuo YN135 RGB є професійним інструментом для заповнення світла при відео- та фотозйомці. Температура регулюється не більше 3200 - 5600К.

LED-світло Yongnuo YN135 використовує 135 діодів з високим індексом кольору CRI 95+. Професійний драйвер, що використовується в цьому пристрої, усуває мерехтіння, бриж та інші стробоскопічні явища, забезпечуючи висококласне освітлення для відеозйомки, прямих трансляцій, портретної зйомки, зйомки натюрмортів і т.д. Пристрій має OLED-дисплей, що відображає всі параметри.

Характеристики Yongnuo YN135 RGB 3200-5600K:

 • Температура кольорів: 3200K-5600K
 • Тон RGB: повне охоплення кольорів 0-360°
 • Індекс кольору CRI: більше або дорівнює 95
 • Освітленість: 1180 люкс (не більше 0,5 м) при 5600K
 • Акумулятор: 3,7 В 5000 мАг
 • Вхідна напруга: зарядний порт Type-C 5-15, 2 А, підтримує швидку зарядку QC3.0
 • Час безперервного використання: близько 160 хвилин (яскравість 100%)
 • Вага упаковки: близько 210 г
 • Середній термін служби: 50000 годин
 • Розмір: 151,2 х 77,5 х 11,8 мм

Комплектація LED-освітлювача Yongnuo YN135:

освітлювач, м'який чохол для зберігання та транспортування, кабель USB-C для заряджання, адаптер для встановлення на камеру, інструкція

Немає на складі

Швидке замовлення

Зарядний пристрій Yongnuo YN750C для акумуляторів Sony NP-F – універсальний зарядний пристрій для акумуляторів NP-F550, NP-F750, NP-F960, NP-F970 та інших подібних.

Зарядний пристрій одночасно заряджає 1 або 2 акумулятори. Заряджання акумуляторів відбувається у двох режимах нормальному та швидкому (Normal та Fast).

LED-індикатори відображають процес заряджання для кожного слота.

Немає на складі

Трансмітер Yongnuo YN560-TX Pro Sony - новий передавач від компанії Yongnuo. Трансмітер розроблено для взаємодії камер Sony зі спалахами компанії Yongnuo.

YN560-TX PRO Sony є унікальним і універсальним пристроєм, який може керувати всіма синхронізаторами та спалахами з вбудованим синхронізатором, які є в модельному ряду Yongnuo.