Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:30 до 19:00
СБ: з 10:30 до 16:00
НД: вихідний (приймаємо замовлення онлайн)
Каталог товарів

Meike

Сортувати за:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-D600 - батарейний блок для дзеркальної камери Nikon D600 і Nikon D610. Джерелом живлення для Meike MK-D600 можуть служити 6 батарей типорозміру AA (встановлюються в спеціальний контейнер, є в комплекті) або один акумулятор Nikon EN-EL15. При використанні кришки батарейного відсіку BL3 з'являється можливість використовувати акумулятори підвищеної ємності Nikon EN-EL4 й Nikon EN-EL4a.

Немає на складі

Швидке замовлення

Кільцевий TTL макро спалах Meike MK-14EXT Nikon - новий потужний TTL фотоспалах для Nikon від відомого виробника Meike. Цей макро-спалах розроблений для макро фотографії, зйомки крупного плану, медичної, наукової та судової фотографії.

Спалах підтримує i-TTL режим, але, крім автоматичного режиму, може використовуватися в режимі ручного налаштування параметрів (manual mode). У режимі TTL спалах вміє розподіляти потужність між двома сегментами кільцевого освітлювача спалаху. Є підтримка брекетингу експозиції. Має вбудовані лампи постійного світла для автофокусування.

Комплектація:

 • Спалах Meike MK-14EXT Nikon
 • Адаптерні кільця 52мм, 55мм, 58мм, 62мм, 67мм, 72мм, 77мм
 • Чохол для спалаху
 • Міністенд (підставка)
 • Інструкція англійською мовою

Немає на складі

Швидке замовлення

Кільцевий TTL макро спалах Meike MK-14EXT Canon - новий потужний TTL фотоспалах від відомого китайського виробника Meike. Цей макроспалах розроблений для макро фотографії, зйомки крупного плану, медичної, наукової та судової фотографії.

Спалах підтримує автоматичний режим eTTL, але може працювати в ручному режимі. У TTL режимі можна розподіляти потужність між двома половинами освітлювача спалаху. Є підтримка брекетингу експозиції. Має вбудовані лампи постійного світла для автофокусування.

Комплектація:

 • Спалах Meike MK-14EXT Canon
 • Адаптерні кільця 52мм, 55мм, 58мм, 62мм, 67мм, 72мм, 77мм
 • Чохол для спалаху
 • Міністенд (підставка)
 • Інструкція англійською мовою

Немає на складі

Швидке замовлення

Біполярний макроспалах Meike MK-MT24 II для Canon - це бездротовий біполярний спалах для макрозйомки, який складається з трьох пристроїв: керуючого передавача-контролера MK-GT620 і двох бездротових керованих спалахів MK-R200, які можуть бути встановлені на поверхню або прикріплені до об'єктива за допомогою спеціального тримача.

Купити біполярний макроспалах Meike MT24 II для Canon ми рекомендуємо фотографам, які займаються всіма видами предметної зйомки, судово-медичною зйомкою та макрофотографією.

Комплект поставки Meike MK-MT24 II Canon:

 • макроспалах Meike MK-MT24 II (передавач MK-GT620 і 2 спалахи MK-R200)
 • тримач спалахів для встановлення на об'єктив
 • ширококутний розсіювач (2 шт)
 • матовий розсіювач (2 шт)
 • адаптерні кільця різних діаметрів для установки на об'єктив: 52 мм, 55 мм, 58 мм, 62 мм, 67 мм, 72 мм, 77 мм
 • кольорові світлофільтри для обох спалахів (18 штук)
 • адаптер-тримач спалаху MK-AS-R200B (2 шт)
 • міні стенд для спалаху MK-AS-R200A (2 шт)
 • жорсткий кейс для зберігання
 • інструкція користувача

Немає на складі

Швидке замовлення

Біполярний макроспалах Meike MK-MT24 II для Sony - це бездротовий біполярний спалах для макрозйомки, який складається з трьох пристроїв: керуючого передавача-контролера MK-GT620 і дух безпровідних відомих спалахів MK-R200, які можуть бути встановлені на поверхню або прикріплені до об'єкта. допомогою спеціального утримувача.

Купити біполярний макроспалах Meike MT24 II для Sony ми рекомендуємо фотографам, які займаються всіма видами предметної зйомки, судово-медичною зйомкою та макрофотографією.

Комплект поставки Meike MK-MT24 II Sony:

 • макроспалах Meike MK-MT24 II (передавач MK-GT620 і 2 спалахи MK-R200)
 • тримач спалахів для встановлення на об'єктив
 • ширококутний розсіювач (2 шт)
 • матовий розсіювач (2 шт)
 • адаптерні кільця різних діаметрів для установки на об'єктив: 52мм, 55мм, 58мм, 62мм, 67мм, 72мм, 77мм
 • кольорові світлофільтри для обох спалахів (18 штук)
 • адаптер-тримач спалаху MK-AS-R200B (2 шт)
 • міні стенд для спалаху MK-AS-R200A (2 шт)
 • жорсткий кейс для зберігання
 • Інструкція користувача

Немає на складі

Швидке замовлення

Автофокусні макрокільця Meike MK-C-AF1-B для Canon (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що, в свою чергу, дозволяє знімати об'єкти на коротких дистанціях в збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка).

Сумісні з байонетом Canon EF та EF-S. Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість зображення.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дає можливість управляти діафрагмою та зберігає функцію автофокусування.

Пластиковий байонет.

Немає на складі

Швидке замовлення

Meike a200/a300/a350 PRO - повний аналог оригінального батарейного блоку (т.з. «бустера») Sony VG-B30AM для дзеркальних камер Sony Alpha A200, A300, A350. Джерелом живлення для батарейного блоку Sony VG-B30AM можуть служити один або два акумулятори Sony NP-FM500H.

Батарейний блок Meike a200/a300/a350 PRO дозволить значно збільшити час автономної роботи вашої камери, що стане в пригоді репортерам, весільним фотографам, а також у разі тривалих виїздів, коли немає можливості зарядити батарею фотоапарата.

Для зручності зйомки кадрів з вертикальною орієнтацією на батарейному блоці продубльовані кнопка спуску затвора, кнопка АЕ lock/FE lock, кнопка активації автофокусу та диск управління.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-D800 - повний аналог оригінального батарейного блоку (т.з. «бустера») Nikon MB-D12 для дзеркальних камер Nikon D800, D800e та D810. Джерелом живлення для Meike MK-D800 можуть служити 6 батарей типорозміру AA (встановлюються в спеціальний контейнер, є в комплекті) або один акумулятор Nikon EN-EL15. При використанні кришки батарейного відсіку BL3 з'являється можливість використовувати акумулятори підвищеної ємності Nikon EN-EL4 та Nikon EN-EL4a.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-D300s – повний аналог оригінального батарейного блоку Nikon MB-D10 для дзеркальних камер Nikon D300 та Nikon D700. Джерелом живлення для Meike MK-D300s можуть служити 8 батарей типорозміру AA (встановлюються в спеціальний контейнер, є в комплекті) або один акумулятор Nikon EN-EL3e, При використанні кришки батарейного відсіку BL3 з'являється можливість використовувати акумулятори підвищеної ємності Nikon EN-EL4 та Nikon EN-EL4a.

Батарейний блок Meike MK-D300s дозволить значно збільшити час автономної роботи вашої камери, що стане в пригоді репортерам, весільним фотографам, а також у разі тривалих виїздів, коли немає можливості зарядити батарею фотоапарата.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-D7000 - повний аналог оригінального батарейного блоку (т.зв. «бустера») Nikon MB-D11 для дзеркальної камери Nikon D7000. Джерелом живлення для Meike MK-D7000 можуть служити 6 батарей типорозміру AA (встановлюються в спеціальний контейнер, є в комплекті) або один акумулятор Nikon EN-EL15.

Для зручності зйомки кадрів з вертикальною орієнтацією на батарейному блоці продубльовані кнопка спуску затвора, кнопка АЕ-L/AF-L, головний та допоміжний диски керування та джойстик.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-70D – повний аналог оригінального батарейного блоку (т.з. «бустера») Canon BG-E14 для дзеркальної камери Canon 70D. Джерелом живлення, що використовується в батарейній ручці Meike MK-70D може бути як магазин з 6 батарей типорозміра AA (контейнер є в комплекті) так і два акумулятори Canon LP-E6.

Батарейний блок Meike MK-70D дозволить значно збільшити час автономної роботи вашої камери, що стане в пригоді репортерам, весільним фотографам, а також у разі тривалих виїздів, коли немає можливості зарядити батарею фотоапарата.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-60D - повний аналог оригінального батарейного блоку (т.з. «бустера») Canon BG-E9 для дзеркальної камери Canon 60D. Джерелом живлення, що використовується в Meike MK-60D, може бути як магазин з 6 батарей типорозміру AA (контейнер є в комплекті) так і два акумулятори Canon LP-E6.

Батарейний блок Meike MK-60D дозволить значно збільшити час автономної роботи вашої камери, що стане в пригоді репортерам, весільним фотографам, а також у випадку тривалих виїздів, коли немає можливості зарядити батарею фотоапарата.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-6D – повний аналог оригінального батарейного блоку (т.з. «бустера») Canon BG-E13 для дзеркальної камери Canon EOS 6D. Джерелом живлення для Meike MK-6D можуть служити 6 батарей типорозміру AA (встановлюються в спеціальний контейнер (є в комплекті) або два акумулятори Canon LP-E6.

Батарейний блок Meike MK-6D дозволить значно збільшити час автономної роботи вашої камери, що стане в пригоді репортерам, фотографам на весіллях, а також у разі тривалих виїздів, коли немає можливості зарядити батарею фотоапарата.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-5D Mark II – повний аналог оригінального батарейного блоку (т.з. «бустера») Canon BG-E6 для дзеркальної камери Canon EOS 5D Mark II. Джерелом живлення для Meike MK-5D Mark II можуть служити (встановлюються в спеціальний контейнер, є в комплекті) або два акумулятори LP-E6.

Немає на складі

Швидке замовлення

Батарейний блок Meike MK-550D - повний аналог оригінального батарейного блоку (т.зв. «бустера») Canon BG-E8 для дзеркальних камер Canon 550D, 600D, 650D, 700D. Джерелом живлення, що використовується в Meike MK-550D, може бути як магазин з 6 батарей типорозміру AA (контейнер є в комплекті) так і два акумулятори Canon LP-E8.

Немає на складі

Швидке замовлення

Автофокусні макрокільця Meike MK-N-AF1-B для Nikon (AF-макрокільца, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що, в свою чергу, дозволяє знімати об'єкти на коротких відстанях в збільшеному масштабі (т.зв . макрозйомка). Перевагою кілець є те, що вони замінюють дуже дорогі макрооб'єктиви.

Сумісні з байонетом Nikon.

Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість отриманих зображень.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дає можливість управляти діафрагмою та зберігає функцію автофокусу.

Пластиковий байонет.

Немає на складі

Автофокусні макрокільця Nikon Z Meike MK-Z-AF1 (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють значно скоротити фокусну відстань, що, зі свого боку, дозволяє знімати об'єкти з коротких дистанцій у збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка).

Однією з переваг макрокілець MK-Z-AF1 є те, що вони замінюють макрооб'єктиви, що відрізняються значною ціною.

Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість підсумкових фотографій.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дозволяє управляти діафрагмою і зберігає функцію автофокуса.

Комплект містить три кільця (11 мм та 18 мм). Є можливість комбінування, яка дасть такі варіанти: 11 мм, 18 мм та 29 мм. Ці варіанти будуть давати різноманітне масштабування при макрозйомці.

Макрокільця працюватимуть з усіма камерами, що мають байонет Nikon Z-mount.

Металевий байонет.

Комплектація:

 • Кільце 11 мм
 • Кільце 18 мм
 • Задня кришка
 • Передня кришка

Немає на складі

Автофокусні макрокільця для Canon RF Meike MK-RF-AF1 (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють значно скоротити фокусну відстань, що, в свою чергу, дозволяє знімати об'єкти з коротких дистанцій в збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка).

Одна з переваг макрокілець MK-RF-AF1, те що вони замінюють макрооб'єктиви, що відрізняються значною ціною.

Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість зображення.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дає можливість управляти діафрагмою та зберігає функцію автофокусу.

Комплект містить три кільця (13 мм і 18 мм). Є можливість комбінування, яка дасть наступні варіанти: 13 мм, 18 мм та 31 мм. Ці варіанти будуть давати різне масштабування під час макрозйомки.

Макрокільця працюватимуть з усіма камерами, що мають байонет Canon RF-mount.

Металевий байонет.

Комплектація:

 • Кільце 13 мм
 • Кільце 18 мм
 • Задня кришка
 • Передня кришка

Немає на складі

Спалах Meike MK-310 - дуже компактний, повністю автоматичний TTL спалах для систем Canon і Nikon.

Основна відмінність від попередньої моделі (MK-300) – наявність Master режиму. Тобто спалах може в TTL режимі керувати іншими Slave спалахами. Також спалах підтримує синхронізацію по другій шторці.

Немає на складі

Батарейний блок Meike MK-7D – повний аналог оригінального батарейного блоку Canon BG-E7 для дзеркальної камери Canon EOS 7D. Джерелом живлення для Canon BG-E7 можуть служити акумулятори АА  (встановлюються в спеціальний контейнер, є в комплекті) або два акумулятори Canon LP-E6.

Батарейний блок Meike MK-7D дозволить значно збільшити час автономної роботи вашої камери, що стане в пригоді репортерам, весільним фотографам, а також у разі тривалих виїздів, коли немає можливості зарядити батарею фотоапарата.

Немає на складі

Автофокусні макрокільця Meike MK-S-AF3B для Sony E-mount (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що, у свою чергу, дозволяє знімати об'єкти на коротких відстанях у збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомки). Перевагою кілець є те, що вони замінюють дуже дорогі макрооб'єктиви.

Сумісні з камерами, що мають байонет Sony E-mount і матрицю повного розміру або APS-C. Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість підсумкових фотографій.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дозволяє управляти діафрагмою і зберігає функцію автофокуса.

Комплект складається з кілець 10 мм та 16мм. Є можливість комбінування, яка надасть такі варіанти: 10 мм, 16 мм, 26 мм. Ці варіанти будуть давати різноманітне масштабування при макрозйомці.

Макрокільця працюватимуть з усіма камерами, що мають байонет Sony E.

Немає на складі

Кільцевий макро спалах Meike MK-14EXM - новий потужний фотоспалах від відомого китайського виробника Meike. Цей макроспалах розроблений для макро фотографії, зйомки крупного плану, медичної, наукової та судової фотографії.

Спалах має зручний РК-екран для швидкого налаштування параметрів роботи.

Потужність спалаху змінюється вручну. Кільцевий освітлювач спалаху складається із двох сегментів. Для кожного із сегментів можна встановлювати індивідуальну потужність.

Має вбудовані лампи постійного світла для автофокусування.

Немає на складі

Біполярний макроспалах Meike MK-MT24 II для Nikon - це бездротовий макроспалах, який складається з передавача-контролера MK-GT620 за допомогою керуючого двома бездротовими спалахами MK-R200, які можуть бути встановлені на об'єктив за допомогою спеціального власника або використовуватися поза камерою.

Комплект поставки Meike MK-MT24 II Nikon:

 • макроспалах Meike MK-MT24 II (передавач MK-GT620II та 2 спалахи MK-R200II N)
 • тримач спалахів для встановлення на об'єктив
 • ширококутний розсіювач (2 шт)
 • матовий розсіювач (2 шт)
 • адаптерні кільця різних діаметрів для установки на об'єктив: 52мм, 55мм, 58мм, 62мм, 67мм, 72мм, 77мм
 • кольорові світлофільтри для обох спалахів (18 штук)
 • адаптер-тримач спалаху MK-AS-R200B (2 шт)
 • міні стенд для спалаху MK-AS-R200A (2 шт)
 • жорсткий кофр для зберігання
 • Інструкція користувача

Немає на складі

Автофокусні макрокільця Meike MK-P-AF3B для Micro 4/3 (Olympus/Panasonic) (AF-макрокільця, подовжувальні кільця) встановлюються між камерою та об'єктивом і дозволяють скоротити фокусну відстань, що, у свою чергу, дозволяє знімати об'єкти на коротких відстанях у збільшеному масштабі (т.зв. макрозйомка). Перевагою кілець є те, що вони замінюють дуже дорогі макрооб'єктиви. Сумісні з байонетом Micro 4/3. Макрокільця не містять оптичних елементів та не впливають на якість підсумкових фотографій.

Макрокільця мають наскрізні контакти, що дозволяє управляти діафрагмою і зберігає функцію автофокуса.

Комплект складається з кілець 10 мм та 16мм. Є можливість комбінування, яка надасть такі варіанти: 10 мм, 16 мм, 26 мм. Ці варіанти будуть давати різноманітне масштабування при макрозйомці.

Макрокільця працюватимуть з усіма камерами, що мають байонет Micro 4/3.

Пластиковий байонет.