Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Правила возврата товаров

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів від дати покупки (або з моменту отримання посилки в службі доставки) Ви можете повернути замовлені товари та отримати назад кошти за них. Також можливий обмін на інший товар або інший варіант товару. Якщо Ви не можете підібрати товари на заміну, гроші можна залишити на рахунку магазину і скористатися цією сумою для оплати наступного замовлення.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" товар приймається у разі:

відсутності видимих ознак його використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін тощо.
товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
тільки за наявності всіх захисних плівок, наклейок та інших ознак нового товару
за наявності фабричного упакування.

Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес та іншого. Пересилаючи посилку поштою або будь-яким іншим способом, використовуйте додаткове пакування, не наклеюйте нічого на фабричне пакування товару. У разі повернення товару, що пропонується у складі комплекту, необхідно повернути всі складові комплекту.

У разі обміну або повернення клієнт оплачує пересилання товару, крім тих випадків, коли причиною повернення послужила помилка працівників магазину.

Якщо причиною повернення стала помилка працівників магазину, клієнту повертають повну вартість замовлення, крім того, магазин оплачує зворотне пересилання товару.

Під помилкою магазину мається на увазі:

вислано не той товар, який був вказаний у замовленні
вислано неправильний варіант товару (якщо товар має кілька варіантів)
колір товару відповідає фотографії (наприклад, замість чорного об'єктива був висланий білий тощо.). При цьому, не враховуються невідповідності відтінку того ж кольору (наприклад, чорний і темно-сірий), у зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному
одержаний товар має явні ознаки шлюбу